Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (251 entries)

en: FAQ about Configuration Validator
nl: Veel gestelde vragen over de configuratie validator

en: The date is before the earliest one allowed.
nl: De ingevulde datum is voor de eerst mogelijke datum.

en: The date is after the latest one allowed.
nl: De ingevulde datum is na de laatst mogelijke datum

en: There was an unknown error uploading the file.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden bij het uploaden van het bestand.

en: You are not allowed to upload files of this type.
nl: Het is niet toegestaan om een bestand met dit bestandstype te uploaden.

en: The file is too big.
nl: Het bestand is te groot.

en: There was an error uploading the file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uploaden van het bestand.

en: The number format is invalid.
nl: Dit nummer formaat is ongeldig.

en: The number is smaller than the minimum allowed.
nl: Het ingevulde nummer is kleiner dan het laagst mogelijke nummer toegestaan.

en: The number is larger than the maximum allowed.
nl: Het ingevulde nummer is groter dan het hoogst mogelijke nummer toegestaan.

en: The answer to the quiz is incorrect.
nl: Het antwoord op de quiz is niet correct.

en: The e-mail address entered is invalid.
nl: Het ingevoerde e-mailadres is onjuist.

en: The URL is invalid.
nl: De URL is ongeldig.

en: The telephone number is invalid.
nl: Het telefoonnummer is ongeldig.

en: You are not allowed to validate configuration.
nl: Je hebt geen toestemming om de configuratie te valideren.

en: Validate %s Contact Form Now | Validate %s Contact Forms Now
nl[0]: Nu %s contactformulier valideren
nl[1]: Nu %s contactformulieren valideren

en: Validate Configuration
nl: Configuratie valideren

en: Configuration validation completed. An invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
nl[0]: Configuratie validatie afgerond. Een ongeldig contactformulier was gevonden.
nl[1]: Configuratie validatie afgerond. %s ongeldige contactformulier zijn gevonden.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
nl: Configuratie validatie afgerond. Geen ongeldig contactformulier gevonden.

en: This contact form has a configuration error. | This contact form has %s configuration errors.
nl[0]: Dit contactformulier bevat een configuratiefout.
nl[1]: Dit contactformulier bevat %s configuratiefouten.

en: How to Resolve Configuration Errors
nl: Hoe configuratiefouten oplossen

en: Validate Contact Form 7 Configuration
nl: Contact Form 7 configuratievalidatie

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
nl: Foutieve configuratie zorgt ervoor dat e-mailberichten niet worden afgeleverd of dat er andere fouten optreden. De contactformulieren nu valideren.

en: %s configuration error found | %s configuration errors found
nl[0]: %s configuratie fout gevonden
nl[1]: %s configuratie fouten gevonden

en: This field can be empty depending on user input.
nl: Dit veld kan leeg zijn, afhankelijk van de gebruikers input.

en: This field has syntax errors.
nl: Dit veld bevat syntaxfouten.

en: This email address does not belong to the same domain as the site.
nl: Dit e-mailadres behoort niet tot hetzelfde domein als de site.

en: HTML tags are not allowed in a message.
nl: HTML tags zijn niet toegestaan in een bericht.

en: Thank you for your message. It has been sent.
nl: Bedankt voor jouw bericht. Het is verzonden.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het versturen van het bericht. Probeer later nog een keer.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
nl: Een of meer velden bevatten een fout. Graag corrigeren en opnieuw proberen.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
nl: Je moet de voorwaarden accepteren voordat je het bericht kunt verzenden.

en: The field is required.
nl: Het veld is verplicht.

en: The field is too long.
nl: Het veld is te lang.

en: The field is too short.
nl: Het veld is te kort.

en: The date format is incorrect.
nl: De datumnotatie is incorrect.

en: Please verify that you are not a robot.
nl: Graag verifiëren dat jij geen robot bent.

en: CAPTCHA (Really Simple CAPTCHA)
nl: CAPTCHA (Hele eenvoudige CAPTCHA)

en: ERROR
nl: FOUT

en: Invalid key values.
nl: Ongeldige sleutelwaarden.

