Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (3639 entries)

en: %1$s photos copied to album %2$s.
nl: %1$s foto's naar album %2$s gekopieerd.

en: %1$s photos moved to album %2$s.
nl: %1$s foto's verplaatst naar album %2$s.

en: %d album updated | %d albums updated
nl[0]: %d album geüpdatet
nl[1]: %d albums geüpdatet

en: %d comment | %d comments
nl[0]: %d reactie
nl[1]: %d reacties

en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uur

en: %d max rating | %d max ratings
nl[0]: %d max beoordeling
nl[1]: %d max beoordelingen

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minute
nl[1]: %d minuten

en: %d month | %d months
nl[0]: %d maand
nl[1]: %d maanden

en: %d pending votes.
nl: %d wachtende stemmen.

en: %d photo | %d photos
nl[0]: %d foto
nl[1]: %d foto's

en: %d photo successfully uploaded | %d photos successfully uploaded
nl[0]: %d foto succesvol geupload.
nl[1]: %d foto's succesvol geupload.

en: %d photos deleted.
nl: %d foto's verwijderd.

en: %d photos processed.
nl: %d foto's verwerkt.

en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

en: %d upload failed | %d uploads failed
nl[0]: %d upload mislukt
nl[1]: %d uploads mislukt

en: %d view | %d views
nl[0]: %d x bekeken
nl[1]: %d x bekeken

en: %d vote | %d votes
nl[0]: %d stem
nl[1]: %d stemmen

en: %d week | %d weeks
nl[0]: %d week
nl[1]: %d weken

en: %d year | %d years
nl[0]: %d jaar
nl[1]: %d jaren

en: %s invalid ratings removed. Please run Table VIII-A5: Rerate to fix the averages.
nl: %s ongeldige waarderingen verwijderd. Draai a.u.b. Table VIII-A5: Herwaardeer om de gemeiddelden te herberekenen.

en: %s obsolete settings removed.
nl: %s verouderde instellingen verwijderd.

en: %s points added
nl: %s punten toegevoegd

en: %s updated to %s.
nl: %s gewijzigd naar %s.

en: ( Always )
nl: ( Altijd )

en: (Settings I-A1 and I-B1)
nl: (Instellingen I-A1 en I-B1)

en: * Album contains less than the minimun number of photos
nl: * Album bevat minder dan het minimum aantal foto's

en: , a subalbum of
nl: , een subalbum van

en: - - - Comments box activated - - -
nl: ---Opmerkingen vak geactiveerd---

en: - - - EXIF box activated - - -
nl: ---EXIF vak geactiveerd---

en: - - - IPTC box activated - - -
nl: ---IPTC vak geactiveerd---

en: - The latest created album -
nl: - Het laatst aangemaakte album -

en: - all -separate- albums -
nl: - alle -afzonderlijke- albums -

en: - all albums -
nl: - alle albums -

en: - all albums except -separate-
nl: - alle albums behalve -afzonderlijk-

en: - none -
nl: - geen -

en: - select (another) album or a set -
nl: - (Nog) een album of een set selecteren -

en: - select -
nl: - selecteer -

en: - select a status -
nl: - selecteer een status -

en: - select an album -
nl: - selecteer een album -

en: - select an owner -
nl: - selecteer een eigenaar -

en: - start over -
nl: - begin opnieuw -

en: - top rated photos -
nl: - top gewaardeerde fotos -

en: --- A random selection of featured photos ---
nl: --- Een willekeurige selectie van aanbevolen foto's ---

en: --- Admin & Owner ---
nl: --- Admin & Eigenaar ---

en: --- Album owner ---
nl: --- Album eigenaar ---

en: --- All photos in the system ---
nl: --- Alle foto's in het systeem ---

en: --- Default ---
nl: --- Standaard ---

en: --- My depot ---
nl: --- Mijn depot ---

en: --- No page to link to (yet) ---
nl: --- (Nog) geen pagina om naar te koppelen ---

en: --- None ---
nl: --- Geen ---

en: --- Photos that have certain tags ---
nl: --- Foto's met bepaalde tags ---

en: --- Please select a page ---
nl: --- Selecteer een pagina ---

en: --- The most recently commented photos ---
nl: --- De meest recent becommentarieerde foto's ---

en: --- The most recently uploaded photo ---
nl: --- De meest recent geuploade foto ---

en: --- The most recently uploaded photos ---
nl: --- De meest recent geuploade foto's ---

en: --- The photo of the day ---
nl: --- De foto van de dag ---

en: --- The same post or page ---
nl: --- Dezelfde post of pagina ---

en: --- The top rated photos ---
nl: --- Top gewaardeerde foto's ---

en: --- Up & Owner ---
nl: --- Up & Eigenaar ---

en: --- Up & admin ---
nl: --- Up & Admin ---

en: --- Will be auto created ---
nl: --- Wordt automatish aangemaakt ---

en: --- a selection box ---
nl: --- een selectie box ---

en: --- all ---
nl: --- alle ---

en: --- all albums ---
nl: --- alle albums ---

en: --- all generic albums ---
nl: --- alle generieke albums ---

en: --- all separate albums ---
nl: --- alle afzonderlijke albums ---

en: --- default ---
nl: --- standaard ---

en: --- deleted ---
nl: --- verwijderd ---

en: --- generic ---
nl: --- generieke ---

en: --- most recent added ---
nl: --- meest recent toegevoegd ---

en: --- most recent from (grand)children ---
nl: --- meest recent uit (sub)akbums ---

en: --- most recently added albums ---
nl: --- meest recent toegevoegde albums ---

en: --- multiple see below ---
nl: --- meerdere zie onder ---

en: --- none ---
nl: --- geen ---

en: --- none --- used.
nl: --- geen --- gebruikt.

en: --- off ---
nl: --- uit ---

en: --- owner/public ---
nl: --- eigenaar/publiek ---

en: --- please select category ---
nl: --- kies een categorie ---

en: --- please select tag(s) ---
nl: --- selecteer tag(s) ---

en: --- public ---
nl: --- openbaar ---

en: --- random ---
nl: --- willekeurig ---

en: --- random featured ---
nl: --- willekeurig featured ---

en: --- random from (grand)children ---
nl: --- willekeurig uit (klein)kinderen ---

en: --- restore backup ---
nl: --- backup terugzetten ---

en: --- same as fullsize ---
nl: --- zelfde als volledige grootte ---

en: --- select a user to blacklist ---
nl: --- kies een gebruker voor de zwarte lijst ---

en: --- select a user to make superuser ---
nl: --- selecteer een gebruiker om supergebruiker te maken ---

en: --- select a user to unblacklist ---
nl: --- kies een gebruiker te verwijderen van de zwarte lijst ---

en: --- select a user to unmake superuser ---
nl: --- selecteer een gebruiker om te onsuperen ---

en: --- separate ---
nl: --- afzonderlijk ---

en: --- set to defaults ---
nl: --- zet op standaard waarden ---

en: --- square clipped ---
nl: --- vierkant afgeknipt ---

en: --- square padded ---
nl: --- vierkant aangevuld ---

en: --- text: description ---
nl: --- tekst: beschrijving ---

en: --- text: filename ---
nl: --- tekst: bestandsnaam ---

en: --- text: name ---
nl: --- tekst: naam ---

en: --- text: pre-defined ---
nl: --- tekst: voorgedefinieerd ---

en: --- the same page or post ---
nl: --- dezelfde post of pagina ---

en: -select a tag-
nl: - selecteer een tag -

en: . </i>This plugin will cause wppa+ to function not properly.
nl: .</i> Deze plugin verstoort de juiste werking van wppa+.

en: 1. Get yourself a Fotomoto account.
nl: 1. Activeer een Fotomoto account.

en: 1:2 landscape clipped
nl: 1:2 liggend afgesneden

en: 1:2 landscape padded
nl: 1:2 liggend aangevuld

en: 2. Install the Fotomoto plugin, enter the "Fotomoto Site Key:" and check the "Use API Mode:" checkbox.
nl: 2. Installeer de Fotomoto plugin, voer de "Fotomoto Site Key:" in en vink de "Use API Mode:" checkbox aan.

en: 2:3 landscape clipped
nl: 2:3 liggend afgesneden

en: 2:3 landscape padded
nl: 2:3 liggend aangevuld

en: 3:4 landscape clipped
nl: 3:4 liggend afgesneden

en: 3:4 landscape padded
nl: 3:4 liggend aangevuld

en: 3D Settings
nl: 3D Instellingen

en: 3D Stereo Settings
nl: 3D Stereo Instellingen

en: 4:5 landscape clipped
nl: 4:5 liggend afgesneden

en: 4:5 landscape padded
nl: 4:5 liggend aangevuld

en: 9:16 landscape clipped
nl: 9:16 liggend afgesneden

en: 9:16 landscape padded
nl: 9:16 liggend aangevuld

en: < Previous
nl: < Vorige

en: </i> can cause wppa+ to function not properly if it is misconfigured.
nl: .</i> kan veroorzaken dat wppa+ niet juist functioneert indien het onjuist is geconfigureerd.

en: </strong><h3>WP Photo ALbum Plus Error message</h3>This is a multi site installation. One of the following 3 lines must be entered in wp-config.php:
nl: </strong><h3> WP Photo Album Plus Foutmelding </h3> Dit is een multi-site installatie. Een van de volgende 3 regels moet in wp-config.php worden ingevoerd:

en: </strong>The album index table needs to be rebuilt. Please run <b>Photo Albums -> Settings</b> admin page <b>Table VIII-A8</b><strong>
nl: </strong>De album-index tabel moet worden herbouwd. Gelieve <b>Fotoalbums -> Instellingen</b> admin pagina <b>Tabel VIII-A8</b> uit te voeren<strong>

en: </strong>The avarage ratings need to be recalculated. Please run <b>Photo Albums -> Settings</b> admin page <b>Table VIII-A5</b><strong>
nl: </strong>De gemiddelde beoordelingen moeten worden herberekend. Gelieve <b>Fotoalbums -> Instellingen</b> admin pagina <b>Tabel VIII-A5</b> uit te voeren<strong>

en: </strong>The cats system needs to be converted. Please run <b>Photo Albums -> Settings</b> admin page <b>Table VIII-B17</b><strong>
nl: </strong>Het cats systeem moet worden omgezet. Gelieve <b>Fotoalbums -> Instellingen</b> admin pagina <b>Tabel VIII-B17 uit te voeren</b><strong>

en: </strong>The photo index table needs to be rebuilt. Please run <b>Photo Albums -> Settings</b> admin page <b>Table VIII-A9</b><strong>
nl: </strong>De foto-index tabel moet worden herbouwd. Gelieve <b>Fotoalbums -> Instellingen</b> admin pagina <b>Tabel VIII-A9</b> uit te voeren<strong>

en: </strong>The tags system needs to be converted. Please run <b>Photo Albums -> Settings</b> admin page <b>Table VIII-B16</b><strong>
nl: </strong>Het tags systeem moet worden omgezet. Gelieve <b>Fotoalbums -> Instellingen</b> admin pagina <b>Tabel VIII-B16 uit te voeren</b><strong>

en: <a href="http://www.fotomoto.com/" target="_blank" >Fotomoto</a> is an on-line print service.
nl: <a href="http://www.fotomoto.com/" target="_blank" >Fotomoto</a> is een on-line print service.

en: <b>%s</b> of album %s updated
nl: <b>%s</b> van album %s gewijzigd

en: <b>%s</b> of photo %s updated
nl: <b>%s</b> van foto %s gewijzigd

en: <b>%s</b> of video %s updated
nl: <b>%s</b> van video %s gewijzigd

en: <b>Custom field %s</b> of photo %s updated
nl: <b>Eigen veld %s</b> van foto %s geupdate

en: <b>Error during upload.</b>
nl: <b>Fout tijdens het uploaden.</b>

en: <b>No photos in this album</b>
nl: <b>Geen foto's in dit album</b>

en: <b>Notice:</b> your server allows you to upload <b>%s</b> files of maximum total <b>%s</b> bytes and allows <b>%s</b> seconds to complete.
nl: <b>Mededeling:</b> uw server staat toe om <b>%s</b> bestanden van maximaal totaal <b>%s</b> bytes in maximaal <b>%s</b> seconden te uploaden.

en: <b>Ratings cleared</b>
nl: <b>Waarderingen leeggemaakt</b>

en: <b>Tags added width defaults</b> (reload)
nl: <b>Standaard tags toegevoegd</b> (herladen)

en: <b>Tags set to defaults</b> (reload)
nl: <b>Tags op standaard gezet</b> (herladen)

en: <br /><b>define( 'WPPA_MULTISITE_BLOGSDIR', true );</b> <small>// Multisite prior to WP 3.5 with every site its own albums and photos</small>
nl: <br /><b>define ('WPPA_MULTISITE_BLOGSDIR', true);</b> <small>// Multisite WP vòòr 3.5 met elke site zijn eigen albums en foto's</small>

en: <br /><b>define( 'WPPA_MULTISITE_GLOBAL', true );</b> <small>// Multisite with one common set of albums and photos</small>
nl: <br /> <b>define ('WPPA_MULTISITE_GLOBAL', true);</b> <small>// Multisite met één gemeenschappelijke reeks albums en foto's</small>

en: <br /><br /><b>define( 'WPPA_MULTISITE_INDIVIDUAL', true );</b> <small>// Multisite WP 3.5 or later with every site its own albums and photos</small>
nl: <br /><br /> <b>define ('WPPA_MULTISITE_INDIVIDUAL', true);</b> <small>// Multisite WP 3.5 of later met elke site zijn eigen albums en foto's</small>

en: <br /><br /><em>If you upload photos, they will be placed in the wrong location and will not be visible for visitors!</em><strong>
nl: <br /><br /> <em>Als u foto's upload, zullen ze op de verkeerde locatie geplaatst worden en zullen ze niet zichtbaar zijn voor de bezoekers!</em><strong>

en: <br /><br />For more information see: <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-photo-album-plus/faq/">the faq</a>
nl: <br /><br />Voor meer informatie zie: <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-photo-album-plus/faq/">de faq</a>

en: <br />Memory used on this page: %6.2f Mb.
nl: <br />Geheugen gebruikt op deze pagina: %6.2f Mb.

en: <br />There are %d settings and %d runtime parameters.
nl: <br />Er zijn %d instellingen en %d runtime parameters.

en: <br />You can enter either a web page address like <i>http://mysite.com/mypage/</i> or a full url to an image file like <i>http://mysite.com/wp-content/uploads/wppa/4711.jpg</i>
nl: <br>U kunt een webpagina-adres zoals <i>http://mysite.com/mypage/</i> of een volledige url naar een afbeeldingsbestand zoals <i>http://mysite.com/wp-content/uploads/wppa/4711.jpg</i> invullen

en: <br/>Closing zip.
nl: <br/>Afsluiten zip.

en: <br/>Deleting temp files.
nl: <br/>Tijdelijke bestanden verwijderen.

en: <br/>Done export albums.
nl: <br/>Klaar met albums exporteren.

en: <br/>Done!
nl: <br/>Klaar!

en: <br/>Processing album
nl: <br/>Album verwerken

en: <h3>The Comment system is not activated</h3><p>To activate: check Table II item 18 on the <b>Photo Albums -> Settings</b> screen and press <b>Save Changes</b>
nl: <h3>Het Reactie systeem is nietgeactiveerd</h3><p>Vink Tabel II item 18 aan op het <b>Foto Albums -> Instellingen</b> scherm en klik op <b>Wijzigingen opslaan</b> om het te activeren.

en: <small>Ask your administrator to upgrade php to version 5.2.7 or later. This will enable you to upload zipped photos.</small>
nl: <small>Vraag je hosting provider om PHP te upgraden naar versie 5.2.7 of later. Dit maakt het mogelijk om gecomprimeerde bestanden met foto's te uploaden.</small>

en: <span style="color:red" >Warning: Do not upload copyrighted material!</span>
nl: <span style="color:red" >Waarschuwing: Upload geen materiaal met autersrecht!</span>

en: <span style="color:red;">Requires at least PHP version 5.3</span>
nl: <span style="color:red;">Vereist minstens PHP-versie 5.3</span>

en: <strong>%d</strong> photos are pending moderation.
nl: <strong>%d</strong> foto's wachten op goedkeuring.

en: <strong>%d</strong> photos are scheduled for later publishing.
nl: <strong>%d</strong> foto's gepland voor latere publicatie.

en: A 3D stereo settings box
nl: Een 3D stereo instellingen box

en: A Google map can be displayed in slideshows.
nl: Een Google Map kan bij de diavoorstelling worden getoond.

en: A calendar box
nl: Een kalender box

en: A filmstrip only
nl: Alleen een filmstrook

en: A fully featured slideshow
nl: Een volledige aangeklede diavoorstelling

en: A gallery with covers and/or thumbnails
nl: Een galerij met omslagen en / of miniaturen

en: A generic albums display
nl: Een generieke albums afbeelding

en: A landing page shortcode
nl: Een landing page shortcode

en: A list of children only
nl: Aan lijst met alleen sub-albums

en: A list with sub(sub) albums
nl: Een lijst met(sub)sub albums

en: A match is found while searching also when the entered token is somewhere in the middle of a word.
nl: Het zoekwoord wordt ook geveonden wanneer het ergens in het midden van een woord voorkomt.

en: A match need not start at the first char.
nl: Een vondst hoeft niet bij de eerste letter te beginnen.

en: A maximum of 100 photos can be previewd
nl: Voorbeeld van maximaal 100 foto's

en: A multitag box
nl: Een multitag box

en: A number of 0 means No limit
nl: Een waarde van 0 betekent geen beperking

en: A photo with filename %s already exists in album %s.
nl: Een foto mat bestandsnaam %s bestaat al in album nummer %s.

en: A plain single photo
nl: Een eenvoudige enkele foto

en: A random selection of featured photos
nl: Een willekeurige selectie van aanbevolen foto's

en: A real life preview. To update: refresh the page.
nl: Een échte vooruitblik. Om te verversen: ververs de pagina.

en: A safe value is 45 in most cases
nl: Een veilige waarde is 45 in de meeste gevallen

en: A search box
nl: Een zoek box

en: A search/selection box
nl: Een zoek / selectie box

en: A setting of 0 means: unlimited.
nl: Een waarde van 0 betekent: geen beperking.

en: A single image
nl: Een enkele afbeelding

en: A single photo
nl: Een enkele foto

en: A single photo in the style of a slideshow
nl: Een enkele foto in de stijl van een diavoorstelling

en: A single photo with caption
nl: Een enkele foto met onderschrift

en: A slideshow
nl: Een diavoorstelling

en: A slideshow of the photos in an album
nl: Een diavoorstelling van de foto's in een album

en: A slideshow with a filmstrip only
nl: Een diavoorstelling met alleen een filmstrip

en: A slideshow without supporting boxes
nl: Een diavoorstelling zonder ondersteunende boxen

en: A special selection
nl: Een speciale selectie

en: A suitable watermarkfile typically consists of a transparent background and a black text or drawing.
nl: Een geschikt watermerkbestand bestaat typisch uit een transparante achtergrond en een zwarte text of tekening.

en: A supersearch box
nl: Een SuperSearch box

en: A superview box
nl: Een SuperView box

en: A tagcloud box
nl: Een tagwolk box

en: A text string may contain valid html.
nl: Een tekst mag html code bevatten.

en: A thumbframe width or height should not be smaller than a thumbnail size. Please correct the corresponding setting(s) in Table I-C
nl: Een frame breedte of hoogte moet niet kleiner zijn dan een miniatuurgrootte. Corrigeer de overeenkomstige instelling(en) in Tabel I-C

en: A value less than <span style="color:blue" >100</span> will automaticly be interpreted as a <span style="color:blue" >percentage</span> of the available space.
nl: Een waarde kleiner dan <span style="color:blue" >100</span> wordt automatisch geïnterpreteerd als een <span style="color:blue" >percentage</span> van de beschikbare ruimte.

en: A value of 0 disables this feature
nl: De waarde 0 schakelt dit uit

en: A value of 0 disables this feature.
nl: De waarde 0 schakelt dit uit.

en: A value of 0 means: no limit.
nl: Een waarde van 0 betekent: geen beperking.

en: A video can not be printed or downloaded
nl: Een video kan niet worden afgedrukt of gedownload

en: A/P/PM/S
nl: A/F/FG/P

en: ABSPATH windows proof
nl: ABSPATH windows bestendig

en: AND
nl: EN

en: API key
nl: API sleutel

en: API secret
nl: API geheime code

en: Abort
nl: Afbreken

en: About and credits
nl: Over en dank aan

en: Access
nl: Toegang

en: Action (High speed)
nl: Actie (Hoge snelheid)

en: Actions:
nl: Acties:

en: Activate the Admins Choice widget to make the zipfiles downloadable.
nl: Activeer de Admin's Keuze widget om de zipfiles te kunnen downloaden.

en: Activate the plugin in WP Admin -> Plugins.
nl: Activeer de plugin in WP Admin -> Plugins.

en: Activates shortcode [wppa_set][/wppa_set].
nl: Hiermee activeert u shortcode [wppa_set][/wppa_set].

en: Add (Owner)
nl: Voeg (Eigenaar) toe

en: Add GPX tag
nl: Voeg GPX tag toe

en: Add Inherit Cats
nl: Vererf voeg toe

en: Add a checkbox to invert the selection.
nl: Voeg een checkbox voor omgekeerde  selectie toe.

en: Add a shortcode to the end of all posts.
nl: Voeg een shortcode toe aan het einde van elk bericht.

en: Add categories to all (grand)children.
nl: Voeg categorieën toe aan alle (klein)kinderen.

en: Add default tags
nl: Voeg standaard tags toe

en: Add og meta tags
nl: Voeg ogg meta tags toe

en: Add og meta tags to the page header.
nl: Voeg ogg meta tags toe aan de pagina header.

en: Add shortcode to posts
nl: Voeg shortcode aan berichten toe

en: Add the default tags to all photos in this album.
nl: Voeg de standaardtags toe aan alle foto's in dit album.

en: Add the owner to the photo name on lightbox displays.
nl: Voegt de eigenaar toe aan de naam op lightbox afbeeldingen.

en: Add the uploaders display name in parenthesis to the name.
nl: Voeg de uploaders naam toe tussen haakjes bij de fotonaam.

en: Added.
nl: Toegevoegd.

en: Additional features:
nl: Extra eigenschappen:

en: Additionally there may be a one pixel outline of a different color. See Table III-A2.
nl: Bovendien kan er een 1 pixel brede omlijning zijn van een andere kleur, Zie Tabel III-A2.

en: Additionally your hosting provider may have set other limitations on uploading files.
nl: Uw hosting provider kan andere beperkingen hebben ingesteld ten aanzien van het uploaden van bestanden.

en: Adds &lt;p> and &lt;br> tags in fullsize descriptions.
nl: Voegt &lt;p> en &lt;br> tags in beschrijvingen toe bij foto's van volledige grootte.

en: Adds an Invert (NOT) checkbox on the multitag widget and shortcode.
nl: Voegt een (NOT) checkbox op de multitag widget en shortcode toe.

en: Admin Functionality restrictions for non administrators
nl: Admin beperkingen voor niet-adminstrateurs

en: Admin bar menu admin
nl: Amin balk menu admin

en: Admin bar menu frontend
nl: Admin bar menu voorkant

en: Admin settings per user role. Enabling these settings will overrule the front-end settings for the specific user role
nl: Admin instellingen per user role. Het inschakelen van deze instellingen gaat boven de front-end instellingen

en: Admin will be notified by email after every x reports.
nl: Admin wordt door een email hiervan op de hoogte gesteld na elke x meldingen.

en: Administrators can change photo owner
nl: Administrateurs kunnen eigenaar wijzigen

en: Administrators can change the limit settings in the "Edit Album Information" admin page.
nl: Administrators kunnen de limiet instellingen in het "Album informatie bewerken" administratiescherm wijzigen.

en: Admins Choice
nl: Admins Keuze

en: Admins choice of photos
nl: Admins foto keuze

en: After successfull front-end upload, go to the home page.
nl: Na succesvolle front-end upload, ga naar de home page.

en: After upload: Go to the <b>Edit Album</b> page.
nl: Na de upload: Ga naar de <b>Album bewerken</b> pagina.

en: After upload: Go to the <b>Edit Photos</b> page.
nl: Na de upload: Ga naar de <b>Foto's Bewerken</b> pagina.

en: After upload: Go to the <b>Import Photos</b> page.
nl: Na de upload: Ga naar de <b>Foto's importeren</b> pagina.

en: Ajax NON Admin
nl: Ajax NIET admin

en: Album #
nl: Album nummer

en: Album #%s created
nl: Album #%s aangemaakt

en: Album %s does not exist or is not accessable while trying to add a photo
nl: Album %s bestaat niet of is niet toegankelijk voor het toevoegen van een foto

en: Album %s is full
nl: Album %s is vol

en: Album %s is not modified yet
nl: Album %s is nog niet gewijzigd

en: Album Deleted.
nl: Album Verwijderd.

en: Album Preview
nl: Album Voorbeeld

en: Album and covers related settings
nl: Albums en omslagen gerelateerde instellingen

en: Album cover related size settings
nl: Album omslagen gerelateerde grootte instellingen

en: Album cover related visibility settings
nl: Album omslag gerelateerde instellingen

en: Album cover subalbums link
nl: Album omslagen subalbum koppeling

en: Album description:
nl: Beschrijving van het album:

en: Album download Source
nl: Album download bronbestanden

en: Album download link
nl: Album download koppeling

en: Album is full
nl: Album is vol

en: Album limit %s
nl: Album limiet %s

en: Album name may not be empty.<br />Reset to <b>%s</b>
nl: Album naam mag niet leeg zijn.<br />Gereset naar <b>%s</b>

en: Album names in urls
nl: Album namen in urls

en: Album navigator Link
nl: Album navigator Koppeling

en: Album not known while trying to add a photo
nl: Album onbekend bij het toevoegen van een foto

en: Album number:
nl: Album nummer:

en: Album order
nl: Album volgorde

en: Album order #
nl: Album volgorde nr

en: Album order # has only effect if you set the album sort order method to <b>Order #</b> in the Photo Albums -> Settings screen.<br />
nl: Album volgorde # heeft alleen effect als de album sorteer vologorde methode op <b>Volgorde nummer</b> is ingesteld in het Foto Albums -> Instellingen scherm.<br />

en: Album ordering sequence method.
nl: Album volgorde methode.

en: Album page size.
nl: Album pagina grootte.

en: Album sel hierarchic
nl: Album selectie hiërargisch

en: Album selection or Parent album:
nl: Album selectie of Moeder album:

en: Album sort order #:
nl: Album sorteer volgorde #:

en: Album titles
nl: Album titels

en: Album to import to:
nl: Album voor importeren:

en: Album widget count
nl: Album widget aantal

en: Album widget size
nl: Album widget grootte

en: Album widget thumbnail link
nl: Album widget miniatuur koppeling

en: Album widget tooltip
nl: Album widget ballontekst

en: Albums and thumbnails
nl: Albums en miniaturen

en: Albums created.
nl: Albums aangemaakt.

en: Albums db table name.
nl: Albums db tabel naam.

en: Albums owned by a certain user
nl: Albums van een bepaalde gebruiker

en: Albums tagged with a certain category
nl: Albums met een bepaalde categorie

en: Albums tagged with certain categories
nl: Albums getagged met zekere categorieën

en: Albums/Photos/Moderation required/Scheduled
nl: Albums/Foto's/Moderatie vereist/Gepland

en: Align subtext
nl: Uitlijning ondertitels

en: All Albums
nl: Alle Albums

en: All albums
nl: Alle albums

en: All albums in the system
nl: Alle albums in het systeem

en: All available custom data fields are in use. There is no space for
nl: Alle beschikbare eigen gegevens velden zijn in gebruik. Er is geen ruimte voor

en: All modifications are instantly updated on the server, except for those that require a button push.
nl: Alle wijzigingen worden onmiddellijk op de server verwerkt, met uitzondering van welke een druk op een knop vereisen.

en: All modifications are instantly updated on the server. The <b style="color:#070" >Remark</b> field keeps you informed on the actions taken at the background.
nl: Alle wijzigingen worden direct bijgewerkt op de server. Het veld <b style="color:#070">Opmerking</b> houdt u op de hoogte van de acties die worden ondernomen op de achtergrond.

en: All photos in the system
nl: Alle foto's in het systeem

en: All photos set to scheduled per date
nl: Alle foto's ingesteld voor publicatie op

en: All the authors photos
nl: Alle foto's van de auteur

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Allow HTML
nl: Sta HTML toe

en: Allow HTML custom
nl: Sta HTML custom toe

en: Allow HTML in album and photo descriptions.
nl: Sta het gebruik van HTML toe in de beschrijvingen van albums en foto's.

en: Allow HTML in custom photo datafields.
nl: Sta HTML toe in custom datavelden.

en: Allow WPPA+ Debugging
nl: Sta WPPA+ Debugging toe

en: Allow import from WPPA+ source folders
nl: Sta import vanuit WPPA+ bron mappen toe

en: Allow the uploader to edit the photo info
nl: Geef de uploader het recht de foto informatie te bewerken

en: Allow the use of &amp;debug=.. in urls to this site.
nl: Sta het gebruik van &amp;debug=.. in urls naar deze site toe.

en: Also inhibits further uploads.
nl: Blokkeert ook verdere uploads.