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: reCAPTCHA is a free service to protect your website from spam and abuse.
nl: reCAPTCHA is een gratis dienst om de site te beschermen tegen spam en misbruik.

en: Site Key
nl: Site-sleutel

en: Secret Key
nl: Geheime sleutel

en: Reset Keys
nl: Sleutels herstellen

en: To use reCAPTCHA, you need to install an API key pair.
nl: Om reCAPTCHA te gebruiken is het noodzakelijk om API-sleutelparen te installeren.

en: Configure Keys
nl: Sleutels configureren

en: For more details, see %s.
nl: Voor meer details, zie: %s.

en: To use reCAPTCHA, first you need to install an API key pair. For more details, see %s.
nl: Om reCAPTCHA the gebruikenis het noodzakelijk om API-sleutelparen te installeren. Voor meer informatie, zie: %s.

en: Generate a form-tag for a reCAPTCHA widget. For more details, see %s.
nl: Een formulier-tag generen voor de reCAPTCHA widget. Voor meer details, zie: %s.

en: Theme
nl: Thema

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker

en: Size
nl: Grootte

en: Normal
nl: Normaal

en: File Attachments
nl: Bestand bijlagen

en: Edit messages used in the following situations.
nl: Bewerk berichten die worden gebruikt in de volgende situaties

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
nl: Hier kun je maatwerk code snippets toevoegen. Voor details, zie %s.

en: Overview
nl: Overzicht

en: Available Actions
nl: Beschikbare acties

en: Form-tags
nl: Formulier Tags:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
nl: In dit scherm kun je de contactformulieren van Contact Form 7 beheren. Je kunt een onbeperkt aantal contactformulieren beheren. Elk contactformulier heeft een unieke ID en Contact Form 7 shortcode  ([contact-form-7 ...]). Om een contactformulier in een bericht of tekst widget te tonen voeg je die shortcode toe.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
nl: Als je met je muis over een rij in de contactformulieren lijst gaat worden er acties getoond om een contactformulier te beheren. Je kunt de volgende acties uitvoeren:

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
nl: <strong>Bewerken</strong> - Navigeer naar het bewerk scherm voor dat contactformulier. Je kunt ook naar dat scherm gaan door op de titel van het contactformulier te klikken.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
nl: <strong>Kopie</strong> - Kopieert het contactformulier. Een gekopieerd contactformulier neemt alle content over van het origineel, maar heeft een ander ID.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
nl: In dit scherm kun je een contactformulier bewerken. Een contactformulier bestaat uit de volgende componenten:

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
nl: <strong>Titel</strong> is de titel van je contactformulier. Deze titel wordt alleen gebruikt ter indentificatie van je contactformulier en kan gewijzigd worden.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
nl: <strong>Formulier</strong> is de content van je HTML formulier. Je kunt gebruik maken van willekeurige HTML, voor zover toegestaan binnen een formulier element. Je kunt hier ook gebruik maken van Contact Form 7 formulier-tags.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
nl: <strong>Mail</strong> bevat een e-mail sjabloon (headers en bericht) dat dit contactformulier zal versturen wanneer gebruikers het verzenden. Je kunt hier ook gebruik maken van Contact Form 7 formulier-tags.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
nl: <strong>Mail (2)</strong> is een extra e-mail sjabloon dat vergelijkbaar met E-mail werkt. E-mail (2) verschilt omdat deze alleen wordt verstuurd als E-mail succesvol is verstuurd.

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
nl: In <strong>Berichten</strong>, kun je verschillende typen berichten bewerken die voor dit contactformulier worden gebruikt. Dit zijn relatief korte berichten zoals een bericht van een validatiefout dat verschijnt wanneer een verplicht veld niet is ingevuld.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
nl: <strong>Optionele instellingen</strong> biedt de mogelijkheid het gedrag van dit contactformulier aan te passen door code snippets toe te voegen.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
nl: Een formulier-tag is een short code omgeven door haakjes gebruikt in formulier content. Een formulier-tag toont over het algemeen een invoerveld. De componenten hiervan zijn te verdelen in vier onderdelen: type, naam, opties en waarden. Contact Form 7 ondersteunt verschillende soorten formulier-tags inbegrepen tekstvelden, nummerieke velden, datumvelden, selectie vakjes, keuze rondjes, menu's, velden om bestanden te uploaden, CAPTCHA's en quiz velden.

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you don&#8217;t need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
nl: Terwijl form-tags een relatief complexe syntax hebben, hoef je deze syntax niet te weten om formulier-tags toe te voegen omdat je de eenvoudige tag-generator kan gebruiken  (<strong>Genereer tag</strong> knop in dit scherm).