en: Also, copying or moving photos to different albums, will also copy/move the sourcefiles.
nl: Ook het kopiëren of verplaatsen van foto's naar andere albums, zal de bronbestanden doen kopiëren / verplaatsen.

en: Also: set the owner to ---public--- of the albums that are allowed to be uploaded to.
nl: Tevens: zet de eigenaar op ---openbaar--- van die albums waarin geupload mag worden.

en: Alt thumb is restricted
nl: Alt. miniatuur is beperkt

en: Althoug an error occurred while processing your rating, your vote has been registered.
nl: Alhoewel er een fout is opgetreden bij het verwerken van uw stem, is deze wel verwerkt.

en: Although this setting has only visual effect if "Thumb popup" (Table IV-C8) is checked,
nl: Alhoewel deze instelling alleen effect heeft als "Miniatuur popup" (Tabel IV-C8) is aangevinkt,

en: An enumeration of names
nl: Een opsomming van namen

en: An error has occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: An error occured while trying to apply a watermark
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanbrengen van een watermerk

en: An error occurred during update
nl: Er is een fout opgetreden bij het updaten

en: An error occurred while adding tags
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van tags

en: An error occurred while clearing ratings
nl: Er is een fout opgetreden bij het leegmaken van de waarderingen

en: An error occurred while processing you rating request.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van uw stem.

en: An error occurred while setting tags
nl: Er is een fout opgetreden bij het zetten van tags

en: An error occurred while trying to copy photo %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het copieëren van foto %s

en: An error occurred while trying to move photo %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het verplaatsen van foto %s

en: An error occurred while trying to rotate photo %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het draaien van foto %s

en: An error occurred while trying to update <b>%s</b> of album %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het wijzigen van <b>%s</b> van album %s

en: An error occurred while trying to update <b>%s</b> of photo %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het wijzigen van <b>%s</b> van foto %s

en: An image will be scaled automatically if you set the navigation font size.
nl: Een afbeelding wordt automatisch geschaald indien de navigatie fontgrootte is ingesteld.

en: An other box type
nl: Een ander type box

en: An upload box
nl: Een upload box

en: And
nl: En

en: And I do not know if there is already a watermark on this photo
nl: En ik weet niet of er al een watermerk in deze foto zit

en: And to display the <b>slideshow</b> it would be:
nl: En om de <b>diavoorstelling</b> te tonen wordt dat:

en: Animation type
nl: Animatie type

en: Any
nl: Elk

en: Any medal
nl: Een medaille

en: Aperture-priority AE
nl: Diafragma voorkeuze AE

en: App
nl: Apr

en: Append this text to all photo descriptions.
nl: Voeg deze tekst toe aan alle foto beschrijvingen.

en: Append to photodesc
nl: Voeg toe aan fotobeschrijving

en: Appending to photo description needs completion. See Table VIII
nl: Het toevoegen aan foto beschrijvingen moet afgemaakt worden. Zie Tabel VIII

en: Apply New Photodesc
nl: Pas de Nieuwe Foto beschrijving toe

en: Apply New photo description on all photos in the system.
nl: Kon de nieuwe foto beschrijving niet toepassen

en: Apply Newphoto desc
nl: Gebruik Nieuwe Foto beschrijving

en: Apply Newphoto desc user
nl: Gebruik nieuwe foto beschr. bezoekers

en: Apply categories to all (grand)children.
nl: Pas categorieën toe op alle (klein)kinderen.

en: Apply coverphoto mouseover effect.
nl: Pas het 'muis over' effect toe op omslagfoto's.

en: Apply default tags
nl: Pas standaard tags toe

en: Apply new photo desc
nl: Gebruik nieuwe foto beschrijving

en: Apply thumbnail mouseover effect.
nl: Pas het 'muis over' effect toe op miniaturen.

en: Apply watermark
nl: Breng watermerk aan

en: Apply watermark according to current settings to all photos.
nl: Bewatermerk alle foto's conform de huidige instellingen.

en: Apply watermark file:
nl: Gebruik watermerk:

en: Applying new photo description needs completion. See Table VIII
nl: Het toepassen van nieuwe foto beschrijvingen moet afgemaakt worden. Zie Tabel VIII

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Approve all pending
nl: Alle wachtenden goedkeuren

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Approved:
nl: Goedgekeurd:

en: Are you going to add audiofiles?
nl: Gaat u audiobestanden toevoegen?

en: Are you going to add videofiles?
nl: Gaat u videobestanden toevoegen?

en: Are you going to upload 3D stereo photos?
nl: Bent u van plan om 3D stereo fotos te uploaden?

en: Are you going to use EXIF data?
nl: Gaat u EXIF gegevens gebruiken?

en: Are you going to use Fotomoto?
nl: Gaat u Fotomoto gebruiken?

en: Are you going to use GPX data?
nl: Gaat u GPX gegevens gebruiken?

en: Are you going to use IPTC data?
nl: Gaat u IPTC gegevens gebruiken?

en: Are you sure it is a photo?
nl: Weet u zeker dat dit een foto is?

en: Are you sure you want to add the categories to all (grand)children of this album?
nl: Weet u zeker dat u de categorieën wilt toevoegen aan alle (klein)kinderen van dit album?

en: Are you sure you want to add the default tags to all photos in this album?
nl: Weet u zeker dat u de standaardtags aan alle foto's in dit album wilt toevoegen?

en: Are you sure you want to add this photo to your zip?
nl: Weet u zeker dat u deze foto aan uw zipfile wilt toevoegen?

en: Are you sure you want to clear the ratings in this album?
nl: Weet u zeker dat u waarderingen in dit album wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to copy this photo?
nl: Weet u zeker dat u deze foto wilt copiëren?

en: Are you sure you want to create a new album?
nl: Weet u zeker dat u een nieuw album wilt aanmaken?

en: Are you sure you want to create a subalbum?
nl: Weet u zeker dat u een subalbum wilt aanmaken?

en: Are you sure you want to delete this album?
nl: Weet u zeker dat u dit album wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this comment?
nl: Weet u zeker dat u deze reactie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this photo?
nl: Weet u zeker dat u deze foto wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to inherit categories to all (grand)children of this album?
nl: Weet u zeker dat u categorieën wilt overbrengen op alle (klein)kinderen van dit album?

en: Are you sure you want to mark this image as inappropriate?
nl: Weet je zeker dat je deze afbeelding als ongepast wenst te markeren?

en: Are you sure you want to move this photo?
nl: Weet u zeker dat u deze foto wilt verplaatsen?

en: Are you sure you want to publish this comment?
nl: Weet u zeker dat u  deze reactie wilt publiceren?

en: Are you sure you want to publish this photo?
nl: Weet u zeker dat u deze foto wilt publiceren?

en: Are you sure you want to remove this comment?
nl: Weet u zeker dat u deze reactie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this photo?
nl: Weet u zeker dat u deze foto wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to rotate this photo 180&deg;?
nl: Weet u zeker dat u deze foto 180&deg; wilt draaien?

en: Are you sure you want to rotate this photo left?
nl: Weet u zeker dat u deze foto linksom wilt draaien?

en: Are you sure you want to rotate this photo right?
nl: Weet u zeker dat u deze foto rechtsom wilt draaien?

en: Are you sure you want to schedule all photos in this album?
nl: Weet u zeker dat u alle foto's in dit album wilt plannen?

en: Are you sure you want to set the default tags to all photos in this album?
nl: Weet u zeker dat u de tags van alle foto's in dit album op de standaard tags wilt zetten?

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Are you sure? Once applied it can not be removed!
nl: Weet u het zeker? Eenmaal aangebracht kan het niet meer verwijderd worden!

en: Arrow color
nl: Pijlkleur

en: Art Monkey Display
nl: Art Monkey afbeeldings methode

en: Art Monkey Source
nl: Art Monkey Bronbestand

en: Art monkey link on lightbox photo names.
nl: Art Monkey download koppeling op lightbox.

en: As soon as an album is created when a directory is imported, a wp page is made that displays the album content.
nl: Zodra een album wordt gemaakt wanneer een map wordt geïmporteerd, wordt een wp pagina aanmaakte die de album inhoud weergeeft.

en: Ask your administrator to give you more rights, or create <b>%s</b> manually using an FTP program.
nl: Vraag uw administrator u meer rechten te geven, of maak <b>%s</b> handmatig aan met een FTP programma.

en: Aspect ration of thumbnail image
nl: Hoogte/breedte verhouding van miniaturen

en: At the bottom
nl: Onderaan

en: At the top
nl: Bovenaan

en: At top and bottom
nl: Aan boven en onderzijde

en: Audio disabled
nl: Audio uitgeschakeld

en: Audio file types:
nl: Audio bestandstypen:

en: Audio on lightbox start automaticly.
nl: Audio op lightbox start automatisch.

en: Audios imported.
nl: Audio geïmporteerd.

en: Auto Page
nl: Auto Pagina

en: Auto continue
nl: Probeer door te gaan...

en: Auto deleted spam:
nl: Automatisch verwijderde spam:

en: Auto open comments
nl: Auto open reacties

en: Auto page
nl: Auto pagina

en: Auto page display
nl: Auto pagina afbeelding

en: Auto page links
nl: Auto pagina koppelingen

en: Auto spacing
nl: Automatische tussenruimtes

en: Auto, Did not fire
nl: Auto, Ging niet af

en: Auto, Did not fire, Red-eye reduction
nl: Auto, Ging niet af, Rode ogen reductie

en: Auto, Fired
nl: Auto, Afgegaan

en: Auto, Fired, Red-eye reduction
nl: Auto, Ging af, Rode ogen reductie

en: Auto, Fired, Red-eye reduction, Return detected
nl: Auto, Ging af, Rode ogen reductie, Terug gedetecteerd

en: Auto, Fired, Red-eye reduction, Return not detected
nl: Auto, Ging af, Rode ogen reductie, Terug niet gedetecteerd

en: Auto, Fired, Return detected
nl: Auto, Ging af, Terug gedetecteerd

en: Auto, Fired, Return not detected
nl: Auto, Ging af, Terug niet gedetecteerd

en: Automatic opens comments box when slideshow does not run.
nl: Opent de reacties box automatisch wanneer de diavoorstelling stil staat.

en: Automatically add paragraphs
nl: Voeg automatisch paragrafen toe

en: Autopage Permalink:
nl: Auto pagina Permalink:

en: Autoplay audios in slideshows.
nl: AutoPlay audio in diavoorstellingen.

en: Autoplay videos in slideshows.
nl: Automatisch afspelen van video's in diavoorstellingen.

en: Avatar size
nl: Avatar grootte

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Average&nbsp;rating
nl: Gemiddelde&nbsp;beoordeling

en: Avg.
nl: Gem.

en: Avoid duplicates
nl: Voorkom dubbele

en: Awaiting moderation
nl: In afwachting op goedkeuring

en: Back to album table
nl: Trug naar album tabel

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Backgrounds:
nl: Achtergronden:

en: Backup settings
nl: Backup instellingen

en: Based on your server memory limit you should not upload images larger then <strong>%d x %d (%2.1f MP)</strong>
nl: Ten gevolge van de beperktheid van het servergeheugen kunt u geen afbeeldingen uploaden die groter zijn dan <strong>%d x %d (%2.1f MP)</strong>

en: Behaviour:
nl: Gedrag:

en: Best Of Photos
nl: Best gewaardeerde foto's

en: BestOf
nl: BesteVan

en: BestOf box background.
nl: BesteVan box achtergrond.

en: Bestof Landing
nl: BesteVan Landing

en: Big Browse Buttons
nl: Grote blader knoppen

en: Big Browse Buttons in widget
nl: Grote blader knoppen in widget

en: Black
nl: Zwart

en: Black on transparent background
nl: Zwart op transparante achtergrond

en: Black text on white background
nl: Zwarte tekst op witte achtergrond

en: Black/white
nl: Zwart/wit

en: Blacklist user
nl: Zet gebruiker op de zwarte lijst

en: Blogid =
nl: Blog id =

en: Blue
nl: Blauw

en: Border color
nl: Randkleur

en: Border radius
nl: Afrondingsstraal

en: Border radius for lightbox display.
nl: Afrondingsstraal voor lightbox afbeeldingen.

en: Border thickness
nl: Randdikte

en: Border width
nl: Randdikte

en: Border width for lightbox display.
nl: Randbreedte voor lightbox afbeeldingen.

en: Both
nl: Beide

en: Bottom
nl: Onder

en: Bottom left
nl: Onder links

en: Bottom right
nl: Onder rechts

en: Box spacing
nl: Box afstand

en: Box with counter
nl: Box met teller

en: Breadcrumb on comment ten displays
nl: Kruimel op reactie tien weergaven

en: Breadcrumb on featured ten displays
nl: Kruimelnavigatie op featured ten displays

en: Breadcrumb on last ten displays
nl: Kruimel op laatste tien weergaven

en: Breadcrumb on pages
nl: Kruimelnavigatie op pagina's

en: Breadcrumb on posts
nl: Kruimelnavigatie op berichten

en: Breadcrumb on related photos displays
nl: Kruimelnavigatie op 'gerelateerde' foto's weergaven

en: Breadcrumb on search results
nl: Kruimelnavigatie op zoekresultaten

en: Breadcrumb on tag result displays
nl: Kruimel op tag resultaat weergaven

en: Breadcrumb on topten displays
nl: Kruimel op toptien weergaven

en: Breadcrumb related visibility settings
nl: Kruimelnavigatie gerelateerde instellingen

en: Breadcrumb separator symbol.
nl: Kruimelnavigatie scheidingssymbool.

en: Breadcrumb separator text.
nl: Kruimelnavigatie scheidings tekst.

en: Bronze
nl: Brons

en: Bronze medal
nl: Bronzen medaille

en: Browse (left/right)
nl: Bladeren (links/rechts)

en: Browse Bar with Photo X of Y counter
nl: Blader balk met Foto X van Y teller

en: Browse bar
nl: Blader balk

en: Browse photos
nl: Blader door foto 's

en: Browsebar
nl: Bladerbalk

en: Bulb
nl: Lamp

en: Bulk action:
nl: Bulk actie:

en: Button
nl: Knop

en: Button with counter
nl: Knop met teller

en: Buy now
nl: Koop nu

en: By EXIF date
nl: Op EXIF datum

en: By date last modified
nl: Op datum laatst gewijzigd

en: By date of upload
nl: Op datum van upload

en: By:
nl: Door:

en: CDN Service
nl: CDN Dienst

en: CSVs imported,
nl: CSV's geïmporteerd,

en: CTRL+Click to add/remove option.
nl: CTRL+Klik om optie toe te voegen / te verwijderen.

en: Calendar
nl: Kalender

en: Calendar box background.
nl: Kalender vak achtergrond.

en: Calendar type:
nl: Type kalender:

en: Camera connect
nl: Verbind camera

en: Can export albums and photos, but cannot make a zipfile. Your php version does not support ZipArchive.
nl: Kan albums en foto's exporteren, maar kan geen zipfile aanmaken. Uw php versie ondersteunt geen ZipArchive.

en: Can export albums and photos, but cannot make a zipfile. Your php version is < 5.2.7.
nl: Kan albums en foto's exporteren, maar kan geen zipfile aanmaken. Uw php versie is < 5.2.7.

en: Can not open file. Can not continue. (1)
nl: Kan bestand niet openen. Kan niet doorgaan. (1)

en: Can not open file. Can not continue. (2)
nl: Kan bestand niet openen. Kan niet doorgaan. (2)

en: Can not read header. Can not continue.
nl: Kan header niet lezen. Kan niet doorgaan.

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cannot write to file %s.
nl: Kan niet naar bestand %s schrijven.

en: Capability granted
nl: Toegang verzekerd

en: Capability withdrawn
nl: Toegang geweigerd

en: Capitalize tags and cats
nl: Hoofdletters bij tags en cats

en: Caption box
nl: Vak Bijschrift

en: Categories
nl: Categorieen

en: Category
nl: Categorie

en: Category: | Categories:
nl[0]: Categorie:

en: Catogories:
nl: Categorieën

en: Cats include subs
nl: Cats inclusief subalbums

en: Center
nl: Midden

en: Center-weighted average
nl: Midden-gewogen gemiddelde

en: Change every
nl: Verander ieder(e)

en: Change sequence order by drag and drop
nl: Wijzig volgorde nummers door verplaatsen

en: Change source restricted
nl: Import bron wijzigen is beperkt

en: Change the upload limit or remove photos to enable new uploads.
nl: Verander de upload limiet of verwijder foto's om nieuwe uploads mogelijk te maken.

en: Change this value only if your responsive theme shows initially a wrong column width.
nl: Wijzig deze waarde alleen indien uw responsive thema aanvankelijk een verkeerde kolombreedte laat zien.

en: Change to:
nl: Verander in:

en: Changed owner to %1$s on %2$s photos.
nl: Eigenaar gewijzigd naar %1$s bij %2$s foto's.

en: Changed status to %1$s on %2$s photos.
nl: Sttatus gewijzigd naar %1$s bij %2$s foto's.

en: Changes Saved
nl: Wijzigingen opgeslagen

en: Changes Saved. Don't forget to activate the widget!
nl: Wijzigingen opgeslagen. Vergeet niet de widget te activeren!

en: Changing <b>Cover Type</b> is a restricted action.
nl: Het wijzigen van <b>Omslag type</b> is een beperkte actie.

en: Changing <b>Photo sort order #</b> is a restricted action.
nl: Wijzigen van <b>Foto volgorde nr</b> is een beperkte actie.

en: Changing the coverphoto size may result in all thumbnails being regenerated. this may take a while.
nl: Het veranderen van de grootte kan er toe leiden dat alle miniaturen opnieuw worden aangemaakt. Dit kan geruime tijd duren.

en: Changing the import source dir requires admin rights.
nl: Indien aangevinkt: het wijzigen van de import bron vereist admin rechten.

en: Changing the popup size may result in all thumbnails being regenerated. this may take a while.
nl: Het veranderen van de grootte kan er toe leiden dat alle miniaturen opnieuw worden aangemaakt. Dit kan geruime tijd duren.

en: Changing the thumbnail size may result in all thumbnails being regenerated. this may take a while.
nl: Het veranderen van de grootte kan er toe leiden dat alle miniaturen opnieuw worden aangemaakt. Dit kan geruime tijd duren.

en: Check if the HTML tags are properly closed: "balanced".
nl: Kontroleer of de HTML tags netjes zij gesloten: "in balans" zijn.

en: Check tag balance
nl: Kontroleer tag balans

en: Check this box if you want users to be logged in to be able to enter comments on individual photos.
nl: Vink dit aan als u wilt dat bezoekers moeten zijn ingelogd om reacties op foto's te kunnen invoeren.

en: Check this box if you want users to be logged in to be able to see existing comments on individual photos.
nl: Vink dit aan als u wilt dat bezoekers moeten zijn ingelogd om reacties op foto's te kunnen zien.

en: Check this box to use mouseover effect on cover images.
nl: Pas het 'muis over' effect toe op omslagfoto's.

en: Check this box to use mouseover effect on thumbnail images.
nl: Pas het 'muis over' effect toe op miniatuur afbeeldingen.

en: Check/uncheck all
nl: Alles aan/uit vinken

en: Checked
nl: Aangevinkt

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Child albums are included in Category based shortcodes.
nl: Dochter albums worden toegevoegd bij shortcodes gebaseerd op categorieën.

en: Choose a convenient name like "albums" or so; this will be the name of a folder inside .../wp-content/. Make sure you choose a unique name
nl: Kies een passende naam zoals "albums" of zo; Dit wordt de naam van een map in .../wp-content/. Kies een unieke naam!

en: Cicking the icon indicates a user wants to report that an image is inappropiate.
nl: Dit symbool aanklikken geeft aan dat de gebruiker wil melden dat de afbeelding ongepast is.

en: Class ZipArchive does not exist! Check your php configuration
nl: De klasse ZipArchive bestaat niet! Kontroleer a.u.b. uw php configuratie

en: Clear all EXIF data.
nl: Verwijder alle EXIF gegevens.

en: Clear all IPTC data.
nl: Verwijder alle IPTC gegevens.

en: Clear ratings
nl: Wis alle waarderingen

en: Clear viewcounts
nl: Wis bezichtigings aantallen

en: Clearing and other irreverseable actions
nl: Leegmaak- en onomkeerbare acties

en: Click for help
nl: Klik voor help

en: Click on background
nl: Klik op achtergrond

en: Click on the banner of a (sub)table to open/close it, or
nl: Klik op de banner van een (sub) tabel om te openen / sluiten, of

en: Click this if you do NOT like this image!
nl: Klik hierop als deze afbeelding je niet bevalt!

en: Click to see the fullsize photo and all comments
nl: Klik om de grote foto te zien met alle reacties

en: Click to start/stop
nl: Klik om te starten / stoppen

en: Clipped
nl: Afgeknipt

en: Close
nl: Sluiten

en: Close all
nl: Sluit alle

en: Close quick setup
nl: Sluit snelle setup

en: Cloud name
nl: Cloud naam

en: Cloudinary in maintenance mode
nl: Cloudinary in onderhoud modus

en: Cloudinary routines not installed.
nl: Cloudinary routines niet geïnstalleerd.

en: Cloudinary usage
nl: Cloudinary gebruik

en: Cloudinary usage data not available
nl: Cloudinary gebruiksgegevens niet beschikbaar

en: Collapse subalbums
nl: Subalbums samenvoegen

en: Color
nl: Kleur

en: Column Width
nl: Kolom Breedte

en: Column width.
nl: Kolom breedte.

en: Combined
nl: Gecombineerd

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment Avatar default
nl: Reactie Avatar standaard

en: Comment Avatar default url.
nl: Reactie Avatar standaard url.

en: Comment Avatar url
nl: Reactie Avatar url

en: Comment Widget image thumbnail size
nl: Reacties Widget miniatuur foto grootte

en: Comment added
nl: Reactie toegevoegd

en: Comment admin page size
nl: Reacties admin pagina grootte

en: Comment captcha
nl: Reactie captcha

en: Comment count
nl: Reacties aantal

en: Comment deleted
nl: Reactie verwijderd

en: Comment edited
nl: Opmerking bewerkt

en: Comment email required
nl: Reactie email noodzakelijk

en: Comment input and display areas.
nl: Reacties invoer en afbeeldings gebied.

en: Comment moderation
nl: Reactie moderatie

en: Comment notify
nl: Reacties notificatie

en: Comment notify previous
nl: Reacties notificatie eerder

en: Comment ntfy added
nl: Reactie notificatie toegevoegd

en: Comment on Facebook:
nl: Commentaar op Facebook:

en: Comment on photo:
nl: Reactie op foto:

en: Comment removed
nl: Reactie verwijderd

en: Comment size
nl: Reacties grootte

en: Comment widget photo link.
nl: Reacties Widget foto koppeling.

en: Comment&nbsp;Admin
nl: Reactie&nbsp;Admin

en: Comment:
nl: Reactie:

en: CommentAdmin
nl: Comment Admin

en: CommentWidget
nl: Reacties Widget

en: Commenting login
nl: Reacties login

en: Commenting users must enter their email addresses.
nl: Reagerende gebruikers moet hun e-mail adres opgeven.

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments Box
nl: Reacties Box

en: Comments db table name.
nl: Reacties db tabel naam.

en: Comments from what users need approval.
nl: Reacties van welke gebruikers goedkeuring behoeven.

en: Comments on Photos
nl: Reacties op foto's

en: Comments related settings
nl: Reacties gerelateerde instellingen

en: Comments system
nl: Reactie systeem

en: Comments view login
nl: Reacties login

en: Comments: The comments on photos management admin page.
nl: Reacties: Voor het beheren van recties op individuele foto's.

en: Compressed file types: .zip
nl: Gecomprimeerde bestand types: .zip

en: Comten Thumbnail width
nl: Comten miniatuur breedte

en: Configure the download link on fullsize popups.
nl: Configureer de download koppeling op grote popups.

en: Configure the link from the multitag selection.
nl: Configureer de koppeling van de multitag selectie.

en: Configure the link from the tags in the tag cloud.
nl: Configureer de koppeling van de tags in de tagwolk.

en: Confirm create
nl: Bevestig creëren

en: Connect frontend upload to camara on mobile devices with camera
nl: Verbindt voorkant upload aan de camera op mobiele apparaten met camera

en: Connecting to edit album...
nl: Naar album bewerken gaan...

en: Connecting to edit photos...
nl: Naar foto bewerken gaan...

en: Connecting to your depot...
nl: Naar uw depot gaan...

en: Continue automatic after time out
nl: Gaa automatisch door na een time-out

en: Convert filesystem to flat structure.
nl: Converteer bestandssysteem naar platte structuur.

en: Convert filesystem to tree structure.
nl: Converteer bestandssysteem naar boomstructuur.

en: Convert to flat
nl: Converteer naar platte structuur

en: Convert to tree
nl: Converteer naar boomstructuur

en: Copy / move / delete / edit name / edit description / change status
nl: Kopiëer / verplaats / verwijder / wijzig naam, beschrijving of status

en: Copy Owner
nl: Kopiëer eigenaar

en: Copy Timestamp
nl: Kopiëer Tijdstempel

en: Copy photo to
nl: Copiëer foto naar

en: Copy the owner when copying photo.
nl: Kopieer de eigenaar bij het kopiëren van foto.

en: Copy timestamp when copying photo.
nl: Kopiëer Tijdstempel bij foto kopiëren.

en: Copy to
nl: Copiëer naar

en: Copyright notice
nl: Autersrecht mededeling

en: Could not bulk delete spam
nl: Kan de spam niet bulk verwijderen

en: Could not bulk update status
nl: Kan de status niet bulk updaten

en: Could not clear EXIF data
nl: Kan de EXIF gegevens niet wissen

en: Could not clear IPTC data
nl: Kan de IPTC gegevens niet wissen

en: Could not clear ratings
nl: Kan de waarderingen niet wissen

en: Could not clear viewcounts
nl: Kan de bezichtigings aantallen niet wissen

en: Could not create album
nl: Kan geen album aanmaken

en: Could not create album.
nl: Kan het album niet aanmaken.

en: Could not create page.
nl: Kan de pagina niet aanmaken.

en: Could not create the wppa directory.
nl: Kan de wppa map niet aanmaken.

en: Could not create the wppa fonts directory.
nl: Kan de wppa lettertypen map niet aanmaken.

en: Could not create the wppa thumbs directory.
nl: Kan de wppa thumbs map niet aanmaken.

en: Could not create the wppa watermarks directory.
nl: Kan de wppa watermerken map niet aanmaken.

en: Could not insert photo into db.
nl: Kon geen foto invoegen in db.

en: Could not insert photo.
nl: Kan de foto niet invoegen.

en: Could not open album output file.
nl: Kan het album uitvoer bestand niet aanmaken.

en: Could not open photo output file.
nl: Kan het foto uitvoer bestand niet aanmaken.

en: Could not process comment.\nProbably timed out.
nl: Kon de reactie niet verwerken. \nWaarschijnlijk een time-out.

en: Could not read album data.
nl: Kan de album gegevens niet lezen.

en: Could not read photo data.
nl: Kan de foto gegevens niet lezen.

en: Could not remake files
nl: Kan de foto bestanden niet opnieuw aanmaken.

en: Could not remake thumbnail
nl: Kan de miniatuur niet opnieuw aanmaken

en: Could not remove comment
nl: Kan reactie niet verwijderen

en: Could not update files.
nl: Kon bestanden niet bijwerken.

en: Could not update lattitude
nl: Kan de breedte niet wijzigen

en: Could not update longitude
nl: Kan lengte niet wijzigen

en: Count
nl: Aantal

en: Counts
nl: Aantallen

en: Cover Image
nl: Omslag Foto

en: Cover Photo:
nl: Omslag foto:

en: Cover Photos and popups.
nl: Omslag foto's en popups.

en: Cover Type
nl: Omslag Type

en: Cover Type:
nl: Omslag Type:

en: Cover image position.
nl: Omslagfoto plaatsing.

en: Cover mouseover
nl: Omslag muis-over

en: Cover opacity
nl: Omslag foto ondoorschijnbaarheid

en: Cover photo
nl: Omslag foto

en: Cover photo size.
nl: Omslag foto grootte.

en: Cover type
nl: Omslag type

en: CoverType is restricted
nl: Omslagtype is beerkt

en: Coverphoto size
nl: Omslag foto grootte

en: Coverphoto size multi
nl: Omslagfoto grootte multi

en: Covers
nl: Omslagen

en: Covertext
nl: Omslagtekst

en: Create
nl: Maak

en: Create Album
nl: Album aanmaken

en: Create New Empty Album
nl: Nieuw Leeg Album Aanmaken

en: Create a new WP Page, name it something like "Photo Gallery" and put in the content:
nl: Maak een nieuwe WP Pagina, noem het bijvoorbeeld "Foto Gallerij" en voer als inhoud in:

en: Create a page like you normally would in WordPress, using the "Default Template". In my example, give it the page title of "Photo Gallery". In the Page Content section add the following code:
nl: Maak een pagina zoals gebruikelijk in WordPress en gebruik hierbij de "standaard sjabloon". In dit voorbeeld geven we het de naam "Foto Gallerij". Zet in de pagina inhoud de volgende code:

en: Create a wp page for every fullsize image.
nl: Maak een WP Pagina voor elke foto.

en: Create album
nl: Album aanmaken

en: Create all autopages
nl: Maak alle autopagina's

en: Create all the pages to display slides individually.
nl: Maak alle pagina's aan om dia's afzonderlijk op weer te geven.