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
nl: Een e-mail-tag is ook een short code omgegeven door rechte haakjes die je kunt gebruiken in ieder E-mail en E-mail (2) veld. Een e-mail-tag toont een door de gebruiker in een invoerveld ingevulde waarde van een bijbehorende formulier-tag.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but don&#8217;t have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
nl: Er zijn ook speciale e-mail-tags met specifieke namen, maar zonder bijbehorende formulier tags. Deze worden gebruikt om meta informatie van de verstuurde formulieren te bewaren, zoals het IP-adres van de gebruiker of de URL van de pagina.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
nl: In dit scherm kun je de services die beschikbaar zijn via Contact Form 7 beheren. Het gebruik van de API maakt samenwerking met andere beschikbare diensten mogelijk.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
nl: Mogelijk moet je je eerst aanmelden met een account voor de service die je wilt gaan gebruiken. Wanneer je dat doet, moet je Contact Formulier 7  machtigen om toegang te krijgen tot die dienst via je account.

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
nl: Alle informatie die je verstrekt zal niet zonder jouw toestemming met dienstverleners worden gedeeld.

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Your Name
nl: Jouw naam

en: (required)
nl: (verplicht)

en: Your Email
nl: Jouw e-mail

en: Your Message
nl: Jouw bericht

en: Send
nl: Verzenden

en: From: %s
nl: Van: %s

en: Subject: %s
nl: Onderwerp: %s

en: Message Body:
nl: Bericht inhoud:

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
nl: Deze e-mail is verzonden vanuit het contactformulier op %1$s %2$s

en: Sender's message was sent successfully
nl: Verzender's bericht werd succesvol verstuurd

en: Sender's message failed to send
nl: Bericht van verzender kon niet worden verstuurd

en: Validation errors occurred
nl: Validatiefouten opgetreden

en: Submission was referred to as spam
nl: Het bericht is herkend als spam

en: There are terms that the sender must accept
nl: Er zijn Voorwaarden die door de verzender moeten worden geaccepteerd

en: There is a field that the sender must fill in
nl: Er is een veld dat de verzender in moet vullen

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
nl: Er is een veld waar de maximale toegestane lengte is overschreden

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
nl: Er is een veld waarbij niet voldaan is aan de minimale lengte

en: Contact Form
nl: Contact formulier

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
nl: <code>%1$s</code> eigenschap van een <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>niet langer meer beschikbaar</strong>. Gebruik in plaats daarvan de methode <code>%2$s</code>.

en: Sending ...
nl: Verzenden ...

en: acceptance
nl: acceptatie

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
nl: Genereer een form-tag voor een accepteer selectie vakje. Voor meer details, zie %s.

en: Acceptance Checkbox
nl: Acceptatie selectie vakje

en: Name
nl: Naam

en: Options
nl: Opties

en: Make this checkbox checked by default
nl: Maak dit selectie vakje standaard aangevinkt

en: Make this work inversely
nl: Laat dit omgekeerd werken

en: Id attribute
nl: Id attribuut

en: Class attribute
nl: Class attribuut

en: Insert Tag
nl: Voeg Tag in

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
nl: Om CAPTCHA te gebruiken moet je de <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin geÃ¯nstalleerd hebben.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
nl: De ingevulde verificatiecode komt niet overeen met de CAPTCHA

en: Your entered code is incorrect.
nl: De ingevulde code is onjuist.

en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
nl: Om CAPTCHA te gebruiken moet eerst %s plugin geïnstalleerd en geactiveerd worden.

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
nl: Genereer form-tags voor een CAPTCHA afbeelding en het bijbehorende invoerveld voor het antworod. Voor meer details, zie %s.

en: Image settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Input field settings
nl: Invoerveld instellingen

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
nl: Dit contact formulier bevat CAPTCHA velden, maar de tijdelijke map voor de bestanden (%s) bestaat niet of is niet beschrijfbaar. Je kunt de map aanmaken of de rechten handmatig wijzigen.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
nl: Dit contact formulier bevat CAPTCHA velden, maar de benodigde bibliotheken (GD en FreeType) zijn niet beschikbaar op je server.

en: checkboxes
nl: selectievakjes

en: radio buttons
nl: keuzerondjes

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
nl: Genereer een form-tag voor een groep selectie vakjes. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
nl: Genereer een form-tag voor een groep keuze rondjes. Voor meer details, zie %s

en: Checkboxes, Radio Buttons and Menus
nl: Selectie vakjes, Keuze rondjes en Menu's

en: Field type
nl: Veld type

en: Required field
nl: Verplicht veld

en: One option per line.
nl: Eén optie per regel.