en: Create an album for each user logging in.
nl: Maak een album voor iedere gebruiker die inlogt.

en: Create at least two albums in the "Photo Albums" tab. Leave "Parent" at "--- none ---".
nl: Maak minstens twee albums aan in het "Foto Albums" menu. Laat "Moederalbum" op "--- geen ---".

en: Create orietation sources
nl: Maak georiënteerde bronnen

en: Create wp page when a directory to album is imported.
nl: Maak wp pagina wanneer een map naar album wordt geïmporteerd.

en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Creates .htaccess files in .../uploads/wppa/ and .../uploads/wppa/thumbs/
nl: Maakt .htaccess bestanden in .../uploads/wppa/ en .../uploads/wppa/thumbs/

en: Creates a download zipfile containing the photos of the album
nl: Maakt een zipfile voor download met de foto's van het album

en: Creates correctly oriented pseudo source file.
nl: Maak de correct georiënteerde pseudo bron bestanden.

en: Creating a Photo Album Page or a Post with photos - Advanced
nl: Een Foto Album Pagina of een Post met foto's maken - Geavanceerd

en: Creative (Slow speed)
nl: Creatief (Langzaam)

en: Crypt
nl: Sleutel

en: Cube Points points
nl: Cube Points punten

en: Current day# = %s, offset =
nl: Vandaag is dag nr %s, offset =

en: Custom
nl: Speciaal

en: Custom Box
nl: Speciale box

en: Custom box background.
nl: Speciale box achtergrond.

en: Custom content
nl: Inhoud Speciale box

en: Custom data files of type .csv
nl: Eigen data bestanden van het type .csv

en: Custom datafields
nl: Aangepaste datavelden

en: Custom datafields enabled
nl: Eigen gegevensvelden geactiveerd

en: Custom style
nl: Extra stijlen

en: Database revision:
nl: Database revisie:

en: Deete photo after xx dislike votes.
nl: Verwijder foto na xx afkeuren.

en: Default album for import:
nl: Standaard album voor importeren:

en: Default album linktype
nl: Standaard album linktype

en: Default coverphoto
nl: Standaard omslagfoto

en: Default coverphoto selection
nl: Standaard coverphoto selectie

en: Default height
nl: Standaard hoogte

en: Default parent
nl: Stanaard moeder

en: Default parent always
nl: Standaard ouder altijd

en: Default photo album for
nl: Standaard album voor

en: Default photo name
nl: Standaard fotonaam

en: Default photo tags:
nl: Standaard foto tags:

en: Default select cover photo method.
nl: Standaard omslagfoto selectie methode.

en: Default tags
nl: Standaard tags

en: Default width
nl: Standaard breedte

en: Defer javascript
nl: Uitstellen javascript

en: Define up to 10 custom data fields for photos.
nl: Maximaal 10 aangepaste gegevensvelden voor foto's definiëren.

en: Defined by the visitor
nl: Bepaald door de bezoeker

en: Del
nl: Wis

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete Album
nl: Album verwijderen

en: Delete after
nl: Verwijder na

en: Delete after successful extraction.
nl: Verwijder na succesvol uitpakken.

en: Delete album
nl: Verwijder Album

en: Delete all
nl: Alle verwijderen

en: Delete all autopages
nl: Verwijder alle autopagina's

en: Delete all spam
nl: Alle spam verwijderen

en: Delete all the pages to display slides individually.
nl: Verwijder alle pagina's om dia's afzonderlijk weer te geven.

en: Delete derived images
nl: Delete afgeleid beelden

en: Delete photo
nl: Verwijder foto

en: Delete spam comments when older than.
nl: Verwijder spam reacties als ze ouder zijn dan.

en: Deletes all derived images !!!
nl: Verwijdert alle afgeleide beelden !!!

en: Deletes them all !!!
nl: Verwijdert ze allemaal !!!

en: Desc
nl: Beschrijving

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Direct access goto image in:
nl: Ga direct naar foto in:

en: Directories with optional subdirs containig photos
nl: Directories met optioneel subdirs die foto's bevatten

en: Directory is not readable:
nl: Map is niet leesbaar:

en: Directory is not writable:
nl: Map is niet beschrijfbaar:

en: Directory to album imports.
nl: Map naar album imports.

en: Disable uploading photos that are too large.
nl: Verhinder het uploaden van te grote foto's.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disaplay the total number of (sub)albums and photos in subalbums
nl: Toon de totaal aantallen (sub)albums en foto's.

en: Dislike delete
nl: Afkeur verwijder

en: Dislike pending
nl: Afkeur in wachtrij

en: Dislike value
nl: Afkeur waarde

en: Disliked by %d visitors
nl: Afgekeurd door %d bezoekers

en: Display
nl: Toon

en: Display Next and Prev. as opposed to Next photo and Previous photo when the cotainer is smaller than this size.
nl: Toon Vorige en Volgende in plaats van Volgende Foto en Vorige Foto wanneer de container kleiner is dan deze afmeting.

en: Display Photo description.
nl: Toon Foto beschrijving.

en: Display Thumbnail Comment count on popup.
nl: Toon aantal reacties bij miniatuur popup.

en: Display Thumbnail Comment count.
nl: Toon aantal reacties

en: Display Thumbnail Rating on popup.
nl: Toon waardering miniatuur popup.

en: Display Thumbnail Rating.
nl: Toon waardering miniaturen.

en: Display Thumbnail description on popup.
nl: Toon beschrijving bij miniatuur popup.

en: Display Thumbnail description.
nl: Toon beschrijving bij miniatuur.

en: Display Thumbnail name on popup.
nl: Toon naam bij miniatuur popup.

en: Display Thumbnail name.
nl: Toon naam bij miniatuur.

en: Display a clickable row of smileys.
nl: Toon een aanklikbare rij smilies.

en: Display album names in urls.
nl: Toon album namen in urls.

en: Display comments at comten thumbnails.
nl: Toon reacties bij de comten miniaturen.

en: Display confirmation dialog before creating album.
nl: Geef bevestigingsdialoogvenster weer voordat u een album aanmaakt.

en: Display covers in 2 or more columns if the display area is wider than the given width.
nl: Toon de omslagen in 2 of meer kolommen indien de afbeeldingsruimte gelijk is aan of breder is dan het opgegeven aantal pixels.

en: Display description of the photo under thumbnail images on the popup.
nl: Toon de beschrijving van de foto onder de miniatuur popups.

en: Display description of the photo under thumbnail images.
nl: Toon de beschrijving van de foto onder de miniaturen.

en: Display file url
nl: Display bestand url

en: Display file:
nl: Display bestand:

en: Display method:
nl: Afbeeldings methode:

en: Display name
nl: Weergave naam

en: Display order:
nl: Afbeeldings volgorde:

en: Display owner on popup.
nl: Toon eigenaar bij miniatuur popup.

en: Display photo name under thumbnail images on the popup.
nl: Toon foto naam onder de miniatuur popups.

en: Display photo name under thumbnail images.
nl: Toon foto naam onder de miniaturen.

en: Display photo name.
nl: Toon foto naam.

en: Display photo names in urls.
nl: Toon foto namen in urls.

en: Display photo owner under thumbnail images on the popup.
nl: Toon foto eigenaar onder de miniatuur popups.

en: Display precision
nl: Weergave precisie

en: Display single vote button below thumbnails.
nl: Toon Enkele stem knop onder miniaturen.

en: Display status:
nl: Toon status:

en: Display the Facebook button in the share box.
nl: Toon de Facebook knop in de Delen box.

en: Display the Facebook comment dialog box in the share box.
nl: Toon het Facebook reactie dialoog venster in de social media box.

en: Display the Google+ button in the share box.
nl: Toon de Google+ knop in de Delen box.

en: Display the LinkedIn button in the share box.
nl: Toon de LinkedIn knop in de social media box.

en: Display the Pintrest button in the share box.
nl: Toon de Pinterest knop in de Delen box.

en: Display the QR code in the share box.
nl: Toon de QR code in de Delen box.

en: Display the Slideshow / Browse photos link on album covers
nl: Toon de Diavoorstelleng / Blader foto's link op album omslagen

en: Display the Slideshow / Number bar.
nl: Toon de Diavoorstelleng / Nummer reeks.

en: Display the Twitter button in the share box.
nl: Toon de Twitter knop in de Delen box.

en: Display the View xx albums and yy photos link on album covers
nl: Toon de Bekijk xx albums en yy fotos link op album omslagen

en: Display the album categories on the covers.
nl: Toon de album categorieën op de album omslagen.

en: Display the album decription on the album cover
nl: Toon de album beschrijving op de album omslag

en: Display the album name of the photo in parenthesis under the thumbnail on virtual album displays like search results etc.
nl: Toon het album naam van de foto in het haakje onder de thumbnail op het virtuele album scherm zoals zoek resultaten etc.

en: Display the avarage rating and/or vote count on the rating bar
nl: Toon de gemiddelde waardering en/of stemmen aantal op de waarderingen balk

en: Display the comments box under the fullsize images and let users enter their comments on individual photos.
nl: Toon de Reacties box onder de foto's van volledige grootte en laat bezoekers reageren op individuele foto's.

en: Display the custom box in the slideshow
nl: Toon de speciale box in de diavoorstelling

en: Display the exif box initially opened.
nl: Toon de exif box meteen open.

en: Display the exif box under the fullsize images initially open.
nl: Toon de exif box onder de grote foto's meteen open.

en: Display the exif box under the fullsize images.
nl: Toon de exif box onder de foto's van volledige groote.

en: Display the iptc box initially opened.
nl: Toon de iptc box meteen open.

en: Display the iptc box under the fullsize images initially open.
nl: Toon de iptc box onder de grote foto's meteen open.

en: Display the iptc box under the fullsize images.
nl: Toon de iptc box onder de foto's van volledige groote.

en: Display the newest comment on top.
nl: Toon de nieuwste reactie aan de bovenkant.

en: Display the number of comments of the photo under the thumbnail image on the popup.
nl: Toon het aantal reacties bij de foto onder de miniatuur popup.

en: Display the number of comments to the photo under the thumbnail image.
nl: Het aantal reacties op de foto onder de miniatuurafbeelding weergeven.

en: Display the number of views under the thumbnail image.
nl: Toon het aantal keren bekeken onder de miniatuur afbeelding.

en: Display the number of views.
nl: Toon het aantal keren bekeken.

en: Display the number of votes along with average ratings.
nl: Vermeld het aantal waarderingen bij de gemiddelden.

en: Display the rating of the photo under the thumbnail image on the popup.
nl: Toon de waardering van de foto onder de miniatuur popup.

en: Display the rating of the photo under the thumbnail image.
nl: Toon de waardering van de foto onder de miniaturen.

en: Display the real album name on virtual album display.
nl: Toon het echte album naam op het virtuele album scherm.

en: Display the search results on page.
nl: Toon de zoekresultaten op pagina.

en: Display the share social media buttons box in widgets.
nl: Toon de sociale media knoppen box in widgets.

en: Display the share social media buttons box.
nl: Toon de sociale media knoppen box.

en: Display the share social media buttons on lightbox displays.
nl: Toon de social media 'delen' knoppen op lightbox afbeeldingen.

en: Display the share social media buttons on mphoto displays.
nl: Toon de social media 'delen' knoppen op mphoto afbeeldingen.

en: Display the share social media buttons under thumbnails.
nl: Toon de social media delen knoppen onder miniaturen.

en: Display the social media buttons in the slideshow
nl: Toon de social media knoppen in de diavoorstelling

en: Display thumbnail areas with upload link only for empty albums.
nl: Miniatuur gebieden met alleen upload link voor lege albums weergeven.

en: Display tooltip "Zoom in" along with the magnifier cursor.
nl: Toon de tooltip "Zoom in" bij de vergrootglas cursor.

en: Display type
nl: Weergave type

en: Display:
nl: Toon:

en: Displayes the total number of dislike votes for the current photo.
nl: Toont het totaal aantal afkeurstemmen voor de huidige foto.

en: Displays the total number of sub albums and photos in the entire album tree in parenthesis if the numbers differ from the direct content of the album.
nl: Toont het totale aantal sub albums en foto's in alle onderliggende albums tussen haakjes als de aantallen verschillen van de inhoud van het album zelf.

en: Distance between wppa+ boxes.
nl: Afstend tussen wppa+ boxen.

en: Do NOT remove the text w#fotomoto from the Custombox ( Table II-B15 ).
nl: Verwijder de tekst w#fotomoto van de Custombox (Tabel II-B15) NIET.

en: Do NOT use this when your thumbnails have a forced aspect ratio (when Table I-C2 is set to anything different from --- same as fullsize ---)
nl: Gebruik deze instelling NIET indien u een andere verhouding dan --- zelfde als volledige grootte --- in tabel I-C2 heeft gekozen

en: Do a quick initial setup
nl: Doe een snelle eerste setup

en: Do also search the album categories.
nl: Zoek ook in de album categorieën.

en: Do also search the comments on photos.
nl: Zoek ook in de reakties op foto's.

en: Do also search the photo tags.
nl: Doorzoek ook foto tags.

en: Do it!
nl: Doen!

en: Do not create duplicates
nl: Maak geen dubbele aan

en: Do not forget to reset with [wppa_set][/wppa_set]
nl: Vergeet niet om te resetten met [wppa_set] [/wppa_set]

en: Do not search 'separate' albums.
nl: Doorzoek geen 'afzonderlijke' albums.

en: Do not show empty albums, except for admin and owner.
nl: Toon geen lege albums, behalve aan admin en eigenaar.

en: Do not use this setting when slides have different aspect ratios!
nl: Gebruik deze instelling niet wanneer dia's verschillende hoogte/breedte verhoudingen hebben.

en: Do you want the comment system active?
nl: Wilt u het reactie systeem activeren?

en: Do you want the rating system active?
nl: Wilt u het foto waarderingssysteem activeren?

en: Do you want the social media share buttons displayed?
nl: Wilt u de social media knoppen tonen?

en: Do you want to downsize photos during upload?
nl: Wilt u de foto's tijdens het uploaden verkleinen?

en: Do you want to save the original photofiles?
nl: Wilt u de originele foto bestanden op de server bewaren?

en: Do_shortcode priority
nl: Do_shortcode prioriteit

en: Docs & Demos
nl: Doc's & Demo's

en: Doit!
nl: Doen!

en: Don't forget size="%s"
nl: Vergeet size="%s" niet

en: Don't leave this blank!
nl: Laat u dit vak niet leeg!

en: Done processing files.
nl: Klaar met het verwerken van de bestanden.

en: Done!
nl: Klaar!

en: Done?
nl: Klaar?

en: Double click to start/stop slideshow running
nl: Tweemaal klikken om diavoorstelling te starten/stoppen

en: Download Link (aka Art Monkey link)
nl: Download link (voorheen: Art Monkey Link)

en: Download link on lightbox
nl: Download link op lightbox

en: Downsizing photos make them load faster to the visitor, without loosing display quality
nl: Het verkleinen van foto's zorgt er voor dat ze sneller laden, zonde in kwaliteit te verminderen

en: Draft
nl: Klad

en: Duplicate
nl: Dubbele

en: ERROR: Attempt to upload a photo that is too large to process (%s).
nl: FOUT: Poging een afbeelding te uploaden die te groot is om verwerkt te kunnen worden (%s).

en: ERROR: File %s is not a valid picture file.
nl: FOUT: Bestand %s is geen geldig afbeeldingsbestand.

en: ERROR: Illegal attempt to create an album.
nl: FOUT: Illegale poging om een album te maken.

en: ERROR: Illegal attempt to enter a comment.
nl: FOUT: Illegale poging om een opmerking te geven.

en: ERROR: Illegal attempt to enter a rating.
nl: FOUT: Illegale poging om een waardering in te voeren.

en: ERROR: Illegal attempt to upload a file.
nl: FOUT: Illegale poging om een bestand te uploaden.

en: ERROR: Resized or copied image could not be created.
nl: FOUT: Kan geschaalde of gekopiëerde afbeelding niet aanmaken.

en: ERROR: Unable to retrieve image size of
nl: FOUT: Kan de abeeldingsgrootte niet bepalen van

en: ERROR: Unknown file or album.
nl: FOUT: Onbekend bestand of album.

en: ERROR: unable to upload files.
nl: FOUT: kan geen bestanden uploaden.

en: EXIF Configuration:
nl: EXIF Configuratie:

en: EXIF Date
nl: EXIF Datum

en: EXIF Date desc
nl: EXIF Datum aflopend

en: EXIF data
nl: EXIF gegevens

en: EXIF data cleared
nl: EXIF gegevens leeggemaakt

en: EXIF data is information from the camera like model no, focal distance and aperture used.
nl: EXIF gegevens is informatie van de camera, zoals model nummer, gebruikte brandpuntsafstand en diafragma.

en: EXIF db table name.
nl: EXIF db tabel naam.

en: EXIF display box background.
nl: EXIF box achtergrond.

en: EXIF system
nl: EXIF systeem

en: Each user will get his own album to upload to. These settings can be changed later.
nl: Elke gebruiker zal een eigen album krijgen om in te uploaden. Deze instelllingen kunnen later gewijzigd worden.

en: Easily manage and display your photo albums and slideshows within your WordPress site.
nl: Gemakkelijk beheer en weergave van uw foto-albums en diavoorstellingen binnen uw WordPress site.

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Album Information
nl: Album informate Bewerken

en: Edit Photos
nl: Foto's Bewerken

en: Edit albuminfo
nl: Albuminfo bewerken

en: Edit photo
nl: Foto bewerken

en: Edit photo description requires admin rights.
nl: Bewerk photo beschrijving vereist admin rechten.

en: Edit photo information
nl: Foto  informate bewerken

en: Edit photo information except copy and move
nl: Bewerk foto informatie behalve kopiëren en verplaatsen

en: Edit photos
nl: Foto's bewerken

en: Edit tag
nl: Tag bewerken

en: Edit!
nl: Bewerk!

en: Editing is temporary diabled for you
nl: Wijzigen is tijdelijk uitgeschakeld voor u

en: Empty filename
nl: Ontbrekende bestandsnaam

en: Enable (sub)albums of:
nl: Aktiveer (sub)albums van:

en: Enable 3D Stereo
nl: 3D Stereo activeren

en: Enable <i>in-line</i> settings
nl: <i>In-line</i> instellingen inschakelen

en: Enable Admins Choice
nl: Zet Admin's Keuze aan

en: Enable Audio
nl: Audio inschakelen

en: Enable Rootsearch
nl: Inschakelen Rootsearch

en: Enable Subsearch
nl: Inschakelen Subsearch

en: Enable Video
nl: Video toestaan

en: Enable all tags
nl: Alle Tags

en: Enable encrypted links
nl: Zet gecodeerde urls aan

en: Enable foreign shortcodes in album names, albums desc and photo names
nl: Inschakelen niet-wppa shortcodes in album namen, album beschrijvingen en foto namen

en: Enable frontend album creation.
nl: Maak het mogelijk om albums te maken door bezoekers.

en: Enable frontend album deletion
nl: Enable frontend album verwijderen

en: Enable frontend upload.
nl: Zet frontend upload aan.

en: Enable frontent edit album name and description.
nl: Maak het mogelijk om album naam en beschrijving te bewerken aan de voorzijde.

en: Enable invisible browsing buttons in widget slideshows.
nl: Activeer onzichtbare bladerknoppen in widget diavoorstellingen.

en: Enable invisible browsing buttons.
nl: Activeer onzichtbare bladerknoppen.

en: Enable photo html access
nl: Maak foto html access mogelijk

en: Enable pretty links
nl: Pretty koppelingen aan

en: Enable rootsearch
nl: Maak beginpunt zoeken mogelijk

en: Enable subsearch
nl: Maak sub zoeken mogelijk

en: Enable the application of watermarks.
nl: Maak het gebruik van watermerken mogelijk.

en: Enable the comment system and show the comments in the slideshow.
nl: Zet het reactie systeem aan en toon de reacties in de diavoorstelling.

en: Enable the comments system.
nl: Reacties systeem aan.

en: Enable the creation of zipfiles with selected photos.
nl: Maak het aanmaken van zipfiles met geselecteerde foto's mogelijk

en: Enable the exif system.
nl: EXIF systeem aan.

en: Enable the generation and understanding of pretty links.
nl: Maak de generatie en het begrijpen van 'pretty' koppelingen mogelijk.

en: Enable the iptc system.
nl: IPTC systeem aan.

en: Enable the rating system and show the votes in the slideshow.
nl: Zet het waarderings systeem aan en toon de scores in de diavoorstelling.

en: Enable the rating system.
nl: Waarderings systeem aan.

en: Enable the slideshow.
nl: Diavoorstelling aan.

en: Enable the ugly browsing buttons.
nl: Toon de lelijke bladerknoppen.

en: Enable the use of non-wppa+ shortcodes in fullsize photo descriptions.
nl: Maak het gebruik van non-wppa+ shortcodes mogelijk in foto beschrijvingen.

en: Enable the use of non-wppa+ shortcodes in thumbnail photo descriptions.
nl: Maak het gebruik van niet-wppa+ shortcodes mogelijk in miniatuur foto beschrijvingen.

en: Enable touch events swipe left-right on slides on touch screens.
nl: Maak link-rechts swipen mogelijk op diavoorstellingen op aanraakschermen.

en: Enable ugly browsing buttons in widget slideshows.
nl: Zet de lelijke bladerknoppen in widget slideshows aan.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enables 3D stereo photo support.
nl: 3D Stereo activeert foto ondersteuning.

en: Enables audio support.
nl: Schakelt ondersteuning voor audio.

en: Enables video support.
nl: Schakelt ondersteuning voor video aan.

en: Encrypt album and photo ids in links.
nl: Codeer album en foto nummers in koppelingen.

en: Enter / modify the description for this album.
nl: Voer in of wijzig de beschrijving van dit album.

en: Enter / modify the shortcode to be generated for the gpx plugin. It must contain w#lat and w#lon as placeholders for the lattitude and longitude.
nl: Invoeren / wijzigen van de shortcode voor de gpx plugin. Het moet w#lat en w#lon als tijdelijke aanduidingen voor de lengte en breedtegraad bevatten.

en: Enter a number in the range from 0 to 24 or auto
nl: Voer een nummer in tussen 0 en 24 of auto

en: Enter a value > -180 and < 180
nl: Voer een waarde > -180 en < 180 in

en: Enter a value > -90 and < 90
nl: Voer een waarde > -90 en < 90 in

en: Enter album description
nl: Voer de omschrijving van het album in

en: Enter album name
nl: Voer de naam van het album in

en: Enter album name.
nl: Voer de naam van het album in.

en: Enter custom style specs here.
nl: Voer specifieke stijlen hier in.

en: Enter font name, size, color and weight for album cover titles.
nl: Voer de naam van het lettertype, de grootte, de kleur en vetheid in voor album omslag titels.

en: Enter font name, size, color and weight for all other items.
nl: Voer de naam van het lettertype, de grootte, de kleur en vetheid in voor alle andere doeleinden.

en: Enter font name, size, color and weight for navigation items.
nl: Voer de naam van het lettertype, de grootte, de kleur en vetheid in voor navigaties.

en: Enter font name, size, color and weight for numberbar navigation.
nl: Voer de naam van het lettertype, de grootte, de kleur en vetheid in voor nummer reeks navigatie.

en: Enter font name, size, color and weight for slideshow photo descriptions.
nl: Voer de naam van het lettertype, de grootte, de kelur en vetheid in voor de beschrijving van foto's in diavoorstellingen.

en: Enter font name, size, color and weight for slideshow photo names.
nl: Voer de naam van het lettertype, de grootte, de kelur en vetheid in voor de beschrijving van foto's in diavoorstellingen.

en: Enter font name, size, color and weight for text under thumbnail images.
nl: Voer de naam van het lettertype, de grootte, de kleur en vetheid in voor tekst onder miniaturen.

en: Enter font name, size, color and weight for wppa lightbox overlays.
nl: Voer de naam van het lettertype, de grootte, de kleur en vetheid in voor lightbox overlays.

en: Enter loginnames seperated by commas
nl: Voer loginnamen gescheiden door komma's

en: Enter new tags:
nl: Voer nieuwe tags in:

en: Enter optional text that will appear before the input box. This may contain HTML so you can change font size and color.
nl: Voer optionele tekst in die vòòr het invoerveld moet verschijnen. Dit mag HTML bevatten t.b.v. wijzigen kleur en fontgrootte.

en: Enter percentage of opacity. 100% is opaque, 0% is transparant
nl: Percentage van ondoorschijnendheid. 100% is geheel ondoorschijnend, 0% is volledig doorschijnend.

en: Enter photo name
nl: Voer naam foto in

en: Enter search words seperated by commas. Photos will meet all search words by their names, descriptions, translated keywords and/or tags.
nl: Vul zoekwoorden in gescheiden door komma's. Foto's voldoen aan alle woorden in hun naamen, beschrijvingen, vertaalde sleutelwoorden en/of tags.

en: Enter the HTML code that produces the separator symbol you want.
nl: Voer de HTML code in die het gewenste scheidingssymbool aanmaakt.

en: Enter the color of the filmstrip navigation arrows.
nl: Voer de kleur in voor de navigatiepijlen van de filmstrip.

en: Enter the content just like a normal text widget. This widget will interprete [wppa] shortcodes.
nl: Voer de inhoud in als bij een gwone tekst widget. Deze widget zal [wppa] shortcodes interpreteren.

en: Enter the corner radius for the border of the WPPA+ boxes. A number of 0 means: no rounded corners.
nl: Voer de afrondingsstraal in voor de randen van WPPA+ boxen. Het getal 0 betekent: geen afgeronde hoeken.

en: Enter the default description.
nl: Voer de standaard beschrijving in.

en: Enter the desired display width and alignment of the photo in the sidebar.
nl: Voer de gewenste afbeeldingsbreedte en uitlijning van de foto in de zijkolom in.

en: Enter the full url to the image you want to use for the separator symbol.
nl: Voer de volledige url in naar een afbeelding die u wenst te gebruiken als scheidings symbool.

en: Enter the largest size in pixels as how you want your photos to be displayed.
nl: Voer de grootste maat (in pixels) in hoe u de foto's wilt weergeven.

en: Enter the maximum number of album covers per page. A value of 0 indicates no pagination.
nl: Geef het maximum aantal album omslagen per pagina op. De waarde 0 betekent: geen paginering.

en: Enter the maximum number of entries in the Comment widget.
nl: Geef het maximaal weer te geven aantal becommentarieerde foto's voor de widget op.

en: Enter the maximum number of photos in the FeaTen widget.
nl: Voer het maximale aantal foto's voor de FeaTen widget in.

en: Enter the maximum number of photos in the LasTen widget.
nl: Voer het maximale aantal foto's voor de LasTen widget in.

en: Enter the maximum number of rated photos in the Thumbnail widget.
nl: Geef het maximaal weer te geven aantal foto's voor de miniaturen widget op.

en: Enter the maximum number of rated photos in the TopTen widget.
nl: Geef het maximaal weer te geven aantal gewaardeerde foto's voor de widget op.

en: Enter the maximum number of thumbnail images per page. A value of 0 indicates no pagination.
nl: Geef het maximum aantal miniaturen per pagina op. De waarde 0 betekent: geen paginering.

en: Enter the maximum number of thumbnail photos of albums in the Album widget.
nl: Geef het maximaal weer te geven aantal miniatuur foto's voor de Album widget op.

en: Enter the maximum size. 0 is unlimited
nl: Geef het maximum op. 0 betekent: onbeperkt

en: Enter the position that you want to be used for the default album cover selected in Table IV-D6.
nl: Selecteer de omslagfoto positie voor de standaard album omslag zoals gekozen in Tabel IV-D6.

en: Enter the size for the mini photos in the Album widget.
nl: Geef de grootte op van de miniatuur foto's in de Album widget.

en: Enter the size for the mini photos in the Comment widget.
nl: Geef de grootte op van de miniatuur foto's in de Reacties widget.

en: Enter the size for the mini photos in the FeaTen widget.
nl: Voer de grootte van de miniaturen voor de FeaTen widget in.

en: Enter the size for the mini photos in the LasTen widget.
nl: Geef de grootte op van de miniatuur foto's in de Laatste Tien widget.

en: Enter the size for the mini photos in the Thumbnail widget.
nl: Geef de grootte op van de miniatuur foto's in de miniaturen widget.

en: Enter the size for the mini photos in the TopTen widget.
nl: Geef de grootte op van de miniatuur foto's in de TopTien widget.

en: Enter the size of the popup images. This size should be larger than the thumbnail size.
nl: Geef de grootte van de pop-up afbeeldingen op. Deze grootte dient groter te zijn dan de grootte van de miniaturen.

en: Enter the tags that you want to be assigned to new photos in this album.
nl: Voer de tags in die u aan nieuwe foto's in dit album wilt geven.

en: Enter the tags you want to appear in the selection box. Empty means: all existing tags
nl: Voer de tags in die u wilt weergeven in het selectievak. Leeg betekent: alle bestaande tags

en: Enter the thickness for the border of the WPPA+ boxes. A number of 0 means: no border.
nl: Voer de dikte in voor de randen van WPPA+ boxen. Het getal 0 betekent: geen rand.

en: Enter the title and the url. Do'nt forget the HTTP://
nl: Voer de titel en de url in. Vergeet de HTTP:// niet.

en: Enter the width and optionally the height of the area wherein the slides will appear. If you specify a 0 for the height, it will be calculated. The value for the height will be ignored if you set the vertical alignment to 'fit'.
nl: Voer de breedte en desgewenst de hoogte van de ruimte waar de dia's in worden afgebeeld. Indien u 0 opgeeft voor de hoogte, dan wordt deze berekend. De opgegeven waarde voor de hoogte wordt genegeerd indien de verticale uitlijning op 'passend' staat.

en: Enter the width of the main column in your theme's display area.
nl: Voer de breedte in van de hoofdkolom van uw thema.

en: Enter user login name or <b>--- public ---</b>
nl: Voer de gebruikers login naam in of <b>--- public ---</b>

en: Enter valid CSS color hexadecimal like #000000 for black or #ffffff for white for the padded thumbnails.
nl: Voer een geldige CSS kleur in, hexadecimaal als #000000 voor zwart of #ffffff voor wit voor de aangevulde miniaturen.

en: Enter valid CSS colors for Cover photo and popup backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van omslagfoto's en popups.

en: Enter valid CSS colors for bestof box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren voor de bestevan box achtergronden en randen.

en: Enter valid CSS colors for calendar box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren voor kalender vak achtergronden en randen.

en: Enter valid CSS colors for comment box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van reactie boxen.

en: Enter valid CSS colors for custom box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van speciale boxen.

en: Enter valid CSS colors for even numbered backgrounds and borders of album covers and thumbnail displays 'As covers'.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor even genummerde achtergronden en randen van album omslagen en miniatuur weergaven 'Als omslagen'.

en: Enter valid CSS colors for exif box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van exif boxen.

en: Enter valid CSS colors for fullsize photo backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van volledige grootte foto's.

en: Enter valid CSS colors for iptc box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van iptc boxen.

en: Enter valid CSS colors for multitag box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren voor de multitag achtergronden en randen.

en: Enter valid CSS colors for name and description box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van naam en beschrijving boxen.

en: Enter valid CSS colors for navigation backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van navigatiebalken.

en: Enter valid CSS colors for numbar active box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van actieve nummer boxen.

en: Enter valid CSS colors for numbar box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van nummer boxen.

en: Enter valid CSS colors for odd numbered backgrounds and borders of album covers and thumbnail displays 'As covers'.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor on-even genummerde achtergronden en randen van album omslagen en miniatuur weergaven 'Als omslagen'.

en: Enter valid CSS colors for search box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van zoeken box.

en: Enter valid CSS colors for share box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van delen box.

en: Enter valid CSS colors for stereo mode selection box backgrounds and borders.
nl: Voor geldige CSS kleuren in voor stereo selectie box achtergronden en randen.

en: Enter valid CSS colors for superview box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren in voor achtergronden en randen van de superview box.

en: Enter valid CSS colors for tagcloud box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren voor de tagwolk box achtergronden en randen.

en: Enter valid CSS colors for upload box backgrounds and borders.
nl: Voer geldige CSS kleuren voor de upload box achtergronden en randen.

en: Enter your Google maps api key here if you have one.
nl: Voer uw Google maps API sleutel hier in als u die heeft.

en: Enter your facebook app id to be able to moderate comments and sends
nl: Voer uw Facebook app id in om reacties en sends te kunnen modereren

en: Enter your facebook user id to be able to moderate comments and sends
nl: Voer uw Facebook gebruikers id in om reacties en sends te kunnen modereren

en: Enter/modify photo description
nl: Foto beschrijving invoeren/bijwerken

en: Enter/modify the title for the widget. This is a default and can be overriden at widget activation.
nl: Geef de titel van de widget op. Dit is een standaard koptekst en kan overschreven worden bij het activeren van de widget.

en: Entries:
nl: Invoeren:

en: Error
nl: Fout

en: Error during upload
nl: Fout tijdens het uploaden

en: Error inserting audio %s, unknown or non existent album.
nl: Fout bij het invoegen van audio %s, onbekend of niet bestaand album.

en: Error inserting photo
nl: Fout bij het invoegen van foto

en: Error inserting photo %s, unknown or non existent album.
nl: Fout bij het opnemen van foto %s, onbeked of niet bestaand album.

en: Error inserting video %s, unknown or non existent album.
nl: Fout bij het invoegen van video%s, onbekend of niet bestaand album.

en: Error updating status comment #%s
nl: Fout bij het wijzigen status van reaktie #%s

en: Error writing to settings backup file
nl: Fout bij het schrijven naar het backup bestand

en: Error: unexpected fgets() fail in wppa_get_meta_data().
nl: Fout: onverwachte fgets() fout in wppa_get_meta_data().

en: Even background.
nl: Even achtergrond.

en: Example: [wppa_set name="wppa_thumbtype" value="masonry-v"][/wppa_set] sets the thumbnail type to vertical masonry style
nl: Voorbeeld: [wppa_set name="wppa_thumbtype" value="masonry-v"][/wppa_set] wordt het miniatuur type ingesteld op verticale metselwerk stijl

en: Examples:
nl: Voorbeeld:

en: Except for the system font, are font files of type ttf and reside in
nl: Behalve voor het systeem lettertype, zijn font bestanden van het type ttf en bevinden zich in

en: Except when you start searching in a 'saparate' album, with the "search in current section" box ticked.
nl: Uitgezonderd wanneer u begint te zoeken in een 'afzonderlijk' album, met het "zoek in huidige sectie" vakje aangevinkt.

en: Exclude separate
nl: Afzonderlijk uitsluiten

en: Execute shortcode expansion on filter priority in posts and pages.
nl: De snelcode op filter prioriteit uitvoeren in berichten en pagina's.

en: Execute shortcode expansion on filter priority in widgets.
nl: De snelcode op filter prioriteit uitvoeren in widgets.

en: Exif date/time updated
nl: Exif datum / tijd bijgewerkt

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Exit & Refresh
nl: Verlaat & Vernieuw

en: Exit (close)
nl: Sluiten

en: Expand subalbums
nl: Subalbums uitvouwen

en: Explanation:
nl: Toelichting:

en: Export
nl: Exporteer

en: Export Photos
nl: Foto's Exporteren

en: Export photos from album <span style="font-size:12px;">(Including Album information)</span>:
nl: Foto's exporteren uit album <span style="font-size:12px;">(Inclusief albuminformatie)</span>:

en: Exporting...<br/>
nl: Exporteren...<br/>

en: Extended status restricted
nl: Uitgebreid status beperkt

en: Extended: 10 stars
nl: Uitgebreid: 10 sterren

en: External services related settings and actions.
nl: Externe diensten gerelateerde instellingen en acties.

en: FE Albums public
nl: FE Albums publiek

en: Facebook User Id
nl: Facebook Gebruiker Id

en: Facts to remember
nl: Zaken om te onthouden

en: Fade in after fade out
nl: Fade-in na fade-uit

en: Fade out and in simultaneous
nl: Fade uit en in tegelijkertijd

en: Failed to extract
nl: Uitpakken mislukt van

en: Failed to set %s to %s
nl: Het zetten van %s naar %s is mislukt

en: Failed to update stutus of comment %s
nl: Fout bij het wijzigen status van reaktie %s

en: Failed to update stutus of photo %s
nl: Wijzigen van de status van foto %s mislukt

en: Failed!
nl: Mislukt!

en: Faster
nl: Sneller

en: FeaTen count
nl: FeaTen aantal

en: FeaTen size
nl: FeaTen grootte

en: FeaTen widget photo link.
nl: Featured Ten widget foto link.

en: FeaTenWidget
nl: Featured Tien Widget

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Featured Photos
nl: Featured foto's

en: Featured photos
nl: Aanbevolen foto's

en: Features:
nl: Mogelijkheden:

en: Feed use thumb
nl: Feed gebruik miniatuur

en: Feeds use thumbnail pictures always.
nl: Feeds gebruiken altijd miniaturen.

en: File %s is of an unsupported filetype and has been ignored during extraction.
nl: Bestand %s is van een niet ondersteund bestandstype en is genegeerd bij het uitpakken.

en: File %s is of an unsupported filetype and has been removed.
nl: Bestand %s is van een niet ondersteund bestandstype en is verwijderd.

en: File:
nl: Bestand:

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filename without extension
nl: Bestandsnaam zonder extensie

en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

en: Filesize:
nl: Bestandsgrootte:

en: Film Strip with embedded Start/Stop and Goto functionality
nl: Filmstrip met ingebouwde Start/Stop en Ga Naar functionaliteit

en: Film hover goto
nl: Filmstrip hover GaNaar

en: Film linktype
nl: Film link type

en: Film seam
nl: Lasnaad

en: FilmStrip
nl: Filmstrip

en: Filmstrip Thumbnail Size
nl: Fimstrip Miniatuur Afmeting

en: Find "lost" photos.
nl: Vind "verloren" foto's

en: Find remote photos
nl: Vind foto's op afstand

en: Find!
nl: Zoek!

en: Fired
nl: Afgegaan

en: Fired, Red-eye reduction
nl: Ging af, Rode ogen reductie

en: Fired, Red-eye reduction, Return detected
nl: Ging af, Rode ogen reductie, Terug gedetecteerd

en: Fired, Red-eye reduction, Return not detected
nl: Ging af, Rode ogen reductie, Terug niet gedetecteerd

en: Fired, Return detected
nl: Ging af, Terug gedetecteerd

en: Fired, Return not detected
nl: Ging af, Terug niet gedetecteerd

en: First
nl: Eerste

en: Firstname Lastname
nl: Voornaam Achternaam

en: Fit within rectangle as set in Table I-B1,2
nl: Passend in rechthoek als gezet in Tabel I-B1,2

en: Fix tags
nl: Repareer tags

en: Fixed photo
nl: Vaste foto

en: Fixes cats to be conform current database rules.
nl: Fixes cats om te conformeren aan de huidige database regels.

en: Fixes tags to be conform current database rules.
nl: Fixes tags om te conformeren aan de huidige database regels.

en: Flat
nl: Plat

en: Floating searchtoken
nl: Drijvend zoekwoord

en: Font color
nl: Font kleur

en: Font family
nl: Lettertype

en: Font for navigations.
nl: Lettertype voor navigaties.

en: Font for slideshow photo descriptions.
nl: Lettertype voor de beschrijving van foto's in diavoorstellingen.

en: Font for slideshow photo names.
nl: Lettertype voor de naam van foto's in diavoorstellingen.

en: Font for text under thumbnails.
nl: Lettertype voor tekst onder miniaturen.

en: Font in wppa lightbox overlays.
nl: Lettertype in lightbox overlays.

en: Font in wppa number bars, active item.
nl: Lettertype in nummer reeks, actieve item.

en: Font in wppa number bars.
nl: Lettertype in nummer reeks.

en: Font size
nl: Font grootte

en: Font size for thumbnail subtext in widgets.
nl: Lettergrootte voor onderteksten bij miniaturen in widgets.

en: Font used for Album titles.
nl: Lettertype voor album titels.

en: Font weight
nl: Vetheid

en: Fonts:
nl: Lettertypen:

en: Fontsize for the Fotomoto toolbar.
nl: Lettergrootte voor de Fotomoto toolbar.

en: For covertype Image Factory: left will be treated as top and right will be treted as bottom.
nl: Voor omslagtype Image Factory: links wordt gezien als boven en rechts als onder.

en: For covertype Long Descriptions: top will be treated as left and bottom will be treted as right.
nl: Voor omslagtype Lange Beschrijvingen: top wordt gezien als links en onder als rechts.

en: For hot fixes check the <a href="http://plugins.trac.wordpress.org/log/wp-photo-album-plus/">development log</a> for this plugin.
nl: Voor 'hot fixes' check het <a href="http://plugins.trac.wordpress.org/log/wp-photo-album-plus/">development log</a> voor deze plugin.

en: For more information about slideshow image borders see the help on Table I-B4
nl: Voor meer informatie over diavoorstelling foto randen zie de help bij Tabel I-B4

en: For more information on creating custom page templates, click
nl: Voor meer informatie over het maken van pagina sjablonen, klik

en: For more information see <a href="http://wppa.opajaap.nl/shortcode-reference/" >the documentation</a>
nl: Voor meer informatie zie <a href="http://wppa.opajaap.nl/shortcode-reference/">de documentatie</a>

en: Foreign shortcodes fullsize
nl: Vreemde shortcodes volledige grootte

en: Foreign shortcodes general
nl: Vreemde shortcodes algemeen

en: Foreign shortcodes thumbnails
nl: Vreemde shortcodes miniaturen

en: Forever
nl: Voor altijd

en: Format error %s. Must be yyyy:mm:dd hh:mm:ss
nl: Indeling fout %s. Moet yyyy:mm:dd uu:mm:ss zijn

en: Format tags and cats to start with one capital character
nl: Formatteer tags en cats zodat ze beginnen met één hoofdletter

en: Formats:
nl: Formaten:

en: Fotomoto fontsize
nl: Fotomoto lettergrootte

en: Fotomoto minwidth
nl: Fotomoto minimale breedte

en: Found photos will meet the search criteria as follows:
nl: Gevonden foto's zullen voldoen aan de volgende criteria:

en: From albums with
nl: Uit albums met

en: Front-end upload tags selecion box.
nl: Front-end upload tags selecie veld.

en: Frontend ajax use no admin files.
nl: Frontend ajax gebruik geen admin bestanden.

en: Frontend album creation requires the user is logged in.
nl: Het aanmaken van albums aan de voorzijde vereist ingelogd zijn.

en: Frontend create Albums and upload Photos enabling and limiting settings
nl: Voorkant Album aanmaken en Foto's uploaden instellingen

en: Frontend created albums are --- public ---
nl: Frontend gemaakte albums zijn --- public ---

en: Frontend ending label
nl: Frontend einde label

en: Frontend upload / create / edit dialog closing label text.
nl: Frontend upload / creëren / bewerken dialoogvenster sluiten label tekst.

en: Frontend upload can add tags.
nl: Frontend uploaden kan tags toevoegen.

en: Frontend upload can fill in custom data fields.
nl: Frontend upload kan eigen datavelden invullen.

en: Frontend upload configuration settings
nl: Frontend upload configuratie-instellingen

en: Frontend upload requires the user is logged in.
nl: Voorzijde upload vereist dat de gebruiker is ingelogd.

en: Full desc align
nl: Volledige grootte uitlijning

en: Full size.
nl: Volledige grootte.

en: Full url to separator image.
nl: Volledige url naar een afbeelding.

en: Fullsize Slideshow Photos.
nl: Diavoorstelling Foto's.

en: Fullsize border width
nl: Volledige grootte Randbreedte

en: Function exif_read_data() does not exist. This means that <b>EXIF</b> is not enabled. If you want to use <b>EXIF</b> data, ask your hosting provider to add <b>'--enable-exif'</b> to the php <b>Configure Command</b>.
nl: Function exif_read_data() bestaat niet. Dit betekent dat <b>EXIF</b> niet is ingeschakeld. Als u <b>EXIF-gegevens</b> wilt gebruiken, vraag uw hosting provider om <b>'--enable-exif'</b> toe te voegen aan het php <b>Configure Commando.</b>

en: GPX Implementation
nl: GPX Implementatie

en: General font in wppa boxes.
nl: Algemeen lettertype in wppa boxen.

en: Geo info edit
nl: Geo info bewerken

en: Give each new frontend uploaded photo a standard description.
nl: Geef elke upload van bezoekers een standaard beschrijving.

en: Give each new photo a standard description.
nl: Geef iedere nieuwe foto een standaard beschrijving.

en: Give these users all rights in wppa.
nl: Geef deze gebruikers alle rechten in wppa.

en: Globally change a tagname.
nl: Verander een tagname systeemwijd.

en: Go to slide when hovering filmstrip thumbnail.
nl: Ga naar dia bij muisbeweging over filmstrip afbeelding.

en: Gold
nl: Goud

en: Gold medal
nl: Gouden Medaille

en: Google maps API key
nl: Google maps API sleutel

en: Goto next slide after voting
nl: Ga naar de volgende dia na het stemmen

en: Grant album name
nl: Zeker album naam

en: Grant an album
nl: Zeker een album

en: Grant parent
nl: Zeker album moeder

en: Graphic
nl: Grafisch

en: Gray
nl: Grijs

en: Green
nl: Groen

en: Green - Magenta
nl: Groen - Magenta

en: H align
nl: H uitlijning

en: HTML Alt attribute:
nl: HTML Alt attribuut:

en: Half color
nl: Half kleur

en: Harmless and reverseable actions
nl: Onschadelijke en helstelbare acties

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Help & Info: The screen you are watching now.
nl: Help en Info: Het scherm waar u nu naar kijkt.

en: Help &amp; Info
nl: Help en Info

en: Help and Information
nl: Help en Informatie

en: Hi resolution url
nl: Hi resolutie url

en: Hide
nl: Verberg

en: Hide EXIF data
nl: EXIF gegevens verbergen

en: Hide IPTC data
nl: IPTC-gegevens verbergen

en: Hide the SM box when slideshow runs.
nl: Verberg de SM box als de diavoorstelling draait.

en: Hide the and/or radiobuttons and do the or method in the multitag widget and shortcode.
nl: Verberg de en/of radioknoppen en doe de of-methode in de multitag widget en shortcode.

en: Hide the descriptionbox when empty.
nl: Verberg de beschrijvingen box indien hij leeg is.

en: Hide this
nl: Verberg dit

en: Hide toolbar on running slideshows
nl: Verberg werkbalk op lopende diavoorstellingen

en: Hide when empty
nl: Verberg indien leeg

en: Hide when running
nl: Verberg bij draaien

en: Home
nl: Beginpagina

en: Home after Upload
nl: Home na Uloaden

en: Home text
nl: Home tekst

en: Horizontal alignment of slideshow images.
nl: Horizontale uitlijning van diavoorstelling foto's.

en: Horizontal alignment:
nl: Horizontale uitlijning:

en: How to start
nl: Hoe te beginnen

en: However, this may not be reflected in the current pageview
nl: Het kan echter zijn dat dit niet zichtbaar is op de huidige pagina.

en: However, you may encounter conflicts with themes and/or other plugins, so test it troughly!
nl: Edoch, u kunt conflicten krijgen met thema;s  en/of andere plugins, dus goed testen!

en: IMPORTANT UPGRADE NOTICE
nl: BELANGRIJKE MEDEDELING INZAKE UPDATE

en: IPTC Configuration:
nl: IPTC Configuratie:

en: IPTC data
nl: IPTC gegevens

en: IPTC data cleared
nl: IPTC gegevens leeggemaakt

en: IPTC data is information you may have added in a photo manipulation program.
nl: IPTC gegevens zijn mogelijkerwijs toegevoegd middels een foto bewerkings programma.

en: IPTC db table name.
nl: IPTC db tabel naam.

en: IPTC display box background.
nl: IPTC box achtergrond.

en: IPTC need utf8 conversion
nl: IPTC behoeft utf8 conversie

en: IPTC system
nl: IPTC systeem

en: If "One button vote" is selected in Table I-E1, this box checked will display the vote count.
nl: Indien "Enkele stem knop" is gekozen in Table I-E1, zal deze box het aantal stemmen tonen.

en: If "One button vote" is selected in Table I-E1, this setting has no meaning
nl: Als "Enkele stem knop" is geselecteerd in Tabel I-E1 dan heeft deze instelling geen betekenis

en: If NOT set to Forever: You need to run Table VIII-B15 on a regular basis.
nl: Indien niet ingesteld op Altijd: moet je tabel VIII-B15 draaien op een regelmatige basis.

en: If UNticked, wppa is in english always.
nl: Indien UITgevinkt, is wppa altijd engelstalig.

en: If UNticked, you can specify the urls for custom images to be used.
nl: Indien Niet aangevinkt kunt u de url's van eigen afbeeldingen opgeven.

en: If checkd: May fix layout problems and broken slideshows. May speed up or slow down page appearing.
nl: Indien aangevinkt: Kan lay-out problemen en gebroken diavoorstellingen verhelpen. Kan de snelheid van de pagina verhogen of verlagen.

en: If checked, admin will receive a notification by email.
nl: Indien aangevinkt, zal admin een melding per email krijgen.

en: If checked, an attempt will be made to restart an admin process when the time is out.
nl: Indien aangevinkt wordt een poging gedaan een admin proces the herstarten wanneer de tijd verstreken is.

en: If checked, any logged in user that has upload rights and uploads an image has the capability to edit the photo information.
nl: Indien aangevinkt, kan elke ingelogde bezoeker die upload rechten heeft de door hemzelf geuploade foto's bewerken.

en: If checked, anyone who can upload and/or import photos can overrule the default watermark settings.
nl: Indien aangevinkt kunnen gebruikers die albums kunnen aanmaken en foto's kunnen uploaden/importeren afwijken van de satandaardinstellingen voor watermerken.

en: If checked, each new photo will get the description (template) as specified in Table IX-D5.
nl: Indien aangevinkt, zal elke nieuwe foto de standaard beschrijving krijgen die is gespecificeerd in Table IX-D5.

en: If checked, each new photo will get the description (template) as specified in the next item.
nl: Indien aangevinkt, zal elke nieuwe foto de standaard beschrijving krijgen die in het volgende item is opgenomen.

en: If checked, links to social media and the qr code will have "/token1/token2/" etc in stead of "&arg1=..&arg2=.." etc.
nl: Indien aangevinkt bevatten de koppelingen naar sociale media en de qr code "/token1/token2/" enz. in plaats van "&arg1=..&arg2=.." enz.

en: If checked, non-admin users can edit their own albums only.
nl: Indien aangevinkt, kunnen non-admin gebruikers alleen hun eigen albums bewerken.

en: If checked, photos can be watermarked during upload / import.
nl: Geef aan of de foto's moeten worden voorzien van een watermerk bij het uploaden en importeren.

en: If checked, photos that are deleted from wppa, will also be removed from the sourcefiles.
nl: Indien aangevinkt, foto's die vanaf wppa worden verwijderd, zullen ook worden verwijderd uit de bronbestanden.

en: If checked, photos uploaded by users who do not have photo album admin access rights need moderation.
nl: Indien aangevinkt, behoeven foto's die geüpload zijn door gebruikers die geen album admin rechten hebben goedkeuring.

en: If checked, refreshing the page will show the current content and the browsers back and forth arrows will browse the history on the page.
nl: Indien aangevinkt zal het verversen van de pagina de dan aanwezige inhoud tonen en zullen de pijlen van de browser door de geschiedenis bladeren.

en: If checked, the average rating as well as the current users rating is displayed in max 5 or 10 stars.
nl: Indien aangevinkt wordt de gemiddelde waardering alsook de waardering van de huyidige bezoeker getoond in max 5 of 10 sterren.

en: If checked, the copied photo is not "new"
nl: Indien aangevinkt, is de gekopieerde foto niet "nieuw"

en: If checked, the default photo name as defined in Table IX-D13 may be overruled by the user.
nl: Indien aangevinkt, kan de standaardnaam ( zie Tabel IX-D13 ) worden overruled door de gebruiker.

en: If checked, the fullsize image is covered by browse buttons.
nl: Indien aangevinkt, wordt de volledige grootte foto bedekt met bladerknoppen.

en: If checked, the fullsize image is covered by two browse buttons.
nl: Indien aangevinkt, wordt de volledige grootte foto bedekt met twee bladerknoppen.

en: If checked, the fullsize image is covered by two invisible areas that act as browse buttons.
nl: Indien aangevinkt, wordt de volledige grootte foto bedekt met twee transparante helften die als vorige/volgende knoppen werken.

en: If checked, the header of the page will contain metatags that refer to all featured photo files.
nl: Indien aangevinkt, bevat de header van de pagina metatags die verwijzen naar alle aanbevolen foto bestanden.

en: If checked, the header of the page will contain metatags that refer to featured photos on the page in the page context.
nl: Indien aangevinkt, bevat de header van de pagina metatags die verwijzen naar aanbevolen foto's op de pagina in de context van de pagina.

en: If checked, the imput source for importing photos and albums is restricted to user role administrator.
nl: Indien aangevinkt: De input bron voor het importeren van foto's en albums is beperkt tot administrateurs.

en: If checked, the number of votes is displayed along with average rating displays on thumbnail and popup displays.
nl: Indien aangevinkt zullen de aantallen stemmen worden vermeld bij de gemiddelden bij miniaturen en pop-up afbeeldingen.

en: If checked, the photo rating system will be enabled.
nl: Indien aangevinkt, wordt het foto waarderings systeem aangezet.

en: If checked, the shortcode to use for the "add to cart" button in photo descriptions is [cart ...]
nl: Indien aangevinkt, is de shortcode voor de "in het mandje" knop in foto beschrijvingen [cart ...]

en: If checked, the visitor goes straight to the slide following the slide he voted. This will speed up mass voting.
nl: Indien aangevinkt gaat de bezoeker na het stemmen meteen naar de volgende dia. Dit versnelt het stemproces aanzienlijk.

en: If checked, users can upload to their own own albums and --- public --- only.
nl: Indien ingeschakeld, kunnen gebruikers alleen uploaden naar hun eigen albums en --- publiek ---.

en: If checked, you can scroll through the images in the lightbox view. Requires item 5 to be checked.
nl: Indien aangevinkt, kunt u door de beelden in de lightbox bladeren. Vereist dat item 5 aangevinkt is.

en: If checked: Cover Type: can not be set in album admin by users not having admin rights.
nl: Indien aangevinkt: Omslag type kan niet gewijzigd worden door gebruikers die geen adminstrateurs rechten hebben.

en: If checked: Display the newest comment on top.
nl: Indien aangevinkt: toon de nieuwste reactie aan de bovenkant.

en: If checked: If photo files are found in the source directory that do not exist in the corresponding album, they will be added to the album.
nl: Indien geselecteerd: Als er foto bestanden in de source directory zijn die niet in het overeenkomstige album zitten, worden ze toegevoegd aan het album.

en: If checked: Link to: can not be set in album admin by users not having admin rights.
nl: Indien aangevinkt: Link naar: kan niet gezet worden door gebruikers die geen administrator rechten hebben.

en: If checked: May fix layout problems, but slows down page appearing.
nl: Indien aangevinkt: Kan lay-out problemen repareren, maar vertraagt de pagina.

en: If checked: Photo sort order #: can not be set in photo admin by users not having admin rights.
nl: Indien aangevinkt: Foto sorteer volgorde #: kan niet gezet worden door gebruikers die geen administrator rechten hebben.

en: If checked: alt thumbsize can not be set in album admin by users not having admin rights.
nl: Indien aangevinkt: alternatieve miniatuurgrootte kan niet gezet worden door gebruikers die geen adminstrator rechten hebben.

en: If checked: appending (?)(&)debug or (?)(&)debug=<int> to an url to this site will generate the display of special WPPA+ diagnostics, as well as php warnings
nl: Indien aangevinkt: het toevoegen van (?)(&)debug of (?)(&)debug=<int> bij een url naar deze site zal het afdrukken van speciale WPPA+ diagnostische tekst toto gevolg hebben en tevens php waarschuwingen tonen.

en: If checked: display the description of the photo under the slideshow image.
nl: Indien aangevinkt: toon de beschrijving van de foto onder de diavoorstelling.

en: If checked: display the filmstrip navigation bar under the full_size images and slideshow
nl: Indien aangevinkt: toon de filmstrip navigatiebalk onder de volledige grootte foto's en diavoorstelling

en: If checked: display the name of the photo under the slideshow image.
nl: Indien aangevinkt: toon de naam van de foto onder de diavoorstelling.

en: If checked: display the number boxes on slideshow
nl: Indien aangevinkt: toon de nummers op de diavoorstelling

en: If checked: display the preveous/next navigation bar under the full-size images and slideshow
nl: Indien aangevinkt: toon de vorige/volgende navigatiebalk onder de volledige grootte foto's en diavoorstelling

en: If checked: display the start/stop slideshow navigation bar above the full-size images and slideshow
nl: Indien aangevinkt: toon de start/stop diavoorstelling navigatiebalk boven de diavoorstelling.

en: If checked: display the wrap-around point in the filmstrip
nl: Indien aangevinkt: toon het punt waar het eind en het begin van de filmstrp samenkomen.

en: If checked: html is allowed. WARNING: No checks on syntax, it is your own responsability to close tags properly!
nl: Indien aangevinkt wordt html geïnterpreteerd. Waarschuwing: Er vindt geen syntaxcontrole plaats, het is uw eigen verantwoordelijkheid de juiste tags te gebruiken en af te sluiten!

en: If checked: uploading, importing, copying or moving photos to other albums will be prevented when the desitation album already contains a photo with the same filename.
nl: Indien aangevinkt: het uploaden importeren, copieëren of verplaatsen van fotos naar andere albums zal verhinderd worden wanneer het album van bestemming reeds een foto met dezelfde bestandsnaam bevat.

en: If enabled, new photos will have their status set to the dat/time specified here.
nl: Indien aangevinkt, zal elke nieuwe foto de status gepland voor de hier aangegeven datum/tijd hebben.

en: If it says 'Photo rotated', the photo is rotated.
nl: Als er staat 'Foto gedraaid', dan is de foto ook gedraaid.

en: If it says 'Photo rotated', the photo is rotated. %s the page.
nl: Als er staat 'Foto gedraaid', dan is de foto ook gedraaid. %s de pagina.

en: If photoname numeric, add leading zeros
nl: Als de fotonaam een getal is, voeg nullen to

en: If set to 'yes', Vertical alignment will be forced to 'fit'.
nl: Indien op 'ja' gezet, dan wodt de verticale uitlijning automatisch op 'passend' ingesteld.