en: Put a label first, a checkbox last
nl: Plaats eerst een label, een selectievakje als laatste

en: Wrap each item with label element
nl: Zet elk item in een label element (container)

en: Make checkboxes exclusive
nl: Maak selectievakjes exclusief

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
nl: Om de ingevoerde waarde van dit veld te kunnen gebruiken in een e-mail veld, moet de corresponderende  e-mail-tag (%s) in het veld op de Mail tab ingevoegd worden.

en: Date format that the sender entered is invalid
nl: Datumnotatie die de verzender heeft ingevuld is ongeldig

en: Date is earlier than minimum limit
nl: Datum ligt voor de oudst mogelijke datum

en: Date is later than maximum limit
nl: Datum is later dan de uiterste datum

en: date
nl: datum

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
nl: Genereer een form-tag voor een datum invoer veld. Voor meer details zie %s.

en: Date Field
nl: Datum veld

en: Default value
nl: Standaard waarde

en: Use this text as the placeholder of the field
nl: Gebruik deze tekst als tijdelijke aanduiding van het veld

en: Range
nl: Bereik

en: Uploading a file fails for any reason
nl: Het uploaden van het bestand is mislukt om onbekende redenen

en: Uploaded file is not allowed for file type
nl: Uploaded bestandstypes is ongeldig

en: Uploaded file is too large
nl: Het te uploaden bestand is te groot

en: Uploading a file fails for PHP error
nl: Uploaden van een bestand is mislukt door een PHP fout

en: file
nl: bestand

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
nl: Genereer een form-tag voor een bestand upload veld. Voor meer details, zie %s.

en: File Uploading and Attachment
nl: Bestand Uploading en Bijlage

en: File size limit (bytes)
nl: Limiet bestandsgrootte (bytes)

en: Acceptable file types
nl: Toegestane bestandstypes

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
nl: Om het geuploade bestand via dit veld toe te voegen aan een e-amil moet de corresponderende mail-tag (%s) in het Bestands Bijlage veld in de Mail tab ingevoegd worden.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
nl: Dit contact formulier bevat bestand upload velden, maar de tijdelijke map voor de bestanden (%s) bestaat niet of is niet beschrijfbaar. Je kunt die map aanmaken of de rechten van die map handmatig wijzigen.

en: Number format that the sender entered is invalid
nl: Getalsnotatie die de verzender heeft ingevuld is ongeldig

en: Number is smaller than minimum limit
nl: Getal is kleiner dan de minimale waarde

en: Number is larger than maximum limit
nl: Getal is groter dan de maximale waarde

en: number
nl: getal

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
nl: Genereer een form-tag voor een nummerieke waarde invoer veld. Voor meer details, zie %s.

en: Number Fields
nl: Nummer Velden

en: Spinbox
nl: Nummer veld (spinbox)

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
nl: Verzender vult geen juist antwoord in voor de quiz vraag

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
nl: Genereer een form-tag voor een vraag-antwoord set. Voor meer details, zie %s.

en: Questions and answers
nl: Vragen en antwoorden

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
nl: Per regel één door een sluisteken gescheiden vraag-antwoord set (bijv. De hoofdstad van Brazilië?|Rio)

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
nl: Genereer een form-tag voor een drop-down menu. Voor meer details zie %s.

en: Allow multiple selections
nl: Sta meerdere selecties toe

en: Insert a blank item as the first option
nl: Voeg een leeg item als eerste optie in

en: submit
nl: verzend

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
nl: Genereer een form-tag voor een verzend knop. Voor meer details zie %s.

en: Submit Button
nl: Verzend Knop

en: Email address that the sender entered is invalid
nl: E-mailadres dat de gebruiker heeft ingevoerd is ongeldig

en: URL that the sender entered is invalid
nl: URL die de gebruiker heeft ingevoerd is ongeldig

en: Telephone number that the sender entered is invalid
nl: Telefoonnummer dat de gebruiker heeft ingevoerd is ongeldig

en: text
nl: tekst

en: email
nl: e-mail

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
nl: Genereer een form tag voor een tekst invoer veld van een enkele regel. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
nl: Genereer een form tag voor een e-mail adres invoer veld van een enkele regel. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
nl: Genereer een form tag voor een URL invoer veld. Voor meer details, zie %s.