en: If set to <b>yes</b> The settings in <b>Table I-C1a,3a</b> and <b>4a</b> apply rather than <b>I-C1,3</b> and <b>4</b>.
nl: Indien op <b>ja</b> gezet, gelden de instellingen in <b>Tabel I-C1a,3a</b> en <b>4a</b> in plaats van <b>I-C1,3</b> en <b>4</b>.

en: If set: the previous setting is the height, if unset: the largest of width and height.
nl: Indien aan: de vorige instelling is de hoogte, indien uit: de grootste van hoogte en breedte.

en: If slideshows are disabled in item 2 in this table, you will see a browse link to fullsize images.
nl: Als de diavoorstelling is uitgeschakeld in item 2 in de deze tabel, zult u een blader grote fotos link zien.

en: If switched off, admin will still receive the senders email in the notification mail
nl: Indien uitgeschakeld, zal admin nog steeds de afzenders e-mail in de kennisgeving e-mail ontvangen

en: If the HTML tags in an album or a photo description are not in balance, the description is not updated, an errormessage is displayed
nl: Indien de HTML tags in album of foto beschrijvingen niet in balans zijn, wordt de beschrijving niet ge-ipdate maar verschijnt er een foutmelding

en: If the filmstrip images do not show up and you have a lazy load or html optimizing plugin active: Check this box
nl: Vink aan indien de filmstrip plaatjes niet of niet allemaal verschijnen.

en: If the line of dots stops growing or your browser reports Ready, your server has given up. In that case: try again
nl: Wanneer de lijn puntjes niet meer langer wordt of de browser gereed is, dan heeft de server het opgegeven. In dat geval: probeer opnieuw

en: If this box is ticked, page content updates from within wppa+ displays will be Ajax based as much as possible.
nl: Als dit is aangevinkt, wordt de inhoud van de wppa+ afbeeldingen waar mogelijk middels Ajax bijgewerkt.

en: If this check is needed, you can use shortcodes like [wppa ...] only, not scripts like %%wppa%%.
nl: Als deze vink nodig is, kunt u alleen shortcodes als [wppa ...] gebruiken, geen scripts zoals %%wppa%%.

en: If this is a sub album, select the album in which this album will appear.
nl: Als dit een sub-album is, selecteer dan het album waar het in is opgenomen.

en: If this number is positive, there will be a thumb down icon in the rating bar.
nl: Indien dit aantal positief is, zal er een duim naar beneden in de waarderingsbalk aanwezig zijn.

en: If unchecked, only the current users rating is displayed (if any).
nl: Indien niet aangevinkt wordt alleen de waardering van de huidige bezoeker getoond (indien ingevoerd).

en: If unchecked, refreshing the page will re-display the content of the original page.
nl: Indien niet aangevinkt, zal het verversen van de pagina de originele inhoud van de pagina her-afbeelden.

en: If unchecked, the comments are listed in the ordere they were entered.
nl: Indien niet aangevinkt worden de reacties getoond in de volgorde waarin ze werden ingevoerd.

en: If users want to vote for a photo (rating 1..5 stars) the must login first. The avarage rating will always be displayed as long as the rating system is enabled.
nl: Als bezoekers op een foto willen stemmen (van 1 tot 5 sterren) moeten ze zijn ingelogd. De gemiddelde waardering wordt altijd getoond zolang het waarderingssysteem is geactiveerd.

en: If you answer Yes, you will have to open an account on Fotomoto.
nl: Als u ja antwoordt, moet u een Fotomoto account openen.

en: If you answer yes, i will assume you want to enable logged in users to upload photos at the front-end of the website and allow them to edit their photos name and descriptions.
nl: Als u ja antwoordt, neem ik aan dat u ingelogde gebruikers foto's wilt kunnen laten uploaden aan de 'voorzijde' van de website, en ze toestaat de namen en beschrijvingen van de foto's te bewerken.

en: If you answer yes, the photos will be downsized to max 1024 x 768 pixels. You can change this later, if you like
nl: Als u ja antwoordt, worden de foto's verkleind to max 1024 bij 768 pixels. U kunt dit later wijzigen als u wilt

en: If you answer yes, you will be able to remove watermarks you applied with wppa+ in a later stage, redo downsizing to a larger size afterwards, and supply fullsize images for download.
nl: Als u ja antwoordt, zult u in een later stadium watermerken kunnen verwijderen die met wppa+ zijn aangebracht, achteraf verkleinen naar een grotere maat, en downloads in oorspronkelijke grootte kunnen aanbieden.

en: If you are ready answering these questions, select <b>yes</b>
nl: Als u klaar bent met deze vragen te beantwoorden, kies <b>ja</b>

en: If you change the width of a display by the %%size= command, this value changes proportionally to match the aspect ratio as defined by this and the previous setting.
nl: Als u de breedte van de afbeelding wijzigt met het %%size= commando, wordt deze waarde proportioneel aangepast zodat de breedte/hoogte verhouding tussen deze en de vorige instelling hetzelfde blijft.

en: If you check the box, the value of this field is displayable in photo descriptions at the frontend with keyword w#c%s
nl: Als u het selectievakje inschakelt, is de waarde van dit veld weer te geven in foto beschrijvingen op de frontend met trefwoord w#c%s

en: If you check this box, the thumbnail images will be evenly distributed over the available width.
nl: Als u dit aanvinkt dan worden de miniatuurafbeeldingen gelijkmatig verdeeld over de beschikbare breedte.

en: If you check this item, frontend album creation will be enabled.
nl: Als u dit aanvinkt, word het aanmaken van albums aan de bezoekerszijde van de website mogelijk.

en: If you check this item, frontend album deletion will be enabled.
nl: Als u dit item aanvinkt, zal frontend album verwijdering worden ingeschakeld.

en: If you check this item, frontend upload will be enabled according to the rules set in the following items of this table.
nl: Als u dit aanvinkt, wordt front-end upload mogelijk gemaakt met inachtname van de volgende instellingen in deze tabel.

en: If you check this item, the size of the photos will be reduced to the dimension specified in the next item during the upload/import process.
nl: Als u dit aanvinkt, zullen de foto's verkleind worden tot de in de het volgende item aangegeven grootte tijdens het upload/import proces.

en: If you do not want slideshows: uncheck this box. Browsing full size images will remain possible.
nl: Als u geen diavoorstellingen wilt: haal dit vinkje weg. Door foto's bladeren blijft mogelijk.

en: If you do not want the browse link either, uncheck this item.
nl: Als u de blader link ook niet wilt, haal dan bij dit item het vinkje weg.

en: If you encounter conflicts with the theme or other plugins, increasing this value sometimes helps. Use with great care!
nl: Als u conflicten met het thema of andere plugins heeft, wil het verhogen van dit getal wel eens helpen. Wees erg voorzichtig!

en: If you go back in version no, run the Setup procedure in <b>Table VIII-A1</b> of the Photo Albums->Settings admin page.
nl: Als u teruggaat in versienummer, draai dan de Setup procedure in <b>Table VIII-A1</b> van de Foto Albums -> Instellingen admin pagina.

en: If you have many featured photos, you might wish to uncheck this item to reduce the size of the page header.
nl: Als u veel aanbevolen foto's heeft, kan het wenselijk zijn dit niet aan te vinken om de grootte van de paginaheader the beperken.

en: If you leave this blank, iptc tag 005 (Graphic name) will be used as photoname if available, else the original filename will be used as photo name.
nl: Als u dit leeg laat, zal iptc tag 005 (grafische naam) worden gebruikt als fotonaam indien beschikbaar, anders zal de oorspronkelijke bestandsnaam worden gebruikt als naam van de foto.

en: If you leave this blank, iptc tag 120 (Caption) will be used as photoname if available, else the original filename will be used as photo name.
nl: Als u dit leeg laat, zal iptc tag 120 (bijschrift) worden gebruikt als fotonaam indien beschikbaar, anders zal de oorspronkelijke bestandsnaam worden gebruikt als naam van de foto.

en: If you leave this blank, the original filename will be used as photo name.
nl: Als u dit leeg laat, zal de oorspronkelijke bestandsnaam worden gebruikt als naam van de foto.

en: If you leave this entry empty, there will be no outline either.
nl: Als u dit veld leeg laat, is er ook geen omlijning.

en: If you love this plugin, I would appreciate a donation, either in <a href="https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donations&business=OpaJaap@OpaJaap.nl&item_name=WP-Photo-Album-Plus&item_number=Support-Open-Source&currency_code=USD&lc=US">USD</a> or in <a href="https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donations&business=OpaJaap@OpaJaap.nl&item_name=WP-Photo-Album-Plus&item_number=Support-Open-Source&currency_code=EUR&lc=US">EURO</a>.
nl: Als u deze plugin waardeert, kunt u dat tot uitdrukking brengen door middel van een donatie, in <a href="https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donations&business=OpaJaap@OpaJaap.nl&item_name=WP-Photo-Album-Plus&item_number=Support-Open-Source&currency_code=USD&lc=US">USD</a> of in <a href="https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donations&business=OpaJaap@OpaJaap.nl&item_name=WP-Photo-Album-Plus&item_number=Support-Open-Source&currency_code=EUR&lc=US">EURO</a>.

en: If you name a photofile like this setting before upload, it will become the coverimage automaticly.
nl: Asl u een fotofile de naam geeft zoals in deze instelling, dan wordt het automatisch de omslagfoto.

en: If you ommit this, the link will not work at all or simply refresh the (home)page.
nl: Als u dit achterwege laat, zal de link niet werken of de pagina simpelweg herladen.

en: If you select "running", the slideshow will start running immediately, if you select "still at first photo", the first photo will be displayed in browse mode.
nl: Indien u "draaiend" kiest, zal de diavoorstelling meteen beginnen te draaien, indien u "stil bij eerste foto" kiest, verschijnt de eerste foto in de blader modus.

en: If you select "still at first norated", the first photo that the visitor did not gave a rating will be displayed in browse mode.
nl: Als u "stil bij eerste zonder waardering" selecteert, wordt de eerste foto die geen waardering van de bezoeker heeft gekregen als eerste getoond.

en: If you select "the link page with a clean url", make sure you enter the correct shortcode on the target page.
nl: Indien u "de link pagina met een schone url" selecteert, zorg er dan voor dat u de juiste shortcode op de doelpagina plaatst.

en: If you select "the link page with a clean url", select an Auto Page of one of the photos in this album.
nl: Indien u "de link pagina met een schone url" selecteert, selecteer dan een Auto pagina van één van de foto's in dit album.

en: If you select 'defined on widget admin page' you can manually enter a link and title on the Photo of the day Widget Admin page.
nl: Als u 'bepaald op de widget admin pagina' selecteert, kunt u handmatig een koppeling opgeven op de 'Foto van de dag' admin pagina.

en: If you select --- none ---, the photos will not be centered horizontally either.
nl: Als u --- geen --- opgeeft, worden de foto's ook niet horizontaal gecentreerd.

en: If you select ---none--- in Table I-G2 for magnifier size, the tooltop contains the photo name.
nl: Indien u ---geen--- selecteert in Table I-G2 voor grootte vergrootglas, bevat de ballon de foto naam.

en: If you select Landing page, and it wont work, it may be required to set the Occur to the sequence number of the landing shortcode on the page.
nl: Als u Landing pagina selecteert, en het niet werkt, kan het nodig zijn om het Occur aan te passen aan het volgnummer van de landing shortcode op de pagina.

en: If you select an album here, it will overrule the previous checkbox using the album as a 'fixed' root.
nl: Wanneer u hier een album selecteert, gaat dit boven het voorgaande vinkje daar het album als 'vast' beginpunt wordt gebruikt.

en: If you select anything different from "Albums and thumbnails", "Photos only" is assumed (Table IX-E6).
nl: Indien u iets anders dan "Albums en miniaturen" selecteert, dan wordt "Alleen foto's" verondersteld te zijn aangevinkt (Tabel IX-E6).

en: If you select the fullsize photo on its own, it will be stretched to fit, regardless of that setting.
nl: Als u de grote foto alleen kiest wordt deze zonodig uitgerekt om te passen, ongeacht die instelling.

en: If you set it here, it overrules a possible setting for font-size in .FotomotoToolbarClass on the Fotomoto dashboard.
nl: Als je het hier insteld, overruled het een mogelijke instelling voor font-size in .FotomotoToolbarClass op het Fotomoto dashboard.

en: If you specify New Tab on this line, all links from the cover will open a new tab,
nl: Als u Niewe Tab op deze regel aanvinkt, worden alle koppelingen vanuit de omslag in een nieuwe tab geopend,

en: If you tick this box and configured the new photo time, you can even limit the number by the setting in Table I-F7, or set that number to an unlikely high value.
nl: Als u dit vakje aankruist en de nieuwe foto-tijd configureert, kunt u ook nog het aantal door de instelling in de tabel F7 beperken, of dat aantal op een onwaarschijnlijk hoge waarde instellen.

en: If you uncheck this box, make sure you check the item Owners only in Table VII-D1.
nl: Als u dit niet aanvinkt, zorg er dan voor dat het item Alleen eigenaars in Tabel VII-D1 is aangevinkt.

en: If you use a lightbox plugin that uses rel="lbox-id" you can enter the lbox-id here.
nl: Als je een lightbox plugin gebruikt die rel="lbox-id" gebruikt, kan je hier de lbox-id opgeven.

en: If you use html, please check item A-1 of this table.
nl: Als u html gebruikt, vink dan item A1 van deze tabel aan.

en: If you use qTranslate, the text may be multilingual.
nl: Als u qTranslate gebruikt, mag de tekst meertalig zijn.

en: If you use this setting to make the albums the same height and you are not satisfied about the lay-out, try increasing the value in the next setting
nl: Als u deze instelling gebruikt om de album omslagen dezelfde hoogte te laten krijgen en u bent niet tevreden over de lay-out, probeer dan de waarde in de volgende instelling te vergroten

en: If you want a "Photo of the day" sidebar widget you can use an album for that purpose. See all the options in the "Photo of the day" submenu.
nl: Als u een "Foto van de dag" zijkolom widget wilt, dan kunt u een album voor dit doel reserveren. Zie alle opties in het "Foto van de dag" menu.

en: If you want a <b>- special -</b> selection or get rid of it, you may need to use <b>- start over -</b> first.
nl: Als je een <b>- speciale -</b> keuze wilt of er juist vanaf wilt, kan het zijn dat je eerste <b>- opnieuw -</b> moet kiezen.

en: If you want that the photos have all the selected tags, check this box. Leave it unchecked if the photo must have atleast only one of the selected tags
nl: Als je wilt dat de foto's alle geselecteerde tags hebben, vink dit aan. Laat het onaangevinkt als de foto minstens één van de geselecteerde tags moet hebben

en: If you want the <b>cover</b> to be displayed instead, use the following code:
nl: Als u daarentegen de <b>omslag</b> wil tonen, gebruik dan de volgende code:

en: If you want the search to be limited to a specific album and its (grand)children, select the album here.
nl: Indien u het zoeken wilt beperken tot een bepaald album en zijn (klein)kinderen, dan kunt u dat album hier selecteren.

en: If you want this link to be used, check 'PS Overrule' checkbox in table VI.
nl: Als u deze koppeling wilt toepassen, vink dan 'FS Gaat voor' aan in tabel VI.

en: If you want to display a single album - say album number 19 - in a WP page or WP post (they act exactly the same), modify the shortcode like this:
nl: Als u een enkel album wilt tonen - zeg album nummer 19 - in een pagina of post (die werken precies hetzelfde), verander de shortcode zo:

en: If you want to display the <b>contents</b> of a single album in the template - say album number 19 - the code would be:
nl: Als u de <b>inhoud</b> van een enkel album in het sjabloon wilt opnemen - zeg album nummer 19 - dan zou de code zijn:

en: If you want to display the <b>cover</b> of the album, i.e. like one of the albums in the "Photo Gallery" as used above, use a schortcode like this:
nl: Wanneer u het <b>omslag</b> wilt tonen van het album, dat is zoals één van de albums in de "Foto Gallerij" zoals hierboven gebruikt, gebruik dan een shortcode als:

en: If you want to display the <b>slideshow</b> directly, use:
nl: Als u meteen de <b>diavoorstelling</b> wilt tonen, gebruik dan:

en: If you want to do it manually, follow the next steps:
nl: Indien u het met de hand wilt doen, volg dan deze stappen:

en: If you want to go back to a wppa+ version prior to 5.0.16, you MUST convert to flat first.
nl: Als u terug wilt naar een versie vòòr 5.0.16 dan MOET u eerst converteren naar platte structuur.

en: If you want to password protect wp-admin, check this box.
nl: Vink dit aan als u wp-admin met een wachtwoord wilt beveiligen.

en: If you want to sort the albums by order #, enter / modify the order number here.
nl: Indien u de albums wilt rangschikken op volgorde nummer, voer dan hier het nummer in.

en: If you want to specify a size, add another argument:
nl: Als u de afmeting wilt aangeven, voeg dan nog een argument toe:

en: If you want, you can link the title to a WP page in stead of the album's content. If so, select the page the title links to.
nl: Als u wilt kunt u de titel laten verwijzen naar een WP pagina in plaats van naar de inhoud van het album. Selecteer hiertoe desgewenst de pagina.

en: If you've read over this readme carefully and are still having issues, if you've discovered a bug,
nl: Als u deze uitleg aandachtig hebt gelezen en u nog vragen heeft of als u een fout heeft ontdekt,

en: If your php config does not properly set the max execution time, you can set it here. Seconds, 0 means do not change.
nl: Als uw PHP configuratie de maximale executie tijd niet correct instelt, kunt u dat hier doen. Seconden, 0 betekent: niets veranderen.

en: If your request exceeds these limitations, it will fail, probably without an errormessage.
nl: Wanneer uw verzoek deze beperkingen overschrijdt, zal het mislukken, vermoedelijk zonder foutmelding.

en: Ignore concurrency
nl: Simultaneïteit negeren

en: Ignore the prevention of concurrent actions.
nl: De preventie van gelijktijdige acties negeren.

en: Ignore:
nl: Negeren:

en: Illegal format. Please enter a 6 digit hexadecimal color value. Example: #77bbff
nl: Ongeldig formaat. Voer a.u.b. een 6 cijferige heximale kleur waarde in. Voorbeeld: #77bbff

en: Image (url):
nl: Afbeelding (url):

en: Image Alt attribute type
nl: Afbeeldings ALT attribuut type

en: Image Url
nl: Afbeelding Url

en: Images will be stretched to the Maximum Size at display time if they are smaller. Leaving unchecked is recommended. It is better to upload photos that fit well the sizes you use!
nl: Foto's worden vergroot tot de Maximale Grootte als ze kleiner zijn. Dit wordt afgeraden. Het is beter foto's te uploaden die van zichzelf groot genoeg zijn!

en: Images:
nl: Beelden:

en: Img
nl: Afbeelding

en: Import
nl: Importeer

en: Import Create page
nl: Import maak pagina

en: Import Photos
nl: Foto's Importeren

en: Import into album <i>%s</i>.
nl: Naar album <i>%s</i> importeren.

en: Import page prieviews
nl: Import pagina prieviews

en: Import parent check
nl: Oudercontrole importeren

en: Import photos from:
nl: Importeer foto's van:

en: Import photos: To bulk import photos that have been uploaded by an ftp program.
nl: Foto's Importeren: Grotere aantallen foto's mporteren die eerder met een ftp programma zijn geupload.

en: Import source root
nl: Import bron wortel

en: Importing is temporary diabled for you
nl: Importeren is tijdelijk uitgeschakeld voor u

en: In an upload box, the album is optional. When no album is specified: a selection box will be displayed of the albums the user has the right to upload.
nl: In een upload box is het album is optioneel. Als er geen album is opgegeven: een selectie box zal worden weergegeven van de albums waarvan de gebruiker het recht heeft om te uploaden.

en: In order to attemt to fit on one line, the numbers will be replaced by dots - except the current - when there are more than this number of photos in a slideshow.
nl: Teneinde te proberen om alles op één regel te krijgen, worden de cijfers vervangen door punten - m.u.v. de huidige - wanneer er meer dan dit aantal foto's in een diavoorstelling zijn.

en: In order to function properly:
nl: Om goed te kunnen functioneren:

en: In order to work properly, the wppa_albums() tag needs to be within the <a href="http://codex.wordpress.org/The_Loop" target="_blank">WordPress loop</a>.
nl: Om goed te werken is het nodig dat de wppa_albums() tag zich bevindt binnen de <a href="http://codex.wordpress.org/The_Loop" target="_blank">WordPress loop</a>.

en: In rare cases changing page content does not work when this box is checked. Verify the functionality!
nl: In zeldzame gevallen werkt het veranderen van de pagina inhoud niet als dit is aangevinkt. S.v.p. zorgvuldig testen!

en: In the style of a slideshow
nl: In de stijl van een diavoorstelling

en: In the uploads tab, you can now upload you photots. Upload at least 2 photos to each album. Make sure the photos you are uploading are of reasonable size (say up to 1024x768 pixels).
nl: In het "Foto's Uploaden" menu kunnen nu foto's worden geupload. Upload minstens 2 foto's in elk album. Zorg er voor dat de foto's van redelijke afmetingen zijn (zeg tot 1024x768 pixels).

en: In this case, the thumbnail spacing value (setting I-9) will be regarded as a minimum value.
nl: In dit geval wordt de instelling voor de tussenruimte (instelling I-9) beschouwd als een minimum waarde.

en: Include categories
nl: Inclusief categorieen

en: Include comments
nl: Inclusief reakties

en: Include sub albums:
nl: Inclusief sub albums:

en: Include tags
nl: Inclusief tags

en: Independant of this setting, it will not show up on mobile devices.
nl: Onafhankelijk van deze instelling, het zal niet verschijnen op mobiele apparaten.

en: Index db table name.
nl: Index db tabel naam.

en: Indicate if the photos should be resized during upload.
nl: Geef aan of de foto's verkleind moeten worden bij het uploaden.

en: Indicate the placement position of the thumbnailphoto you wish.
nl: Geef de plaats aan waar u de miniatuur wilt zien.

en: Indicate whether a breadcrumb navigation should be displayed
nl: Geef aan of de kruimelnavigatie moet worden weergegeven

en: Indicate whether a breadcrumb navigation should be displayed above the comment ten displays.
nl: Geef aan of de kruimelnavigatie moet worden weergegeven boven reactie tien weergaven.

en: Indicate whether a breadcrumb navigation should be displayed above the featured ten displays.
nl: Geef aan of er aan kruimelnavigatie moet worden getoond boven de 'featured ten' weergaven.

en: Indicate whether a breadcrumb navigation should be displayed above the last ten displays.
nl: Geef aan of de kruimelnavigatie moet worden weergegeven boven laatste tien weergaven.

en: Indicate whether a breadcrumb navigation should be displayed above the related photos displays.
nl: Geef aan of een kruimelnavigatie balk moet worden getoond boven de gerelateerde fotos displays.

en: Indicate whether a breadcrumb navigation should be displayed above the search results.
nl: Geef aan of de kruimelnavigatie moet worden weergegeven boven de zoekresultaten.

en: Indicate whether a breadcrumb navigation should be displayed above the tag result displays.
nl: Geef aan of de kruimelnavigatie moet worden weergegeven boven tag resultaat weergaven.

en: Indicate whether a breadcrumb navigation should be displayed above the topten displays.
nl: Geef aan of de kruimelnavigatie moet worden weergegeven boven toptien weergaven.

en: Indicate whether the breadcrumb navigation should show the page(hierarchy)
nl: Geef aan of de kruimelnavigatie de pagina(hiërargie) moet tonen

en: Indicate whether the breadcrumb navigation should start with a "Home"-link
nl: Geef aan of de kruimelnavigatie met een "Beginpagina"-verwijzing moet beginnen

en: Inherit Cats
nl: Vererf categorieën

en: Initial Width
nl: Begin breedte

en: Initial opacity value.
nl: Ondoorschijnendheidswaarde.

en: Initial width.
nl: Beginbreedte.

en: Initially display all
nl: Aanvankelijk allemaal

en: Inline styles
nl: Inline stijlen

en: Input field for any user defined tags.
nl: Invoerveld voor elke gebruiker gedefinieerd tags.

en: Insert Gallery
nl: Code Invoegen

en: Install WP Photo Album Plus as described above under "Installation".
nl: Installeer WP Photo Album Plus zoals hierboven beschreven onder "Installatie".

en: Installation
nl: Installatie

en: Internal engine related settings
nl: Geavanceerde interne instellingen

en: Invalid album identifier:
nl: Ongeldige album id

en: Invalid header. Can not continue.
nl: Ongeldige header. Kan niet doorgaan.

en: Invalid header. First item must be 'name', 'photoname' or 'filename'
nl: Ongeldige header. Eerste item moet 'name', 'photoname' of 'filename' zijn

en: Invalid photo identifier:
nl: Ongeldige foto id

en: Inverse selection
nl: Omgekeerde selectie

en: Inverted
nl: Omgekeerd

en: Is your theme <i>responsive</i>?
nl: Is uw thema <i>responsive</i>?

en: It has been deleted.
nl: Het is verwijderd.

en: It is NOT recommended to use the value --- default ---; it will affect the horizontal alignment also and is meant to be used with custom css.
nl: Het wordt NIET aanbevolen de waarde --- standaard --- te gebruiken; het zal de horizontale uitlijning beïnvloeden en is bedoeld voor gebruik met aangepaste css.

en: It is allowed to rate photos by the uploader himself.
nl: Het is toegestaan aan de uploader zijn eigen foto's te waarderen.

en: It is important that you select a page that contains at least %%wppa%% or [wppa][/wppa].
nl: Het is belangrijk dat u een pagina selecteert die minstens %%wppa%% of [wppa][/wppa] bevat.

en: It is recommended to check this box. It shortens links dramatically and simplifies qr codes.
nl: Het is aanbevolen om dit aan te vinken. Het verkort koppelingen aanzienlijk en vereenvoudigt de qr code.

en: It is safe to do so, but i will have to do some settings to keep it safe!
nl: Het kan veilig gebeuren, maar dan moet ik een paar instellingen doen!

en: It is unclear howmany pixels a point is...
nl: Het is onduidelijk hoveel pixels een punt is...

en: It is your responsability to avoid duplicate names of albums in the system.
nl: Het is uw verantwoordelijkheid om dubbele albumnamen in het systeem te voorkomen.

en: It is your responsability to avoid duplicate names of photos in the same album.
nl: Het is uw verantwoordelijkheid om dubbele namen van foto's in hetzelfde album te voorkomen.

en: It may be as simple as '-' (without the quotes) or as complex as a tag like <div>..</div>.
nl: Het kan zo eenvoudig zijn als '-' (zonder accenten) of zo complex als een tag zoals <div>..</div>.

en: Items must meet all selected options.
nl: Items moeten voldoen aan alle geselecteerde opties.

en: JPG Image quality
nl: JPG Beeldkwaliteit

en: JPG image quality
nl: JPG beeld kwaliteit

en: Keep dir to album files
nl: Behoud map naar album bestanden

en: Keep imported files after dir to album import
nl: Behoud de geïmporteerde bestanden na map naar album import

en: Keep source synchronously with wppa system.
nl: Houd bron synchroon met wppa systeem.

en: Keep sourcefiles admin
nl: Houd bronbestanden admin

en: Keep sourcefiles frontend
nl: Houd bronbestanden frontend

en: Keep sync
nl: Houd synchroon

en: Keep the original frontend uploaded photo files.
nl: Bewaar de originele frontend geüploade foto bestanden.

en: Keep the original uploaded and imported photo files.
nl: Houd de oorspronkelijke geüploade en geïmporteerde fotobestanden.

en: Keys: f = next mode; q,x = exit; d = dismiss this notice.
nl: Toetsen: f = volgende modus; q,x = verlaat; d = verberg deze regel.

en: Keys: f = next mode; q,x = exit; p = previous, n = next, s = start/stop, d = dismiss this notice.
nl: Toetsen: f = volgende modus; q,x = verlaat; p = vorige, n = volgende, s = start/stop, d = verberg deze regel.

en: Kind of selection:
nl: Soort selectie:

en: Landing page
nl: Landingspagina

en: Landing page:
nl: Landing pagina:

en: Landscape
nl: Liggend

en: LasTen count
nl: Laatste Tien aantal

en: LasTen size
nl: Laatste Tien grootte

en: LasTen use Modified
nl: LaatsteTien gebruik Gewijzigd

en: LasTenWidget
nl: Laatste Tien Widget

en: Last
nl: Laatste

en: Last Ten Photos
nl: Laatste Tien foto's

en: Last Ten Uploaded Photos
nl: Laatste tien geüploade foto 's

en: Last Ten widget photo link.
nl: Laatste Tien Widget foto koppeling.

en: Last comment first
nl: Laatste reactie eerst

en: Last date first
nl: Laatste datum eerst

en: Last month
nl: Vorige maand

en: Last upload
nl: Laatste geupload

en: Last week
nl: Vorige week

en: Last year
nl: Vorig jaar

en: Lat:
nl: Br:

en: Lattitude and longitude may be edited in photo admin.
nl: Breedte en lengtegraden kunnen in de foto amin bewerkt worden.

en: Lattitude updated
nl: Breedte gewijzigd

en: Lazy or HTML comp
nl: Lazy of HTML compressie

en: Leading zeroes
nl: Voorloop nullen

en: Leave a comment
nl: Plaats een reactie

en: Leave this blank for default size
nl: Laat dit blank voor de standaard grootte

en: Left
nl: Links

en: Left (prev) symbol url
nl: Links (vorige) symbool url

en: Left - right stereo image
nl: Links - rechts stereo beeld

en: Left/right browsing arrow color.
nl: Links/rechts pijlen kleur.

en: Left/right symbol border radius
nl: Links/rechts symbool afrondingsstraal

en: Left/right symbol size
nl: Links/rechts symbool grootte

en: Licence
nl: Licentie

en: Lightbox Borderradius
nl: Lightbox afrondingsstraal

en: Lightbox Bordersize
nl: Lightbox randgrootte

en: Lightbox Borderwidth
nl: Lightbox randbreedte

en: Lightbox keyname
nl: Lightbox sleutelwoord

en: Lightbox related settings. These settings have effect only when Table IX-J3 is set to wppa
nl: Lightbox gerelateerde instellingen. Deze instellingen hebben alleen effect indien in Tabel IX-J3 wppa staat

en: Lightbox related size settings. These settings have effect only when Table IX-J3 is set to wppa
nl: Lightbox gerelateerde instellingen. Deze instellingen hebben alleen effect indien in Tabel IX-J3 wppa staat

en: Lightbox start mode
nl: Lightbox start modus

en: Limit LasTen New
nl: Limiet LasTen nieuw

en: Limit edit album access to the album owners only.
nl: Beperk de toegang tot albums tot alleen de eigenaars.

en: Limit number of albums for the user role %s.
nl: Beperk aantal albums voor de gebruikersrol %s.

en: Limit upload capacity for logged out users.
nl: Beperk upload capaciteit voor uitgelogde gebruikers.

en: Limit upload capacity for the user role %s.
nl: Beperk upload capaciteit voor user role %s.

en: Limit uploads to the album owners only.
nl: Beperk uploads tot alleen de album eigenaars.

en: Limits the LasTen photos to those that are 'New', or newly modified.
nl: Beperkt de LaatsteTien foto's to die welke Nieuw of opnieuw gewijzigd zijn.

en: Link Photo name in slideshow to file or zip with photoname as filename.
nl: Koppel Fotonaam in diavoorstellingen naar fotobestand of gecomprimeerd bestand met de fotonaam als bestandsnaam.

en: Link Title ( tooltip ):
nl: Koppeling titel ( tooltip ):

en: Link from the title:
nl: Koppeling van de titel:

en: Link fullsize popup download button to either image or zip file.
nl: Koppel grote popup download knop naar fotobestand of gecomprimeerd bestand.

en: Link is restricted
nl: Koppeling is beperkt

en: Link page
nl: Link pagina

en: Link target
nl: Link Doel

en: Link the tag words to ether the thumbnails or the slideshow.
nl: Koppel de tags naar de miniaturen of de diavoorstelling.

en: Link title
nl: Koppeling titel

en: Link title:
nl: Koppeling titel:

en: Link to
nl: Link naar

en: Link to ether the thumbnails or the slideshow.
nl: Koppel naar de miniaturen of de diavoorstelling.

en: Link to:
nl: Link naar:

en: Link url
nl: Koppeling url

en: Link url:
nl: Koppeling url:

en: Linkpage:
nl: Link pagina:

en: Links
nl: Koppelingen

en: Links are set on the <b>Photo Albums -> Settings</b> screen.
nl: Koppelingen worden ingesteld op het <b>Foto Albums -> Instellingen</b> scherm.

en: Links from images in WPPA+ Widgets
nl: Koppelingen van afbeeldingen in WPPA+ widgets

en: Links from other WPPA+ images
nl: Koppelingen van andere WPPA+ afbeeldingen

en: Links:
nl: Koppelingen:

en: List Index
nl: Toon Index lijst

en: List Logfile
nl: Toon Logbestand

en: List Ratings
nl: Toon Beoordelingen lijst

en: List active sessions
nl: Toon actieve sessies

en: List comments
nl: Lijst reacties

en: Listings
nl: Lijsten

en: Load Facebook js SDK
nl: Laad Facebook js SDK

en: Load settings
nl: Instellingen laden

en: Local
nl: Lokaal

en: Location:
nl: Plaats:

en: Locked!
nl: Geblokkeerd!

en: Logged out users
nl: Uitgelogde gebruikers

en: Login links
nl: Login koppelingen

en: Login name
nl: Login naam

en: Lon:
nl: Lng:

en: Long Descriptions
nl: Lange Beschrijvingen

en: Long Descriptions mcr
nl: Lange Beschrijvingen mcr

en: Longitude updated
nl: Lengte gewijzigd

en: Look only in albums (including sub-albums):
nl: Kijk alleen in albums ( inclusief sub-albums):

en: Lost and found
nl: Gevonden voorwerpen

en: MODIFIED
nl: GEWIJZIGD

en: Magnifier cursor size
nl: Vergrootglas cursor grootte

en: Make sure album cats format is uptodate
nl: Zorg ervoor dat het album categorieën formaat uptodate is

en: Make sure photo tags format is uptodate
nl: Zorg ervoor dat foto-tags formaat uptodate is

en: Make sure photos with gpx data have a Gpx tag
nl: Verzekert dat fotos met gpx data de tag Gpx hebben

en: Make sure that the folder
nl: Zorg ervoor dat de map

en: Make sure the Full height (Table I-B2) is properly configured to prevent these areas to overlap unwanted space.
nl: Zorg ervoor dat de Volledige hoogte (Tabel I-B2) goed staat ingesteld ter voorkoming dat deze knoppen ongewenste gebieden overlappen.

en: Make sure the user also has a role that has all the boxes ticked in Table VII-A
nl: Zorg er voor dat de gebruiker een rol heeft met alle vinkjes gezet in Tabel VII-A

en: Make sure you have a custom menu and the "Automatically add new top-level pages to this menu" box UNticked!!
nl: Overtuig u er eerst van dat u zelf een menu heeft aangemaakt en de box "Voeg automatisch nieuwe top-level pagina's toe aan dit menu" NIET is aangevinkt!!

en: Makes the photo name a download button.
nl: Maakt van de fotonaam een download knop.

en: Manage Albums
nl: Albums Beheren

en: Manage Photos
nl: Foto's Beheren

en: Manage album order
nl: Bewerk album volgorde

en: Manage all photos by timestamp
nl: Beheer alle foto's op tijdsaanduiding

en: Manage comments
nl: Reacties Beheren

en: Manage photo
nl: Foto Beheren

en: Manual
nl: Handmatig

en: Map height
nl: Kaart hoogte

en: Marked as spam
nl: Gemarkeerd als spam

en: Max Cover width
nl: Maximale Omslag breedte

en: Max EXIF tag array size
nl: Max EXIF tag array grootte

en: Max Pagelinks
nl: Max paginalinks

en: Max Photos:
nl: Max Foto's:

en: Max albums found
nl: Max aantal gevonden albums

en: Max execution time
nl: Maximale verwerkingstijd

en: Max file name length
nl: Max lengte bestandsnaam

en: Max height.
nl: Maximale hoogte.

en: Max length of displayed photo text in supersearch selectionlist
nl: Max lengte van de weergegeven foto tekst in SuperSearch selectielijst

en: Max length of displayed photonames in supersearch selectionlist
nl: Maximumlengte van weergegeven fotonamen in supersearch selectielijst

en: Max lifetime
nl: Max levensduur

en: Max number of covers per page.
nl: Maximum aantal album omslagen per pagina.

en: Max number of thumbnails per page.
nl: Maximum aantal miniatuur afbeeldingen per pagina.

en: Max number:
nl: Max aantal:

en: Max photo name length
nl: Max lengte foto naam

en: Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
nl: Max fotoformaat: %d x %d (%2.1f MegaPixel)

en: Max photos found
nl: Max te vinden foto's

en: Max size for height and width for front-end uploads.
nl: Maximale maat voor hoogte en breedte voor frontend uploads.

en: Max size in pixels
nl: Maximale afmeting in piels

en: Max uploads reached
nl: Max uploads bereikt

en: Max user albums
nl: Max gebruikers albums

en: Maximal fontsize in tagclouds
nl: Maximale lettergroote in tag wolken

en: Maximum Height
nl: Maximale Hoogte

en: Maximum Width
nl: Maximale Breedte

en: Maximum numbers to display.
nl: Het maximaal aantal om weer te geven.

en: Maximum time a photo is indicated as Modofied
nl: De maximale tijd dat een foto aangemerkt wordt als Niew!

en: Maximum time a photo is indicated as New
nl: Maximale tijd dat een foto als Nieuw wordt aangemerkt

en: Maximum time an album is indicated as Modified
nl: De maximale tijd dat een album aangemerkt wordt als Niew!

en: Maximum time an album is indicated as New
nl: Maximale tijd dat een album als Nieuw wordt aangemerkt

en: Maximum width for a album cover display.
nl: Maximale breedte van een album omslag.

en: May
nl: Mei

en: May contain unfiltered HTML.
nl: Kan ongefilterde HTML bevatten.

en: May visitors upload photos?
nl: Mogen bezoekers foto's uploaden?

en: Maybe you opened the page too long ago to recognize you.
nl: Misschien heeft u deze pagina te lang geleden geopend.

en: Mean raiting
nl: Gemiddelde waardering

en: Mean rating:
nl: Gem. waardering:

en: Mean value
nl: Gemiddelde waarde

en: Mean value:
nl: Gemiddelde waarde:

en: Mean value: %4.2f.
nl: Gemiddelde waarde: %4.2f.

en: Medal bronze when
nl: Bronzen medaille zodra

en: Medal gold when
nl: Gouden medaille zodra

en: Medal position
nl: Plaatsing medaille

en: Medal silver when
nl: Zilveren medaille zodra

en: Medal tag color
nl: Medaille lint kleur

en: Media type photo
nl: Media type foto

en: Media-like photo link.
nl: Link voor %%mphoto.

en: Meet all
nl: Allemaal

en: Meet any
nl: Welk dan ook

en: Members
nl: Leden

en: Meta all
nl: Meta alles

en: Meta on page
nl: Meta op de pagina

en: Meta tags for all featured photos.
nl: Metatags voor alle aangevolen foto's.

en: Meta tags for photos on the page.
nl: Meta tags voor foto's op de pagina.

en: Micro thumbnails
nl: Micro miniaturen

en: Min Cover height
nl: Minimale hoogte omslag

en: Min Description height
nl: Minimale hoogte Beschrijving

en: Min Text frame height
nl: Minimale hoogte tekst frame

en: Mine
nl: Van mij

en: Mini Treshold
nl: Mini Drempel

en: Minimal cover height
nl: Minimale hoogte van de omslag

en: Minimal description height
nl: Minimale hoogte van de beschrijving

en: Minimal fontsize in tagclouds
nl: Minimale lettergroote in tag wolken

en: Minimal height of an album cover.
nl: Maximale hoogte van een album omslag.

en: Minimal text frame height
nl: Minimale hoogte van de omslagtekst

en: Minimum width to display Fotomoto toolbar.
nl: Minimale breedte om Fotomoto werkbalk weer te geven.

en: Miscellaneous limiting settings
nl: Overige beperkende instellingen

en: Miscellaneous visibility settings
nl: Diverse instellingen m.b.t. zichtbaarheid

en: Miscellaneous:
nl: Diversen:

en: Missing album id
nl: Ontbrekende album id

en: Missing database table:
nl: Ontbrekende database tabel:

en: Missing directory:
nl: Ontbrekende map:

en: Missing thumbnail image #%s
nl: Miniatuur #%s ontbreekt

en: Moderate
nl: Modereren

en: Moderate P+C
nl: Modereer F+R

en: Moderate Photos
nl: Foto's modereren

en: Moderate comment
nl: Reacties modereren

en: Moderate comment admin
nl: Beoordeel op reactie admin

en: Moderate manage photo
nl: Beoordeel op foto admin

en: Moderate photo
nl: Foto modereren

en: Moderate photos
nl: Foto's modereren

en: Modified Album
nl: Gewijzigd Album

en: Modified Photo
nl: Gewijzigde Foto

en: Modified label
nl: Gewijzigd label

en: Modified:
nl: Gewijzigd:

en: Most recent photo
nl: Meest recente foto

en: Most recently added to album
nl: Recent toegevoegd aan album

en: Move Up
nl: Omhoog

en: Move all pending to spam
nl: Alle wachtenden zijn spam

en: Move photo to
nl: Verplaats foto naar

en: Move to
nl: Verplaats naar

en: Move to:
nl: Verplaatsen naar:

en: Mphoto
nl: Mfoto

en: Multi Tagged photos
nl: Multi Tagged foto 's

en: Multiple Photos in one selection
nl: Meerdere foto's in één selectie

en: Multisite enabled.
nl: Multisite geactiveerd.

en: Multisite in singlesite mode.
nl: Multisite geactiveerd in enkele site modus.

en: Multitag Link
nl: Multitag Koppeling

en: Multitag box background.
nl: Multitag box achtergrond.

en: My and public albums
nl: Mijn en publieke albums

en: My rating:
nl: Mijn waardering:

en: My&nbsp;rating
nl: Mijn&nbsp;beoordeling

en: MyChoice
nl: MijnKeuze

en: NEW
nl: NIEUW

en: Name
nl: Naam

en: Name and Description bars.
nl: Naam en Beschrijving box.

en: Name and visibility %s
nl: Naam en zichtbaarheid %s

en: Name desc
nl: Naam aflopend

en: Name max length
nl: Naam max lengte

en: Name of photofile to become cover image
nl: Naam van het fotofile dat omslagfoto moet worden

en: Name reverse
nl: Naam aflopend

en: Name/desc
nl: Naam/beschrijving

en: Name:
nl: Naam:

en: NameDesc
nl: NaamBeschrijving

en: Nameless, filename =
nl: Naamloos: bestandsnaam =

en: Nav
nl: Navigatie

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Navigation bars.
nl: Navigatie balken.

en: Navigation symbols for slideshows and lighbox
nl: Navigatie symbolen voor diavoorstellingen en lightbox

en: Navigations
nl: Navigaties

en: New
nl: Nieuw

en: New Album
nl: Nieuw Album

en: New Album and New Photo related miscellaneous settings
nl: Nieuwe Album en Nieuwe Foto gerelateerde overige instellingen

en: New Photo
nl: Nieuwe Foto

en: New albums are created with this upload limit.
nl: Nieuwe albums worden aangemaakt met deze upload limiet.

en: New caption %s added.
nl: Nieuwe titel %s toegevoegd.

en: New label
nl: Niew label

en: New photo desc
nl: Nieuwe Foto beschr

en: New photo uploaded: %s
nl: Nieuwe Foto geüpload: %s

en: New tab
nl: Nieuwe tab

en: New tags
nl: Nieuwe tags

en: New tags caption
nl: Nieuwe tags bijschrift

en: New!
nl: Nieuw!

en: Next
nl: Volgende

en: Next >
nl: Volgende >

en: Next after vote
nl: Volgende na stemmen

en: Next page
nl: Volgende&nbsp;pagina

en: Next photo
nl: Volgende foto

en: No EXIF data
nl: Geen EXIF-gegevens

en: No Flash
nl: Geen flits

en: No IPTC data
nl: Geen IPTC-gegevens

en: No Preview available
nl: Geen voorbeeld beschikbaar

en: No album defined (yet)
nl: (nog) geen album gedefinieerd

en: No albums exist. You must
nl: Er zijn nog geen albums. Je moet

en: No albums found matching your search criteria.
nl: Geen albums gevonden die aan uw zoekcriteria voldoen.

en: No albums or photos found matching your search criteria.
nl: Geen albums of foto's gevonden die aan uw zoekcriteria voldoen.

en: No albums yet.
nl: Er zijn nog geen albums.

en: No and / or buttons
nl: Geen en / of knoppen

en: No categories found to process
nl: Geen categorieën gevonden om te verwerken

en: No categories yet
nl: Nog geen categorieën

en: No display at all
nl: Helemaal geen weergave

en: No file selected or error on upload
nl: Geen bestand geselecteerd of een fout tijdens uploaden

en: No files to import.
nl: Geen bestanden om te importeren.

en: No flash function
nl: Geen flitsfunctie

en: No imagesize
nl: Geen afmetingen

en: No link at all
nl: Helemaal geen link

en: No name at all
nl: Helemaal geen naam

en: No of columns:
nl: Aantal kolommen:

en: No of max ratings:
nl: Aant. max scores:

en: No parent specification
nl: Geen ouder specificatie

en: No photos found matching your search criteria.
nl: Geen foto's gevonden die aan uw zoekcriteria voldoen.

en: No photos matching your search criteria.
nl: Er zijn geen foto's gevonden die voldoen aan uw zoekopdracht.

en: No photos yet in this album.
nl: Nog geen foto's in dit album.

en: No ratings for this photo.
nl: Geen waarderingen voor deze foto.

en: No related photos found.
nl: Geen verwante foto's gevonden.

en: No subalbums found to process
nl: Geen subalbums gevonden om te verwerken

en: No tags yet
nl: Nog geen tags

en: No users
nl: Geen

en: No zipfiles available
nl: Geen gecomprimeerde bestanden beschikbaar

en: Non admin users can upload only one photo at a time.
nl: Niet-administrators kunnen slechts één foto per keer uploaden.

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Normally it is 1, but you can try 2 etc. Always create a new shared link to test a setting.
nl: Normaal is 1, maar je kunt 2 proberen enz. Maak altijd een nieuwe gedeelde link om een instelling te testen.

en: Not Defined
nl: Niet gedefinieerd

en: Not allowed when cryptic links is active
nl: Niet toegestaan wanneer versleutelde urls actief is

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Not done yet
nl: Nog niet gedaan

en: Not found.
nl: Niet gevonden.

en: Not modified
nl: Niet gewijzigd

en: Note that a page must have at least %%wppa%% or [wppa][/wppa] in its content to show up the photo(s).
nl: Merk op dat een pagina minimaal %%wppa%% of [wppa][/wppa] als inhoud moet hebben om de foto's te tonen.

en: Note that rounded corners are only supported by modern browsers.
nl: Merk op dat afgeronde randen alleen door moderne browsers wordt ondersteund.

en: Note: Do NOT Disable the Custom box in Table II-B14.
nl: Opmerking: Zet de Custom box in tabel II-B14 niet uit.

en: Note: Featured photos should have a descriptive name; a name a search engine will look for!
nl: Opmerking: Aanbevolen foto's moeten een beschrijvende naam hebben; een naam waar een zoekmachine naar zal zoeken!

en: Note: This may be AFTER moderation!!
nl: Merk op: Dit kan ook NA goedkeuring!!

en: Nothing
nl: Niets

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Nothing to export
nl: Geen bestanden om te exporteren

en: Notification of inappropriate image
nl: Melding van een ongepaste afbeelding

en: Notify admin at backend upload.
nl: Bericht admin bij een upload vanaf een admin pagina.

en: Notify admin at frontend upload.
nl: Bericht admin bij een frontend upload.

en: Notify admin every x times.
nl: Meld aan admin elke x keer.

en: Notify inappropriate
nl: Meld ongepast

en: Notify users who has commented this photo earlier.
nl: Informeer gebruikers die op deze foto eerder gereageerd hebben.

en: Now, go playing with the settings in the "Settings" panel, discover all the configurable options and watch what is happening when you re-open the "Photo Gallery" page.
nl: Ga nu spelen met de instelleingen in het "Instellingen" scherm, ontdek alle instelmogelijkheden en bekijk wat er gebeurt als u de "Foto Gallerij" opnieuw opent.

en: Numbar Active
nl: Nummer reeks actieve

en: Numbar Max
nl: Numbar maximum

en: Numbar active
nl: Numbar actieve

en: Number bar active box background.
nl: Nummer actieve box achtergrond.

en: Number bar box background.
nl: Nummer box achtergrond.

en: Number of Comment widget entries
nl: Aantal foto's in de reacties widget

en: Number of TopTen photos
nl: Aantal Top Tien foto's

en: Number of albums in Album widget.
nl: Aantal albums in de Album widget.

en: Number of coverphotos
nl: Aantal omslagfoto's

en: Number of entries in Comment widget.
nl: Aantal foto's in de Reacties widget.

en: Number of lines on the lightbox description area, exclusive the n/m line.
nl: Aantal regels in de lightbox tekst gebied, exclusief de n/m regel.

en: Number of max ratings
nl: Aantal maximale scores

en: Number of people who marked this photo as inappropriate
nl: Aantal mensen die deze foto als ongepast gemarkeerd hebben

en: Number of photos
nl: Aantal foto's

en: Number of photos in Featured Ten widget.
nl: Aantal foto's in de Featured Ten widget.

en: Number of photos in Last Ten widget.
nl: Aantal foto's in de Laatste Tien widget.

en: Number of photos in Thumbnail widget.
nl: Aantal foto's in de Miniaturen widget.

en: Number of photos in TopTen widget.
nl: Aantal foto's in de TopTien widget.

en: Number of photos in an album must exceed.
nl: Aantal foto's in een album moet groter zijn dan.

en: Number of points for a comment
nl: Aantal punten voor een reactie

en: Number of points for a rating vote
nl: Aantal punten voor een waardering

en: Number of points for a successfull frontend upload
nl: Aantal punten voor een succesvolle frontend upload

en: Number of text lines
nl: Aantal tekstregels

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: Number of votes
nl: Aantal waarderingen

en: Number of votes desc
nl: Aantal waarderingen aflopend

en: Number of votes: <span id="wppa-vote-count-%s" >%s</span>&nbsp;
nl: Aantal stemmen: <span id="wppa-vote-count-%s" >%s</span>&nbsp;

en: Numeric
nl: Nummeriek

en: OR
nl: OF

en: Odd
nl: Oneven

en: Odd background.
nl: Oneven achtergrond.

en: Off, Did not fire
nl: Uit, Ging niet af

en: Off, Did not fire, Return not detected
nl: Uit, ging niet af, Terug niet gedetecteerd

en: Off, No flash function
nl: Uit, Geen flitsfunctie

en: Off, Red-eye reduction
nl: Uit, Rode ogen reductie

en: Old images from local server, new images from Cloudinary.
nl: Oude beelden van de lokale server, nieuwe beelden van Cloudinary.

en: On import dirs to albums: keep dir tree as albums.
nl: Bij import dirs naar albums: houd boomstruktuur aan.

en: On some systems you need to disable ajax here.
nl: Op sommige systemen moet je ajax hier uitschakelen.

en: On, Did not fire
nl: Aan, ging niet af

en: On, Fired
nl: Aan, Ging af

en: On, Red-eye reduction
nl: Aan, Rode ogen reductie

en: On, Red-eye reduction, Return detected
nl: Aan, Rode ogen reductie, Terug gedetecteerd

en: On, Return detected
nl: Aan, Terug gedetecteerd

en: On, Return not detected
nl: Aan, Terug niet gedetecteerd

en: On:
nl: Aan:

en: One button vote
nl: Enkele stem knop

en: One or more wppa+ albums
nl: Eén of meer wppa+ albums

en: Only %s out of %s photos could be added to the zipfile
nl: Er konden slechts %s foto's van de %s aan de zipfile worden toegevoegd

en: Only gif, jpg and png image files are supported. Returned filetype = %d.
nl: Alleen png, gif en jpg bestanden worden ondersteund. Aangetroffen bestandstype =% d.

en: Only switch this on if you know what you are doing!
nl: Zet dit alleen aan als u weet wat u doet!

en: Only with medals:
nl: Alléén met medailles:

en: Opacity.
nl: Ondoorschijnendheid.

en: Open all
nl: Open alle

en: Optimize files
nl: Optimaliseer bestanden

en: Optimize image files right after upload/import
nl: Optimaliseer beeldbestanden direct na het uploaden / importeren

en: Optimize with EWWW image optimizer
nl: Optimaliseer met EWWW image optimizer

en: Optimized
nl: Geoptimaliseerd

en: Optional
nl: Optioneel

en: Or
nl: Of

en: Or / And:
nl: Of / En:

en: Or Edit:
nl: Of bewerken:

en: Or you ou may use the standard page on which you display the generic album.
nl: U kunt ook bijvoorbeeld de standaard fotoalbum pagina gebruiken.

en: Orange
nl: Oranje

en: Ord:
nl: Vlgnr:

en: Ord:
nl: Vlg:

en: Order
nl: Volgorde

en: Order #
nl: Volgorde nummer

en: Order # desc
nl: Volgorde nr aflopend

en: Order # reverse
nl: Volgorde # aflopend

en: Order by:
nl: Gesorteerd op:

en: Orientation only
nl: Alleen oriëntatie

en: Orphan photos
nl: Verweesde Foto's

en: Other
nl: Anders

en: Other backgrounds
nl: Andere achtergronden

en: Other links
nl: Andere koppelingen

en: Other plugins related settings
nl: Andere plugins gerelateerde instellingen

en: Overlay add owner
nl: Overlay voeg eigenaar toe

en: Overlay albumwidget desc
nl: Overlay albumwidget beschr

en: Overlay albumwidget name
nl: Overlay album widget naam

en: Overlay animation speed
nl: Overlay animatie snelheid

en: Overlay at top in Chrome
nl: Overlay bovenaan in Chrome

en: Overlay background color
nl: Overlay achtergrond kleur

en: Overlay coverphoto desc
nl: Overlay omslagfoto beschr

en: Overlay coverphoto name
nl: Overlay omslagfoto naam

en: Overlay mphoto desc
nl: Overlay mphoto beschr

en: Overlay mphoto name
nl: Overlay mphoto naam

en: Overlay opacity
nl: Overlay ondoorschijnbaarheid

en: Overlay potd desc
nl: Overlay fodd beschr

en: Overlay potd name
nl: Overlay fodd naam

en: Overlay show counter
nl: Overlay toon teller

en: Overlay show legenda
nl: Overlay toon legenda

en: Overlay show start/stop
nl: Overlay toon start/stop

en: Overlay slide desc
nl: Overlay dia beschr

en: Overlay slide name
nl: Overlay dia naam

en: Overlay slideshow speed
nl: Overlay dia snelheid

en: Overlay sphoto desc
nl: Overlay sphoto beschr

en: Overlay sphoto name
nl: Overlay sphoto naam

en: Overlay theme color
nl: Overlay thema kleur

en: Overlay thumb desc
nl: Overlay miniatuur beschr

en: Overlay thumb name
nl: Overlay miniatuur naam

en: Owned by:
nl: Eigenaar:

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner on new line
nl: Eigenaar op nieuwe regel

en: Owner(s)
nl: Eigenaar(s)

en: Owners only
nl: Alleen eigenaars

en: PSO
nl: FSO

en: Padded
nl: Aangevuld

en: Page
nl: Pagina

en: Page %d is empty, try <a href="%s" >page %d</a>.
nl: Pagina %d is leeg, probeer <a href="%s">pagina %d</a>.

en: Page <a href="%s" target="_blank" >%s</a> created.
nl: Pagina <a href="%s" target="_blank" >%s</a> aangemaakt.

en: Page content
nl: Pagina inhoud

en: Page sel hierarchic
nl: Pagina selectie hiërarchisch

en: Page size
nl: Pagina grootte

en: Page status
nl: Pagina status

en: Page type
nl: Pagina type

en: Page:
nl: Pagina:

en: Pagelink position
nl: Paginalink plaatsing

en: Pagelinks slideshow use Ajax
nl: Pagelinks diavoorstelling gebruikt Ajax

en: Pages:
nl: Pagina’s:

en: Parent
nl: Moeder

en: Parent album
nl: Moederalbum

en: Parent album:
nl: Moederalbum:

en: Parent of the member albums
nl: Het moederalbum van de leden albums

en: Partial
nl: Gedeeltelijk

en: Path to plugins directory.
nl: Pad naar de plugin map.

en: Pause symbol url
nl: Pauze symbool url

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Pending
nl: In wachtrij

en: Pending after
nl: In wachtrij na

en: Pending:
nl: In wachtrij:

en: Permalink root
nl: Permalink basis

en: Permissions and Restrictions:
nl: Bevoegdheden en Beperkingen:

en: Photo
nl: Foto

en: Photo %s already exists in album %s. (1)
nl: Foto %s bestaat al in album %s. (1)

en: Photo %s already exists in album number %s.
nl: Foto %s bestaat al in album nummer %s.

en: Photo %s already exists in album number %s. Removed from depot.
nl: Foto %s bestaat al in album nummer %s. Verwijderd uit depot.

en: Photo %s copied to album %s (%s)
nl: Foto %s gecopiëerd naar album %s (%s)

en: Photo %s has been deleted
nl: Foto %s is verwijderd

en: Photo %s has been marked as inappropriate by %s different visitors.
nl: Foto %s is als ongepast aangemerkt door %s verschillende bezoekers.

en: Photo %s has been moved to album %s (%s)
nl: Foto %s is verplaatst naar album %s (%s)

en: Photo %s has been removed.
nl: Foto %s is verwijderd.

en: Photo %s is not modified yet
nl: Foto %s is nog niet gewijzigd

en: Photo %s not found.
nl: Foto %s niet gevonden.

en: Photo %s of %s
nl: Foto %s van %s

en: Photo %s rotated %s
nl: Foto %s gedraaid naar %s

en: Photo Albums
nl: Foto Albums

en: Photo Albums -> Comment admin
nl: Fhoto Albums -> Reacties beheren

en: Photo Albums -> Edit Comment
nl: Foto Albums -> Reacties Bewerken

en: Photo Albums -> Moderate Comment
nl: Fhoto Albums -> Reactie modereren

en: Photo Albums: Create and manage Albums.
nl: Foto Albums: Maalk en bewerk Albums.