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
nl: Genereer een form tag voor een telefoonnummer invoer veld van een enkele regel. Voor meer details, zie %s.

en: Text Fields
nl: Tekst Velden

en: This field requires author's name
nl: Dit veld vereist de naam van de auteur

en: This field requires author's email address
nl: Dit veld vereist het e-mailadres van de auteur

en: This field requires author's URL
nl: Dit veld vereist de website URL van de auteur

en: text area
nl: tekst gebied

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
nl: Genereer een form tag voor een tekst invoer veld van meerdere regels. Voor meer details, zie %s.

en: Contact form %d
nl: Contactformulier %d

note: Description of the plugin/theme
en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
nl: Gewoon nog een contactformulier plugin. Simpel maar flexibel.

en: Edit Contact Form
nl: Bewerk contactformulier

en: Contact Forms
nl: Contact formulieren

en: Add New Contact Form
nl: Voeg contactformulier toe

en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

en: Integration with Other Services
nl: Integratie met andere diensten

en: Integration
nl: Integratie

en: You are not allowed to edit this item.
nl: Je hebt geen toestemming om dit item te bewerken.

en: You are not allowed to delete this item.
nl: Je hebt geen toestemming om dit item te verwijderen.

en: Error in deleting.
nl: Fout bij verwijderen.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl: De wijzigingen zullen verloren gaan als je deze pagina verlaat.

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl: Zoekresultaten voor &#8220;%s&#8221;

en: Search Contact Forms
nl: Zoek contactformulieren

en: Contact form created.
nl: Contactformulier aangemaakt.

en: Contact form saved.
nl: Contactformulier opgeslagen.

en: Contact form deleted.
nl: Contactformulier verwijderd.

en: Settings
nl: Instellingen

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
nl: <strong>Contact Form 7 %1$s vereist WordPress %2$s of hoger.</strong> a href="%3$s">update WordPress</a> eerst.

en: Dismiss
nl: Sluiten

en: Contact Form 7 Needs Your Support
nl: Contact Form 7 heeft jouw steun nodig.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you. If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider making a donation.
nl: Het is moeilijk om door te ontwikkelen en support te verlenen voor deze plugin zonder bijdrage van gebruikers zoals jou. Als je Contact Form 7 met plezier gebruikt en je vind het zinvol, overweeg dan een donatie te maken.

en: Donate
nl: Doneer

en: Get Started
nl: Aan de slag

en: Getting Started with Contact Form 7
nl: Aan de slag met Contact Form 7

en: Admin Screen
nl: Beheer scherm

en: How Tags Work
nl: Hoe tags werken

en: Setting Up Mail
nl: E-mail instellen

en: Did You Know?
nl: Wist je dat?

en: Spam Filtering with Akismet
nl: Spam filteren met Akismet

en: Save Messages with Flamingo
nl: Berichten opslaan met Flamingo

en: Selectable Recipient with Pipes
nl: Selecteerbare ontvangers met Pipes

en: Tracking with Google Analytics
nl: Volgen met Google Analytics

en: You are not allowed to edit this contact form.
nl: Je hebt geen toestemming om dit contact formulier te bewerken.

en: Save
nl: Opslaan

en: Enter title here
nl: Voer hier de titel in

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
nl: Kopieer deze verkorte code en plak die in de inhoud van je bericht, pagina of widget.

en: You can also use this old-style shortcode:
nl: Je kunt ook deze oude-stijl shortcode gebruiken:

en: Duplicate
nl: Dupliceer

en: Delete
nl: Verwijder

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt om dit contact formulier te verwijderen.
    Klik 'Annulleer' om te stoppen of 'OK' om te verwijderen.

en: Information
nl: Informatie

en: Docs
nl: Documenten

en: FAQ
nl: FAQ (Veel gestelde vragen)

en: %s keys switch panels
nl: %s sleutels wisselpanelen

en: Form
nl: Formulier

en: Mail
nl: E-mail

en: Messages
nl: Berichten

en: Additional Settings (%d)
nl: Aanvullende instellingen (%d)

en: Additional Settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Date
nl: Datum

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl: Bewerk &#8220;%s&#8221;

en: %s ago
nl: %s geleden

en: Mail (2)
nl: E-mail (2)

en: Use Mail (2)
nl: Gebruik E-mail (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
nl: Mail (2) is een extra e-mail sjabloon dat vaak gebruikt wordt als een autoresponder.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
nl: In de volgende velden kun je deze e-mail tags gebruiken:

en: To
nl: Aan

en: From
nl: Van

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Additional Headers
nl: Aanvullende kopteksten

en: Message Body
nl: Bericht inhoud

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
nl: Sluit regels met lege mail-tags uit in de uitvoer

en: Use HTML content type
nl: HTML indeling gebruiken