en: Photo Description Box
nl: Foto Beschrijving box

en: Photo Name
nl: Fotonaam

en: Photo Name & Description Box
nl: Foto Naam en Beschrijving box

en: Photo Name Box
nl: Foto Naam Box

en: Photo Of The Day
nl: Foto van de dag

en: Photo Of The Day widget link.
nl: Foto van de dag widget koppeling.

en: Photo Preview
nl: Foto voorbeeld

en: Photo Tag Cloud
nl: Foto Tag Wolk

en: Photo Tags
nl: Foto Tags

en: Photo Tags Filter
nl: Foto Tags filter

en: Photo admin page size
nl: Foto admin pagina grootte

en: Photo by: %s
nl: Foto door: %s

en: Photo comment
nl: Foto reactie

en: Photo desc
nl: Foto beschr

en: Photo description restricted
nl: Foto beschrijving is beperkt

en: Photo file types:
nl: Foto bestandstypen:

en: Photo files remade
nl: Foto bestanden opnieuw aangemaakt

en: Photo files updated.
nl: Fotobestanden bijgewerkt.

en: Photo gets medal bronze when number of top-scores ( 5 or 10 ).
nl: Foto krijgt bronzen medaille bij aantal topscores ( 5 of 10 ).

en: Photo gets medal silver when number of top-scores ( 5 or 10 ).
nl: Foto krijgt zilveren medaille bij aantal topscores ( 5 of 10 ).

en: Photo has been removed.
nl: Foto is verwijderd.

en: Photo id =
nl: Foto id =

en: Photo name
nl: Foto naam

en: Photo names in urls
nl: Foto namen in urls

en: Photo not found
nl: Foto niet gevonden

en: Photo of the Day Widget Settings
nl: Foto van de dag Widget Instellingen

en: Photo of the Day: To specify the behaviour for an optional potd sidebar widget.
nl: Foto van de dag: Om het gedrag van de optionele widget in te stellen.

en: Photo of the day
nl: Foto van de dag

en: Photo of the day Widget
nl: Foto van de dag Widget

en: Photo order
nl: Foto volgorde

en: Photo order #
nl: Foto volgorde nr

en: Photo order# is restricted
nl: Foto volgordenummer is beperkt

en: Photo order:
nl: Foto volgorde:

en: Photo ordering sequence method.
nl: Foto volgorde methode.

en: Photo owner change
nl: Foto eigenaar wijzigen

en: Photo rated
nl: Foto beoordeeld

en: Photo removed
nl: Foto verwijderd

en: Photo search results
nl: Foto zoekresultaten

en: Photo sizes:
nl: Foto afmetingen:

en: Photo sort order #:
nl: Foto sorteer volgorde #:

en: Photo specific link overrules
nl: Foto specifieke koppeling gaat voor

en: Photo upload
nl: Foto uploaden

en: Photo&thinsp;Albums
nl: Foto Albums

en: Photo(s)
nl: Foto('s)

en: Photo:
nl: Foto:

en: PhotoAdmin
nl: Foto Admin

en: Photocount threshold
nl: Drempelwaarde foto aantal

en: Photocount treshold.
nl: Drempelwaarde foto aantal.

en: Photoname:
nl: Foto naam:

en: Photos
nl: Foto’s

en: Photos Uploaded in album nr
nl: Foto's geüpload naar album nr

en: Photos by %s
nl: Foto's door %s

en: Photos by EXIF date
nl: Foto op EXIF datum

en: Photos by date last modified
nl: Op datum laatst gewijzigd

en: Photos by date of upload
nl: Foto's op datum van upload

en: Photos db table name.
nl: Foto's db tabel naam.

en: Photos do not show up in the album unless there are more than this number of photos in the album. This allows you to have cover photos on an album that contains only sub albums without seeing them in the list of sub albums. Usually set to 0 (always show) or 1 (for one cover photo).
nl: U ziet de foto's niet in het album tenzij er meer dan dit aantal in het album zitten. Dit maakt het mogelijk om omslagfoto's te hebben op albums die verder alleen sub-albums bevatten zonder dat men ze in de lijst van sub-albums ziet. Gebruikelijke waarde 0 (laat alles zien) of 1 (voor één omslagfoto).

en: Photos in albums owned by a certain user
nl: Foto's in albums van een bepaalde gebruiker

en: Photos only
nl: Alleen foto's

en: Photos tagged with certain tags
nl: Foto's getagged met zekere tags

en: Photos that have (<em>name</em>)[<em>album</em>] will be imported by that <em>name</em> in that <em>album</em>.
nl: Foto's die (<em>naam</em>)[<em>album</em>] hebben, worden onder <em>naam</em> geplaatst in <em>album</em>.

en: Photos updated
nl: Foto's bijgewerkt

en: Photos uploaded by
nl: Foto's geüpload door

en: Photos uploaded by a certain user
nl: Foto's geüpload door een bepaalde gebruiker

en: Photos will be added from the source pool
nl: Foto's worden toegevoegd vanuit de bron

en: Photos will be downsized during import.
nl: De foto's zullen verkleind worden tijdens het importeren.

en: Photos will be exported to: <b>%s</b>.
nl: Foto's worden geëxporteerd naar: <b>%s</b>.

en: Place an album download link on the album covers
nl: Plaats een album download link op de album omslag

en: Place the (owner) text on a new line.
nl: Zet de (eigenaar) tekst op een nieuwe regel.

en: Place the overlay (lightbox) image at the top of the page in Chrome browsers.
nl: Plaats de lightbox overlay afbeelding aan de paginatop in Chrome browsers.

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Please CHECK your customized WPPA-STYLE.CSS file against the newly supplied one. You may wish to add or modify some attributes. Be aware of the fact that most settings can now be set in the admin settings page.
nl: VERGELIJK a.u.b uw gemodificeerde WPPA-STYLE.CSS met de nieuwe versie. U zou enkele attributen kunnen willen aanvullen en/of wijzigen. De meeste instellingen zijn thans te doen in de Foto Albums Instellingen menu pagina.

en: Please REPLACE your customized WPPA-THEME.PHP file by the newly supplied one, or just remove it from your theme directory. You may modify it later if you wish. Your current customized version is NOT compatible with this version of the plugin software.
nl: VERVANG a.u.b. uw gewijzigde WPPA-THEME.PHP door de nieuwe versie, of verwijder deze uit uw thema directory. U kunt later eventueel een gemodificeerde versie herplaatse. Uw huidige aangepaste versie is NIET compatibel met deze versie van de plugin software.

en: Please check the tag(s) that the photos must have
nl: Controleer de tag (s) die de foto's moeten

en: Please complete the shortcode specs
nl: Vul a.u.b. de specificaties aan

en: Please de-activate and re-activate the plugin. If this problem persists, ask your administrator.
nl: AUB de plugin de-activeren en opnieuw activeren. Als dit probleem blijft, vraag uw administrator.

en: Please de-activate plugin <i style="font-size:14px;">
nl: De-activeer a.u.b. plugin <i style="font-size:14px;">

en: Please enable this feature in Table IV-A27
nl: Schakel deze functie a.u.b. in Tabel IV-A27 aan

en: Please enter a comment
nl: Voer een reactie in

en: Please enter a comment.
nl: Voer a.u.b. een reactie in.

en: Please enter a valid email address
nl: Voer a.u.b. een geldig e-mailadres in

en: Please enter an integer value >= 0
nl: Voer a.u.b. een geheel getal in >= 0

en: Please enter your name
nl: Voer a.u.b. uw naam in

en: Please explain your vote in a comment.
    Your vote will be discarded if you don't.
    
    After completing your comment,
    you can refresh the page to see
    your vote became effective.
nl: Verklaar uw waardering a.u.b. in een reactie.
    Uw stem wordt niet verwerkt als u dat niet doet.
    
    Nadat u uw reactie heeft gegeven,
    kunt u de pagina verversen om te zien
    dat uw waardering is verwerkt.

en: Please note that plugin <i style="font-size:14px;">
nl: Attentie: plugin <i style="font-size:14px;">

en: Please read the help
nl: Lees a.u.b de help

en: Please refresh the page
nl: Ververs de pagina a.u.b.

en: Please reload this page after changing!
nl: Herlaad deze pagina a.u.b. na wijziging!

en: Please reload this page after the green checkmark appears!
nl: Deze pagina herladen a.u.b. nadat het groene vinkje is verschenen!

en: Please run the appropriate action in Table VIII.
nl: Draai alstublieft de betreffende actie in Tabel VIII.

en: Please select a display type
nl: Selecteer een type afbeelding

en: Please select a gallery type
nl: Selecteer een soort galerij

en: Please select a miscellaneous display
nl: Selecteer een diverse weergave

en: Please select a multitag landing page in Table VI-C4b
nl: Selecteer een multitag landing page in tabel VI-C4b

en: Please select a photo
nl: Selecteer een foto

en: Please select a search type
nl: Selecteer een type zoek box

en: Please select a single image type
nl: Selecteer een type enkele afbeelding

en: Please select a slideshow type
nl: Selecteer een soort diavoorstelling

en: Please select a tagcloud landing page in Table VI-C3b
nl: Selecteer een tagcloud landing page in tabel VI-C3b

en: Please select a type of selection to be used
nl: Selecteer een soort selectie om te gebruiken

en: Please select a user
nl: Selecteer een gebruiker

en: Please select a virtual album
nl: Selecteer een virtueel album

en: Please select an album
nl: Selecteer een album

en: Please select an album and try again
nl: Selecteer een album en probeer het opnieuw

en: Please select an album to copy the photo to first.
nl: Selecteer eerst een album voor de copie.

en: Please select an album to move the photo to first.
nl: Selecteer eerst een album om naar te verplaatsen.

en: Please select one or more albums
nl: Selecteer een of meer albums

en: Please select the tags to show
nl: Selecteer de tags om te laten zien

en: Please supply a numeric value greater than or equal to
nl: Geef a.u.b. een getal op groter of gelijk aan

en: Plugin Admin Features
nl: Plugin Administratie Mogelijkheden

en: Plugin Description
nl: Plugin Beschrijving

en: Plugin Support And Feature Request
nl: Ondersteuning en verzoeken voor verbetering

en: Plugins directory name.
nl: Directory naam van de plugin.

en: Plugins directory url.
nl: Url naar de plugin map.

en: Plugins main file name.
nl: Hoofdbestandsnaam van de plugin.

en: Popup (owner)
nl: Popup (eigenaar)

en: Popup Download Link
nl: Popup Download koppeling

en: Popup comcount
nl: Pop up aantel comments

en: Popup desc
nl: Popup beschrijving

en: Popup desc no links
nl: Popup beschrijving zonder links

en: Popup name
nl: Popup naam

en: Popup rating
nl: Popup waardering

en: Popup size
nl: Popup grootte

en: Portrait
nl: Staand

en: Portrait only:
nl: Alleen staand:

en: Pos:
nl: Positie:

en: Position:
nl: Positie:

en: Possible values 20..100
nl: Mogelijke waarden 20..100

en: Post
nl: Bericht

en: Post:
nl: Bericht:

en: PotdWidget
nl: FvddWidget

en: Predefined watermark text
nl: Voorgedefinieerde watermerk tekst

en: Press CTRL+F5 and try again.
nl: Druk op CTRL+F5 en probeer opnieuw.

en: Press Delete to continue, and Cancel to go back.
nl: Klik Verwijder om door te gaan, of Annuleren om terug te gaan.

en: Press f for fullscreen.
nl: Druk f voor volledig scherm

en: Pressing this button will reload the page after executing the selected action
nl: Als u op deze knop klikt wordt de pagina ververst na uitvoering van de geselecteerde actie

en: Prev page
nl: Vorige&nbsp;pagina

en: Prev.
nl: Vorige

en: Prevent the creation of duplicate photos.
nl: Voorkom het aanmaken van dubbele foto's.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview fullsize photo
nl: Bekijk volledige grootte

en: Preview fullsize video
nl: Bekijk video op volledige grootte

en: Preview image:
nl: Preview foto

en: Preview tags
nl: Voorbeeld tags:

en: Preview tags:
nl: Voorbeeld tags:

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous photo
nl: Vorige foto

en: Private
nl: Privé

en: Processing
nl: Verwerken

en: Processing files, please wait...
nl: Bestanden verwerken, even geduld a.u.b....

en: Program AE
nl: Programma AE

en: Publish
nl: Gepubliceerd

en: Publish the page, and view the page from your WP site.
nl: Publiceer de pagina, en bekijk de pagina vanuit de WP site.

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Purge logfile
nl: Leeg logbestand

en: Purple
nl: Paars

en: Put Name and Description in separate boxes
nl: Plaats Naam en Beschrijving in aparte boxen

en: Put javascript near the end of the page.
nl: Zet javascript in de buurt van het einde van de pagina.

en: QR Code widget size
nl: QR Code widget grootte

en: QR background color
nl: QR achtergrond kleur

en: QR code
nl: QR-code

en: QR color
nl: QR kleur

en: Qty:
nl: Aantal:

en: Quick
nl: Snel

en: Quick Setup:
nl: Snelle Setup:

en: Quick setup
nl: Snelle setup

en: Quit
nl: Stop

en: Radius of wppa+ box borders.
nl: Afrondingsstraal van wppa+ 'box' randen.

en: Random
nl: Willekeurig

en: Random featured from album
nl: Willekeurige featured van album

en: Random from album
nl: Random van album

en: Random from album or any sub album
nl: Random album of een sub-album

en: Rate own photos
nl: Waarderen eigen foto's

en: Rating
nl: Waardering

en: Rating Bar
nl: Waarderingsbalk

en: Rating and comment related size settings
nl: Waarderingen en reacties gerelateerde grootte instellingen

en: Rating change
nl: Waarderingen wijzigen

en: Rating count
nl: Aantal waarderingen

en: Rating count:
nl: Aantal waarderingen:

en: Rating db table name.
nl: Waarderingen db tabel naam.

en: Rating display type
nl: Waarderings systeem weergave type

en: Rating login
nl: Waardering login

en: Rating mean value
nl: Gemiddelde waardering

en: Rating mean value desc
nl: Gem waardering aflopend

en: Rating multi
nl: Waardering meerdere

en: Rating related settings
nl: Waarderingen gerelateerde instellingen

en: Rating requires comment
nl: Waardering vereis reactie

en: Rating size
nl: Grootte waarderingen

en: Rating space
nl: Ruimte waarderingen

en: Rating star off state opacity value.
nl: Ondoorschijnendheidswaarde voor een waarderingsster in de 'uit' stand.

en: Rating system
nl: Waarderings systeem

en: Rating:
nl: Waardering:

en: Rating: %4.2f.
nl: Waardering: %4.2f.

en: Rating: %s
nl: Waardering: %s

en: Ratings cleared
nl: Waarderingen leeggemaakt

en: Re-add file-ext
nl: Voeg bestands extensie toe

en: Re-initialize plugin.
nl: Her-initialiseer plugin.

en: Re-initilizes the plugin, (re)creates database tables and sets up default settings and directories if required.
nl: Her-initialiseert de plugin, (re)construeert database tabellen en installeert standaardwaarden en mappen indien dat nodig is.

en: Re-upload files requires admin rights
nl: Bestanden her-uploaden vereist adminrechten

en: Read data:
nl: Gegevens lezen:

en: Read header:
nl: Lees header:

en: Real size
nl: Werkelijke maat

en: Rebuilding the Album index needs completion. See Table VIII
nl: Het opnieuw aanmaken van de Foto index moet afgemaakt worden. Zie Tebel VIII

en: Rebuilding the Photo index needs completion. See Table VIII
nl: Het opnieuw aanmaken van de Foto index moet afgemaakt worden. Zie Tebel VIII

en: Recalc sizes
nl: Herbereken maten

en: Recalculate photosizes and save to db.
nl: Her-bereken foto groottes en bewaar in de db.

en: Recalculate ratings.
nl: Herbereken alle waarderingen.

en: Recently commented photos
nl: Onlangs besproken Foto's

en: Recently modified photos
nl: Recent gewijzigde foto's

en: Recently updated albums
nl: Onlangs bijgewerkte albums

en: Recently uploaded photos
nl: Recent geüploade foto's

en: Recommended values: 86 for a two column and 56 for a three column display.
nl: Aanbevolen waarden: 86 voor twee en 56 voor drie kolommen weergave.

en: Recuperate
nl: Recuperatie

en: Recuperation performed
nl: Recuperatie uitgevoerd

en: Red
nl: Rood

en: Red - Cyan
nl: Rood - Cyaan

en: Red-eye reduction, Return not detected
nl: Rode ogen reductie, Terug niet gedetecteerd

en: Refresh
nl: Ververs

en: Refresh the page after changing to see the degrees being updated
nl: Ververs de pagina na wijziging om de graden aangepast te zien

en: Refresh this page to clear table X
nl: Ververs deze pagina om tabel X leeg te maken

en: Refresh this page to clear table XI
nl: Ververs deze pagina om tabel XI leeg te maken

en: Refuse unencrypted
nl: Weiger onversleuteld

en: Regenerate
nl: Regenereer

en: Regenerate all thumbnails.
nl: Alle miniatuurafbeeldingen opnieuw maken.

en: Regenerating the Thumbnails needs completion. See Table VIII
nl: Het opnieuw aanmaken van miniaturen moet afgemaakt worden. Zie Tabel VIII

en: Register number of views of albums and photos.
nl: Houd aantal keren beken bij voor albums en foto's.

en: Related count
nl: Gerelateerd aantal

en: Related photos
nl: Gerelateerde foto’s

en: Relative urls
nl: Relatieve URL's

en: Remake
nl: Hermaak

en: Remake Index Albums
nl: Hermaak Index voor ALbums

en: Remake Index Photos
nl: Hermaak Index voor Foto's

en: Remake add
nl: Hermaak voegtoe

en: Remake all
nl: Hermaak alles

en: Remake display file and thumbnail file
nl: Hermaak display en miniatuur bestand

en: Remake files
nl: Hermaak bestanden

en: Remake non standard orientated photos only.
nl: Hermaak alleen de foto's met een afwijkende oriëntatie.

en: Remake the photofiles from photo sourcefiles.
nl: Hermaak de fotobestanden vanuit de bronbestanden.

en: Remake thumbnail file
nl: Hermaak miniattur bestand

en: Remakes the index database table for albums.
nl: Hermaakt de index database tabel voor albums.

en: Remakes the index database table for photos.
nl: Hermaakt de index database tabel voor foto's.

en: Remark
nl: Opmerking

en: Remark:
nl: Opmerking:

en: Remote
nl: Op afstand

en: Remove empty albums
nl: Verwijder lege albums

en: Remove empty albums needs completion. See Table VIII
nl: Het verwijderen van lege albums moet afgemaakt worden. Zie Tabel VIII

en: Remove file-ext
nl: Verwijder bestands extensie

en: Remove from depot after failed import.
nl: Verwijder uit het depot na mislukte import.

en: Remove from depot after successful import, or if the album already exists.
nl: Verwijder uit depot na een succesvolle import, of als het album al bestaat.

en: Remove from depot after successful import.
nl: Uit depot verwijderen na succesvolle import.

en: Remove from photodesc
nl: Verwijder uit fotobeschrijving

en: Remove possible file extension from photo name.
nl: Verwijder mogelijk aanwezige bestandsextensies van foto namen.

en: Remove redundant space
nl: Verwijder overbodige ruimte

en: Remove this text from all photo descriptions.
nl: Verwijder deze tekst uit alle foto beschrijvingen.

en: Remove user from super user list.
nl: Verwijder gebruiker uit de super gebruiker lijst.

en: Removes albums that are not used.
nl: Verwijder ongebruikte albums

en: Removes old images and verifies/adds new images to Cloudinary.
nl: Verwijdert oude beelden en controleert / voegt nieuwe beelden toe aan Cloudinary.

en: Removes unwanted &lt;p> and &lt;br> tags in fullsize descriptions.
nl: Verwijdert ongewenste &lt;p> en &lt;br> tags in beschrijvingen bij foto's van volledige grootte.

en: Removes/adds images in the cloud.
nl: Verwijdert / voegt beelden in de cloud.

en: Removing file extensions needs completion. See Table VIII
nl: Het verwijderen van bestandsextensies moet afgemaakt worden. Zie Tabel VIII

en: Removing from photo description needs completion. See Table VIII
nl: Het verwijderen uit foto beschrijvingen moet afgemaakt worden. Zie Tabel VIII

en: Render shortcode always
nl: Shortcode altijd uitvoeren

en: Renew album crypt
nl: Vernieuw album codes

en: Renew album encrcryption codes.
nl: Vernieuw de album coderingen.

en: Renew photo crypt
nl: Vernieuw foto codes

en: Renew photo encrcryption codes.
nl: Vernieuw de foto coderingen.

en: Reply
nl: Antwoord

en: Reply to your comment on photo: %s on %s
nl: Antwoord op uw reactie op foto %s op %s

en: Required
nl: Vereist

en: Rerate
nl: Herwaardeer

en: Rerating needs completion. See Table VIII
nl: Het herberekenen van waarderingen moet afgemaakt worden. Zie Tabel VIII

en: Reset all ratings.
nl: Verwijder alle waarderingen.

en: Reset all viewcounts.
nl: Verwijder alle bezichtigings aantallen.

en: Reset ratings
nl: Verwijder waarderingen

en: Reset to default settings
nl: Instellingen terugzetten naar de standaard

en: Resize on Upload
nl: Tijdens upload verkleinen

en: Resize photos to fit within a given area.
nl: Foto's verkelinen tot ze in een gegeven rechthoek passen.

en: Resize to
nl: Verkleinen naar

en: Responsive themes have a layout that varies with the size of the browser window.
nl: Responsive thema's hebben een layout die varieert afhankelijk van de afmetingen van het browser window.

en: Restore all settings from defaults, a backup or skin file.
nl: Zet alle instellingen terug naar standaardwaarden, uit een backup of skin bestand.

en: Restores all the settings from the factory supplied defaults, the backup you created or from a skin file.
nl: Zet alle instellingen terug naar fabrieksinstellingen, van uw backup bestand of van een skin bestand.

en: Results search text
nl: Resultaten zoek trefwoord

en: Reverse TV style (Utopia)
nl: Omgekeerde TV stijl (Utopia)

en: Revert the <i>Remove file-ext</i> action.
nl: Maak de <i>Verwijder bestandsextensie</i> actie ongedaan.

en: Right
nl: Rechts

en: Right (next) symbol url
nl: Rechts (volgende) symbool url

en: Right - left stereo image
nl: Rechts - links stereo beeld

en: Rotate
nl: Draai

en: Run wpautop on description
nl: Pas wpautop toe op beschrijving

en: Running Slideshow suspends during mouse hover.
nl: De draaiende diavoorstelling wordt gepauzeerd zolang de muiswijzer op de afbeelding staat.

en: Runtime modifyable settings
nl: Runtime wijzigbare instellingen

en: SEO related settings
nl: SEO gerelateerde instellingen

en: SM widget return
nl: SM widget terugkeer

en: Same tab
nl: Zelfde tab

en: Sample
nl: Voorbeeld

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save EXIF data
nl: EXIF gegevens opslaan

en: Save IPTC data
nl: IPTC gegevens opslaan

en: Save Settings / Perform bulk action
nl: Instellingen opslaan / Bulk actie uitvoeren

en: Save all settings into a backup file.
nl: Sla alle instellingen op in een backup bestand.

en: Saved settings restored
nl: Opgeslagen instellingen teruggezet

en: Saves all the settings into a backup file
nl: Sla alle instellingen op in een backup bestand

en: Schedule all
nl: Alle plannen

en: Schedule date/time
nl: Gepland voor datum/tijd

en: Schedule:
nl: Publiceren op:

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Scheduled for %s
nl: Gepland voor %s

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Albums and Photos related settings
nl: Zoek Albums en Foto's gerelateerde instellingen

en: Search Photos
nl: Foto's zoeken

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Search box background.
nl: Zoek box achtergrond.

en: Search for
nl: Zoek naar

en: Search for photos only.
nl: Zoek alleen naar foto's.

en: Search for photos to edit
nl: Zoek naar foto's om te bewerken

en: Search in current results
nl: Zoeken in de huidige resultaten

en: Search in current section
nl: Zoeken in de huidige sectie

en: Search page
nl: Zoekpagina

en: Search photos
nl: Foto's zoeken

en: Search results display
nl: Zoekresultaten

en: Search root:
nl: Zoek wortel:

en: Search toptext
nl: Zoek bovenste tekst

en: Searchresults from album %s and its subalbums
nl: Zoekresultaten van album %s en zijn subalbums

en: Searchstring:
nl: Zoektekst:

en: Section search text
nl: Sectie zoek trefwoord

en: Security check failure
nl: Beveiligings controle niet gelukt

en: Security check failure.
nl: Beveiligings controle niet gelukt.

en: See Table IV-D1
nl: Zie Tabel IV-D1

en: See Table IX-K4.7 for the configured lifetime.
nl: Zie tabel IX-K4.7 voor de geconfigureerde levensduur.

en: See Table IX_F for the current watermark settings
nl: Zie Tabel IX-F voor de huidige watermerk instellingen

en: See all the authors photos
nl: Bekijk alle foto's van de auteur

en: See also Table IV-A10.
nl: Zie ook tabel IV-A10.

en: See the authors albums
nl: Zie de auteurs albums

en: See the authors photos
nl: Zie de auteurs foto 's

en: See this image on %s
nl: Zie deze afbeelding op %s

en: Select --- multiple see below --- in the Album selection box. Then enter album numbers seperated by commas
nl: Selecteer --- meerdere zie onder --- in de album selectie box. Voer dan album nummers in gescheiden door komma's

en: Select Local or Remote
nl: Selecteer Lokaal of Op afstand

en: Select a CDN Service you want to use.
nl: Selecteer een CDN dienst die je wilt gebruiken.

en: Select button or link ( text ).
nl: Kies knop of text koppeling

en: Select how the widget should display.
nl: De gewenste afbeeldingsmethode selecteren.

en: Select if and where to display the album description on the thumbnail display.
nl: Selecteer òf en waar op de miniaturen display de album beschrijving moet worden getoond.

en: Select if and where to display the album name on the thumbnail display.
nl: Kies òf en waar de albumnaam moet worden getoond op miniaturen displays.

en: Select kind of HTML alt="" content for images.
nl: Selecteer het soort HTML alt="" inhoud voor afbeeldingen.

en: Select link type and page for the Album navigator Widget
nl: Selecteer link type en pagina voor Album navigator widget

en: Select multiple tags or --- all ---:
nl: Selecteer meerdere tags of --alles--

en: Select or edit the album(s) you want to use the photos of for the widget.
nl: De albumlijst selecteren of bewerken die je wilt gebruiken voor de widget.

en: Select tags:
nl: Selecteer tags:

en: Select the Facebook button display type.
nl: Selecteer de gewenste Facebook weergave.

en: Select the action to be taken on click on background.
nl: Selecteer de actie die moet worden ondernomen wanneer de bezoeker op de achtergrond klikt.

en: Select the action to be taken when the user clicks on a filmstrip image.
nl: Selecteer de actie die moet worden ondernomen wanneer de bezoeker op een filmstrip afbeelding klikt.

en: Select the content of the subtitle.
nl: De inhoud selecteren van de ondertitel.

en: Select the default cover type.
nl: Selecteer het standaard omslag type.

en: Select the desired breadcrumb separator element.
nl: Selecteer het gewenste kruimelnavigatiescheidingselement.

en: Select the desired rating display precision.
nl: Selecteer de gewenste waarderings weergave precisie.

en: Select the desired users of which the comments need approval.
nl: Selecteer de gewenste gebruikers waarvoor de reacties op foto's goedkeuring behoeven.

en: Select the initial status of the page.
nl: Selecteer de initiële status van de pagina.

en: Select the landing page for the BestOf Widget / Box
nl: Selecteer een landingspagina voor de BesteVan widget / box

en: Select the landing page for the Supersearch Box
nl: Selecteer de landing page voor de Supersearch Box

en: Select the landing page for the Uploader Widget
nl: Selecteer een landingspagina voor de Uploader widget

en: Select the linktype and display type for sub-albums on parent album covers.
nl: Selecteer het type koppeling en weergave voor sub-albums op moeder album omslagen.

en: Select the number of voting stars.
nl: Selecteer het aantal sterren.

en: Select the page to be used to display search results. The page MUST contain %%wppa%% or [wppa][/wppa].
nl: Selecteer de pagina die u wilt gebruiken om de zoekresultaten te tonen. De pagina MOET %%wppa%% of [wppa][/wppa] bevatten.

en: Select the photo you want to appear on the cover of this album.
nl: Selecteer de foto voor de omslag van het album.

en: Select the return link for social media from widgets
nl: Selecteer de terugkeer link voor sociale media in widgets

en: Select the size of the magnifier cursor.
nl: Kies de grootte van de vergrootglas cursor.

en: Select the time a single slide will be visible when the slideshow is started.
nl: Kies de tijd dat een enkele dia zichtbaar is wanneer de diavoorstelling gestart wodt.

en: Select the type of link the album widget photos point to.
nl: Selecteer het type koppeling voor de album widget foto's.

en: Select the type of link the comment widget photos point to.
nl: Selecteer het type koppeling voor de becommentariëerde foto's.

en: Select the type of link the coverphoto points to.
nl: Selecteer het type koppeling voor de omslagfoto.

en: Select the type of link the featured ten photos point to.
nl: Selecteer het type link waar de featured ten fotos naar moeten verwijzen.

en: Select the type of link the last ten photos point to.
nl: Selecteer het type koppeling voor de laatste-tien foto's.

en: Select the type of link the photo of the day points to.
nl: Selecteer het type koppeling voor de foto van de dag.

en: Select the type of link the slideshow photos point to.
nl: Selecteer het type koppeling voor de diavoorstelling foto's.

en: Select the type of link the thumbnail photos point to.
nl: Selecteer het type koppeling voor de miniaturen.

en: Select the type of link the top ten photos point to.
nl: Selecteer het type koppeling voor de top-tien foto's.

en: Select the type of link you want, or no link at all.
nl: Selecteer het soort link dat u wenst, of helemaal geen link.

en: Select the type of page to create.
nl: Selecteer het aan te maken type pagina.

en: Select the way the cover photos of this album are selected, or select a single image.
nl: Selecteer de wijze waarop de omslagfoto's van dit album worden gekozen, of selecteer een enkele foto.

en: Select the way the maps are produced.
nl: Selecteer de manier waarop de kaart geproduceerd wordt.

en: Select the way the name of a new uploaded photo should be determined.
nl: Kies de wijze waarop de naam van een nieuwe foto moet worden bepaald.

en: Select the way the old slide is to be replaced by the new one in the slideshow/browse fullsize display.
nl: Selecteer de wijze waarop de oude foto wordt vervangen door de nieuwe in de diavoorstelling en de bladermodus.

en: Select the way the search results should be displayed.
nl: Selecteer de gewenste afbeelding voor zoekresultaten.

en: Select to add
nl: Geselecteer om toe te voegen

en: Select who must receive an e-mail notification of a new comment.
nl: Selecteer wie er een e-mail bericht krijgt bij een nieuwe reactie.

en: Select:
nl: Selecteren:

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Selected Files:
nl: Geselecteerde bestanden:

en: Send!
nl: Verstuur!

en: Separate categories with commas.
nl: Scheidt categorieën met komma's.

en: Separate tags with commas.
nl: Scheidt tags met komma's.

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Seq
nl: Vlg

en: Set Local/Remote
nl: Stel Lokaal / Opafstand in

en: Set max execution time here.
nl: Zet de maximale verwerkingstijd hier.

en: Set owner to
nl: Zet eigenaar op

en: Set source directory
nl: Stel de bronmap in

en: Set status to
nl: Zet status op

en: Set status to pending after xx dislike votes.
nl: Zet de status op in wachtrij na xx afkeuren.

en: Set style specifications inline.
nl: Stel stijl specificaties inline.

en: Set the desired vertical alignment method.
nl: Geef de gewenste verticale uitlijning op.

en: Set the height of the thumbnail frame.
nl: Geef gewenste hoogte op voor de frames van de miniaturen.

en: Set the minimal spacing between the adjacent thumbnail frames
nl: Geef gewenste minimale tussenruimte op voor de frames van de miniaturen.

en: Set the status of all the users photos to 'pending'.
nl: Zet de status van al de gebruikers foto's op 'In wachtrij'.

en: Set the status of all the users photos to 'publish'.
nl: Zet de status van al de foto's van de user op 'gepubliceerd'.

en: Set the upload limit (0 means unlimited) and the upload limit period.
nl: Stel de upload limiet (0 is onbeperkt) en de upload tijdslimiet.

en: Set the width of the thumbnail frame.
nl: Geef de gewenste breedte op voor de frames van de miniaturen.

en: Set thumbnail subtext on equal height.
nl: Zet miniatuur onderschriften op gelijke hoogte.

en: Set to 'yes' if there are only portrait images in the album and you want the photos to fill the full width of the widget.<br/>Set to 'no' otherwise.
nl: Zet op 'ja' als er alleen staande foto's in het album zijn en je de gehele breedte van de widget wilt vullen.<br/>Zet anders op 'nee'.

en: Set width, height and spacing for the thumbnail frames.
nl: Geef gewenste breedte, hoogte en tussenruimte op voor de frames van de miniaturen.

en: Sets the priority of the do_shortcode() content filter.
nl: Zet de prioriteit van het do_shortcode() filter op pagina inhoud.

en: Sets the priority of the wppa+ content filter.
nl: Zet de prioriteit van de wppa+ content filter.

en: Setting
nl: Instelling

en: Setting %s updated to %s
nl: Instelling %s gewijzigd naar %s

en: Setting photo sequence order has only effect if the photo order method is set to <b>Order#</b>
nl: Foto volgorde nummer instellen heeft alleen zin als de foto sorteer methode is ingesteld op <b>Volgorde #</b>

en: Setting status other than pending or publish requires admin rights.
nl: Instellen van de status anders dan in afwachting of publiceren vereist admin rechten.

en: Setting unmodified
nl: Instelling ongewijzigd

en: Setting updated
nl: Instelling gewijzigd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings file not found
nl: Instellingen bestand niet aanwezig

en: Settings successfully backed up
nl: Instellingen backup aangemaakt

en: Settings: To control the various settings to customize your needs.
nl: Instellingen: De opties af te stemmen op uw behoeften.

en: Share
nl: Delen

en: Share %s on Google+
nl: Deel %s op Google+

en: Share %s on Pinterest
nl: Deel %s op Pinterest

en: Share a link to a single image, not the slideshow.
nl: De Delen koppeling verwijst naar een enkele foto.

en: Share box
nl: Delen box

en: Share box display background.
nl: Delen box achtergrond.

en: Share button size
nl: Share knop grootte

en: Share on Google+
nl: Delen op Google+

en: Share on Pinterest
nl: Deel op Pinterest

en: Share on Twitter
nl: Deel op Twitter

en: Share single image
nl: Deel enkele foto

en: Shift adjacent
nl: Schuif naast elkaar

en: Shortcode to add
nl: Toe te voegen shortcode

en: Show "Comment added" after successfull adding a comment.
nl: Toon "Reactie toegevoegd" na succesvolle reactie.

en: Show "Home" in breadcrumb.
nl: Toon "Beginpagina" in de kruimelnavigatie.

en: Show "Press f for fullsize" etc. on lightbox.
nl: Toon "Druk op f voor fullsize" enz., op lightbox.

en: Show Avatars with the comments if not --- none ---
nl: Toon Avatars bij de reacties indien geen --- geen ---

en: Show Browse photos bar.
nl: Toon de door foto's bladeren balk.

en: Show Copyright
nl: Toon Auteursrecht

en: Show EXIF data
nl: EXIF-gegevens weergeven

en: Show Edit/Delete links
nl: Bewerken/verwijderen links weergeven

en: Show Facebook comment box
nl: Toon Facebook reactievenster

en: Show Facebook like button
nl: Toon Facebook like knop

en: Show Facebook share button
nl: Toon Facebook share knop

en: Show Filmstrip navigation bar.
nl: Toon de Filmstrip navigatiebalk.

en: Show Google+ button
nl: Toon Google+ knop

en: Show IPTC data
nl: IPTC-gegevens weergeven

en: Show LinkedIn button
nl: Toon LinkedIn knop

en: Show Pinterest button
nl: Toon Pinterest knop

en: Show QR Code
nl: Toon QR code

en: Show Share Box
nl: Toon Delen Box

en: Show Share Box Widget
nl: Toon Share box Widget

en: Show Share Buttons Lightbox
nl: Toon Deel knoppen Lightbox

en: Show Share Buttons Mphoto
nl: Toon Deel knoppen Mphoto

en: Show Share Buttons Thumbs
nl: Toon share knoppen miniaturen

en: Show Start and Stop for running slideshow on lightbox.
nl: Toon de Start en Stop voor draaiende diavoorstelling op lightbox.

en: Show Twitter button
nl: Toon Twitter knop

en: Show Zoom in
nl: Toon Zoom in

en: Show a copyright warning on frontend upload locations.
nl: Toon een copyright waarschuwing op website upload locaties.

en: Show a link to thumbnail display on an breadcrumb above a slideshow
nl: Toon een koppeling naar een miniaturen afbeelding op de kruimelnavigatiebalk boven een diavoorstelling

en: Show a preview of all tags that will be added to the photo info.
nl: Een voorbeeld van alle tags die zullen worden toegevoegd aan de foto-info weergeven.

en: Show a thumb link on slideshow bc.
nl: Toon de miniatuurlink op diavoorstelling kruimelnav.

en: Show album full
nl: Toon album vol

en: Show album names:
nl: Toon album namen:

en: Show album:
nl: Album tonen:

en: Show albums with (grand)parents in selection lists.
nl: Toon albums met (groot)moeders in selecties.

en: Show alertbox on successful front-end upload/create.
nl: Toon mededelingen venster bij gelukte frontend upload/aanmaak album.

en: Show audio controls on thumbnail displays.
nl: Toon audio controls op de miniatuur displays.

en: Show average rating
nl: Toon gemiddelde waardering

en: Show breadcrumb navigation bars on comment ten displays.
nl: Toon kruimel navigatiebalken op reactie tien displays.

en: Show breadcrumb navigation bars on featured ten displays.
nl: Toon kruimel navigatiebalken op laatste tien displays.

en: Show breadcrumb navigation bars on last ten displays.
nl: Toon kruimel navigatiebalken op laatste tien displays.

en: Show breadcrumb navigation bars on related photos displays.
nl: Toon kruimelnavigatie op gerelateerde foto's afbeeldingen.

en: Show breadcrumb navigation bars on tag result displays.
nl: Toon kruimel navigatiebalken op tag resultaat displays.

en: Show breadcrumb navigation bars on the search results page.
nl: Toon kruimel navigatiebalken op de zoekresultaten pagina.

en: Show breadcrumb navigation bars on topten displays.
nl: Toon kruimel navigatiebalken op toptien displays.

en: Show breadcrumb navigation bars.
nl: Toon kruimel navigatiebalken.

en: Show browsebar:
nl: Toon bladerbalk:

en: Show categories
nl: Toon categorieën

en: Show commenter email
nl: Toon commenter e-mail

en: Show custom box
nl: Toon Speciale box

en: Show desc on thumb area
nl: Toon beschrijving bij miniaturen

en: Show description if from from a media style photo.
nl: Toon fotobeschrijving indien van een mediastyle enkele foto.

en: Show description if from from a single photo.
nl: Toon fotobeschrijving indien van een enkele foto.

en: Show description if from from photo of the day.
nl: Toon fotobeschrijving indien van foto van de dag.

en: Show description if from from the album cover.
nl: Toon fotobeschrijving indien van omslagfoto.

en: Show description if from from the album widget.
nl: Toon fotobeschrijving indien van de album widget.

en: Show description if from slide.
nl: Toon beschrijving indien van dia.

en: Show description if from thumb.
nl: Toon beschrijving indien van miniatuur.

en: Show description:
nl: Toon beschrijving:

en: Show dislike count
nl: Toon afkeurings teller

en: Show empty thumbnail area
nl: Lege miniatuur gebied weergeven

en: Show filmstrip:
nl: Toon filmstrip:

en: Show fullscreen icons
nl: Fullscreen pictogrammen weergeven

en: Show legenda
nl: Toon legenda

en: Show menu on admin bar on admin pages.
nl: Toon menu op amin balk op admin pagina's.

en: Show menu on admin bar on frontend pages.
nl: Toon menu op amin balk op bezoekers pagina's.

en: Show mini text at slideshow smaller then.
nl: Toon minitekst bij diavoorstelling kleiner dan.

en: Show name if from slide.
nl: Toon naam indien van dia.

en: Show name on thumb area
nl: Toon naam bij miniaturen

en: Show name:
nl: Toon Naam:

en: Show numbar:
nl: Toon Nummer reeks:

en: Show owner:
nl: Eigenaar tonen:

en: Show pages with (grand)parents in selection lists.
nl: Toon pagina met (groot)ouders in selectielijsten.

en: Show photo names <small>under thumbnails only</small>:
nl: Toon foto namen <small>alleen onder miniaturen</small>

en: Show rating count
nl: Toon aantal waarderingen

en: Show seam between end and start of film.
nl: Toon de naad tussen begin en eind van de fil.

en: Show settings related to:
nl: Toon instellingen met betrekking tot:

en: Show smiley picker
nl: Toon de smiley picker

en: Show start and stop icons at the center of the slide
nl: Toon start and stop pictogrammen in het midden van de dia

en: Show the Start/Stop slideshow bar.
nl: Toon de Start/stop diavoorstelling balk.

en: Show the Upload limit reached message if appropriate.
nl: Toon de 'Upload limiet bereikt' mededeling indien van toepassing.

en: Show the album description on hoovering thumbnail in album widget
nl: Toon de album beschrijving wanneer de muisaanwijzer over de miniatuur gaat in de album widget

en: Show the commenter's email in the notify emails.
nl: Toon het email adres van de reaktie gever in de notificatie e-mails.

en: Show the content if the index table.
nl: De zoek index database tabel moet herbouwd worden. Draai a.u.b. de actie in Tabel VIII-A8

en: Show the content of the comments table.
nl: Toon de inhoud van de reactie tabel.

en: Show the content of the sessions table.
nl: Toon de inhoud van de sessie tabel.

en: Show the content of wppa+ (error) log.
nl: Toon de inhoud van wppa+ (fout) log.

en: Show the most recent ratings.
nl: Toon de meest recente beoordelingen.

en: Show the number of dislikes in the rating bar.
nl: Toon het aantal afkeuringen in de waarderingen balk.

en: Show the page(s) in breadcrumb.
nl: Toon de pagina's in de kruimelnavigatie.

en: Show the photos name if from a single media style photo.
nl: Toon fotonaam indien van een enkele media style foto.

en: Show the photos name if from a single photo.
nl: Toon fotonaam indien van een enkel foto.

en: Show the photos name if from photo of the day.
nl: Toon fotonaam indien van foto van de dag.

en: Show the photos name if from the album cover.
nl: Toon fotonaam indien van omslagfoto.

en: Show the photos name if from the album widget.
nl: Toon fotonaam indien van de album widget.

en: Show the photos name if from thumb.
nl: Toon fotonaam indien van miniatuur.

en: Show the text on the album cover.
nl: Toon de tekst op het album omslag.

en: Show the x/y counter below the image.
nl: Toon de x/y teller onder de afbeelding.

en: Show these links under default thumbnails for owner and admin.
nl: Toon deze links onder standaard miniaturen voor eigenaar en beheerder.

en: Show thumbnail previews in import admin page.
nl: Toon miniatuurweergaven op import admin pagina.

en: Show time since:
nl: Toon tijd sinds:

en: Show to logged in users only
nl: Toon alleen aan ingelogde gebruikers

en: Show video controls on thumbnail displays.
nl: Toon video besturingselementen op miniatuur weergegeven.

en: Show!
nl: Toon!

en: Shows fullscreen and back to normal icon buttons on upper right corner
nl: Toont fullscreen en terug naar normaal pictogram knoppen op rechterbovenhoek

en: Shows the email address of the commenter in all notify emails.
nl: Toont het e-mailadres van de commenter in alle notificatie e-mails.

en: Shows the name on a lightbox display when initiated from a single media style photo.
nl: Toont de fotonaam op een lightbox afbeelding indien afkomstig ven een enkele mediastyle foto.

en: Shows the name on a lightbox display when initiated from a single photo.
nl: Toont de fotonaam op een lightbox afbeelding indien afkomstig van een enkele foto.

en: Shows the name on a lightbox display when initiated from a standard thumbnail or a widget thumbnail.
nl: Toont de fotonaam op een lightbox afbeelding indien afkomstig van een standaard of widget miniatuur.

en: Shows the name on a lightbox display when initiated from the album coverphoto.
nl: Toont de fotonaam op een lightbox afbeelding indien afkomstig van een omslagfoto.

en: Shows the name on a lightbox display when initiated from the album widget.
nl: Toont de fotonaam op een lightbox afbeelding indien afkomstig van de album widget.

en: Shows the name on a lightbox display when initiated from the photo of the day.
nl: Toont de naam op een lightbox afbeelding indien afkomstig van de foto van de dag.

en: Shows the photos description on a lightbox display when initiated from a single media style photo.
nl: Toont de fotobeschrijving op een lightbox afbeelding indien afkomstig van een enkele media style foto.

en: Shows the photos description on a lightbox display when initiated from a single photo.
nl: Toont de fotobeschrijving op een lightbox afbeelding indien afkomstig van een enkele foto.

en: Shows the photos description on a lightbox display when initiated from a slide.
nl: Toont de fotobeschrijving op een lightbox afbeelding indien afkomstig van een dia.

en: Shows the photos description on a lightbox display when initiated from a standard thumbnail or a widget thumbnail.
nl: Toont de fotobeschrijving op een lightbox afbeelding indien afkomstig van een standaard of widget miniatuur.

en: Shows the photos description on a lightbox display when initiated from the album coverphoto.
nl: Toont de fotobeschrijving op een lightbox afbeelding indien afkomstig van een album omslag foto.

en: Shows the photos description on a lightbox display when initiated from the album widget.
nl: Toont de fotobeschrijving op een lightbox afbeelding indien afkomstig van de album widget.

en: Shows the photos description on a lightbox display when initiated from the photo of the day.
nl: Toont de beschrijving op een lightbox afbeelding indien afkomstig van de foto van de dag.

en: Shows the photos name on a lightbox display when initiated from a slide.
nl: Toont de fotonaam op een lightbox afbeelding indien afkomstig van een dia.

en: Shows the upload progression bar.
nl: Toont de upload progressie-balk.

en: Shutter speed priority AE
nl: Sluitertijdvoorkeuze AE

en: Sidebar Slideshow
nl: Zijkolom Diavoorstelling

en: Silver
nl: Zilver

en: Silver medal
nl: Zilveren Medaille

en: Single Photos in multiple selections
nl: Enkele foto's in meerdere selecties

en: Single image shortcode
nl: Shortcoed enkele afbeelding

en: Single photo
nl: Enkele foto

en: Single photo link.
nl: Link voor %%photo.

en: Single vote button text
nl: Knoptekst enkele stem

en: Single vote button text voted
nl: Enkele stem knop text gestemd

en: Single vote button thumbnail
nl: Enkele stem knop miniaturen

en: Size
nl: Grootte

en: Size is height
nl: Grootte is Hoogte

en: Size of Avatar images.
nl: De grootte van de Avatar afbeeldingen.

en: Size of thumbnails in Album widget.
nl: De grootte van de miniaturen in de Album widget.

en: Size of thumbnails in Comment widget.
nl: De grootte van de miniaturen in de Reacties widget.

en: Size of thumbnails in Featured Ten widget.
nl: Grootte van de miniaturen in de Featured Ten widget.

en: Size of thumbnails in Last Ten widget.
nl: De grootte van de miniaturen in de Laatste Tien widget.

en: Size of thumbnails in Thumbnail widget.
nl: De grootte van de miniaturen in de Miniaturen widget.

en: Size of thumbnails in TopTen widget.
nl: De grootte van de miniaturen in de TopTien widget.

en: Sizes
nl: Groottes

en: Sizes:
nl: Groottes:

en: Skinfile %s loaded
nl: Skin bestand %s geladen

en: Skip "empty" albums:
nl: Sla "lege" albums over:

en: Skip empty albums
nl: Sla lege albums over

en: Skip one
nl: Skip één

en: Slide hover pause
nl: Diavoorstelling muis-over pause

en: Slide page Ajax
nl: Dia pagina Ajax

en: Slide swipe
nl: Dia's 'swipen'

en: SlideFrame
nl: De foto

en: SlideImg
nl: DiaAfb

en: SlideWidget
nl: Diashow Widget

en: Slideonly max
nl: Dia's alleen max

en: Slideonly slideshow
nl: Kale diavoorstelling

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Slideshow animation speed.
nl: Animatie snelheid diavoorstelling.

en: Slideshow borderwidth
nl: Randbreedte diavoorstelling

en: Slideshow desc
nl: Diavoorstelling beschr

en: Slideshow elements backgrounds
nl: Diavoorstelling elementen achtergronden

en: Slideshow elements sequence order settings
nl: Diavoorstelling elementen volgorde instellingen

en: Slideshow fullsize link
nl: Diavoorstelling koppeling.

en: Slideshow name
nl: Diavoorstelling name

en: Slideshow or covers
nl: Diavoorstelling of omslagen

en: Slideshow pagesize
nl: Diavoorstelling paginagrootte

en: Slideshow related settings
nl: Diavoorstelling gerelateerde instellingen

en: Slideshow related size settings
nl: Diavoorstelling gerelateerde grootte instellingen

en: Slideshow related visibility settings
nl: Diavoorstelling gerelateerde instellingen

en: Slideshow timeout.
nl: Diavoorstelling timeout.

en: Slideshow timeout:
nl: Diavoorstelling timeout:

en: Slideshow widget photo link.
nl: Dia widget koppeling.

en: Slideshow wrap around
nl: Diavoorstelling loopt rond

en: Slideshow/Browse
nl: Diavoorstelling/Bladeren

en: Slideshow/Number bar
nl: Diavoorstelling/Nummer reeks

en: Slideshows
nl: Diavoorstellingen

en: Slower
nl: Langzamer

en: Social Media
nl: Sociale Media

en: Social media landing page
nl: Social media landing pagina

en: Social media share box
nl: Sociale media box

en: Social media share box related visibility settings
nl: Sociale media box gerelateerde instellingen

en: Some cameras and mobile devices save the geographic location where the photo is taken.
nl: Sommige camera's en mobiele apparaten slaan de geografische gegevens op waar de foto gemaakt is.

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
nl: Sorry, er is niets gevonden. Probeer het opnieuw met andere zoektermen.

en: Sorry, you can not rate your own photos
nl: Sorry, u kunt uw eigen foto's niet waarderen

en: Sorry, you gave a wrong answer.\n\nPlease try again to solve the computation.
nl: Sorry, u gaf een verkeerd antwoord.\n\nProbeer a.u.b. de berekening opnieuw op te lossen.

en: Sort alphabeticly:
nl: Sorteer alfabetisch:

en: Sort by:
nl: Sorteren op:

en: Source can not be inside the wppa folder.
nl: Bron kan niet binnen de wppa map zijn.

en: Source directory
nl: Bronmap

en: Source file management and other upload/import settings and actions.
nl: Bron bestanden beheer en andere upload / import instellingen en acties.

en: Source file:
nl: Bron bestand:

en: Space between avg and my rating stars
nl: Ruimte tussen gemiddelde en mijn waarderings sterren

en: Space the thumbnail frames automatic.
nl: Zet de frames van de miniatuurafbeeldingen automatisch op regelmatige afstanden.

en: Spam lifetime
nl: Spam levensduur

en: Special use in responsive themes.
nl: Speciaal gebruik in responsive thema's.

en: Specification
nl: Specificatie

en: Specify the "Modified" indicator details.
nl: Specificeer de "Gewijzigd" indicator details.

en: Specify the "Modified" indicator url.
nl: Specificeer de "Gewijzigd" indicator url.

en: Specify the "New" indicator details.
nl: Specificeer de "Nieuw" indicator details.

en: Specify the "New" indicator url.
nl: Specificeer de "Nieuw" indicator url.

en: Specify the album to be used or --- A special selection of photos ---
nl: Selecteer het te gebruiken album of --- Een speciale selectie ---

en: Specify the alignment to be used or --- none ---
nl: Geef de uitlijning op of --- geen ---

en: Specify the animation speed to be used in slideshows.
nl: Geef de overvloeisnelheid op voor de diavoorstellingen.

en: Specify the highest level in the filesystem where to import from
nl: Specificeer het hoogste niveau in het bestandssysteem waarvandaan ken worden geïmporteerd

en: Specify the horizontal alignment of slideshow images. If you specify --- none --- , no horizontal alignment will take place.
nl: Geef de gewenste horizontale uitlijning op. Indien u --- geen --- kiest, vindt er geen horizontale uitlijning plaats.

en: Specify the horizontal size in pixels or <span style="color:blue" >auto</span>.
nl: Geef de horizontale grootte in pixels op of <span style="color:blue" >auto</span>.

en: Specify the photo to be used
nl: Specificeer de te gebruiken foto

en: Specify the screensize for the unscaled photos.
nl: Specificeer de schermgrootte voor de ungeschaalde foto's.

en: Specify the sequence order method to be used for the sub albums of this album.
nl: Apecificeer de gewenste sorteervolgorde voor de sub-albums van dit album.

en: Specify the type of gallery
nl: Geef het type weergave op

en: Specify the type of the rating display.
nl: Geef het type weergave voor het waarderingssysteem op.

en: Specify the vertical alignment of slideshow images.
nl: Geef de verticale uitlijning voor foto's van diavoorstellingen op.

en: Specify the vertical alignment of thumbnail images. Use this setting when albums contain both portrait and landscape photos.
nl: Geef de verticale uitlijningsmethode van miniaturen aan. Gebruik deze instelling wanneer albums zowel liggende als staande foto's bevatten.

en: Specify the way the albums should be ordered.
nl: Geef de sorteer methode op voor albums.

en: Specify the way the photos should be ordered in this album.
nl: Geef de foto sorteer methode op voor dit album.

en: Specify the way the photos should be ordered. This is the default setting. You can overrule the default sorting order on a per album basis.
nl: Geef de methode op waarop de volgorde van de foto's moet worden bepaald. Dit is de standaard instelling. U kunt per album een andere methode opgeven.

en: Speed
nl: Snelheid

en: Sphoto
nl: Sfoto

en: Split Name and Desc
nl: Splits Naam en Beschrijving

en: Stack off
nl: Afstapelen

en: Stack on
nl: Opstapelen

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard mcr
nl: Standaard mcr

en: Standard: 5 stars
nl: Standaard: 5 sterren

en: Star off opacity
nl: Ster 'uit' ondoorschijnbaarheid

en: Start Ajax Import
nl: Ajax import starten

en: Start at text:
nl: Beginnen bij tekst:

en: Start slideonly
nl: Start 'slideonly' diavoorstelling draaiend

en: Start slideonly slideshow running.
nl: Start 'slideonly' diavoorstelling draaiend.

en: Start slideshow running.
nl: Start diavoorstelling draaiend.

en: Start symbol url
nl: Start symbool url

en: Start/Stop & Slower/Faster navigation bar
nl: Start/stop & Sneller/Langzamer balk

en: Start/pause symbol border radius
nl: Start/pauze symbool afrondingsstraal

en: Start/pause symbol size
nl: Start/pauze symbool grootte

en: Start/stop icons
nl: Start/stop pictogrammen

en: Status of comment #%s updated
nl: Status vann reactie #%s gewijzigd

en: Stereo mode selection box background.
nl: Stereo modus selectiebox achtergrond.

en: Stereo mode updated in %d milliseconds
nl: Stereo mode ge-update in %d milliseconden

en: Stereophoto:
nl: Stereofoto:

en: Stop Ajax Import
nl: Ajax import stoppen

en: Stop symbol border radius
nl: Stop symbool afrondingsstraal

en: Stop symbol size
nl: Stop symbool grootte

en: Stop symbol url
nl: Stop symbool url

en: Store the exif data from the photo into the exif db table
nl: Sla de exif gegevens van de foto in de exif db tabel op

en: Store the iptc data from the photo into the iptc db table
nl: Sla de IPTC-gegevens van de foto in de IPTC db tabel op

en: Stretch photos that are too small.
nl: Rek te kleine foto's uit.

en: Stretch to fit
nl: Vergroot als te klein

en: Strip html anchor tags from descriptions on popups
nl: Verwijder html a tags van de beschrijving op popups

en: Sttetched
nl: Opgerekt

en: Sub album sort order:
nl: Sub album sorteer volgorde:

en: Sub albums sort order
nl: Sub Albums volgorde

en: Submit
nl: Verstuur

en: Subtitle:
nl: Ondertitel:

en: Successfully created temp directory.
nl: De tijdelijke map is succesvol aangemaakt.

en: Successfully created uploads directory.
nl: De uploads map is succesvol aangemaakt.

en: Successfully created wppa depot directory.
nl: De wppa depot map is succesvol aangemaakt.

en: Successfully created wppa directory.
nl: De wppa map is succesvol aangemaakt.

en: Successfully created wppa fonts directory.
nl: De wppa lettertypen map is succesvol aangemaakt.

en: Successfully created wppa thumbs directory.
nl: De wppa thumbs map is succesvol aangemaakt.

en: Successfully created wppa user depot directory.
nl: De wppa gebruikers depot map is succesvol aangemaakt.

en: Successfully created wppa watermarks directory.
nl: De wppa watermerken map is succesvol aangemaakt.

en: Super View Photos
nl: Super Bekijk foto 's

en: Super user
nl: Super gebruiker

en: Supersearch Landing
nl: SuperSearch Landing

en: Superview box background.
nl: Superview box achtergrond.

en: Supply the url of an image for the left symbol, if not default
nl: Geef de url op van een afbeelding voor het links symbool indien niet standaard

en: Supply the url of an image for the pause symbol
nl: Geef de url op van een afbeelding voor het pauze symbool

en: Supply the url of an image for the right symbol, if not default
nl: Geef de url op van een afbeelding voor het rechts symbool indien niet standaard

en: Supply the url of an image for the start symbol
nl: Geef de url op van een afbeelding voor het start symbool

en: Supply the url of an image for the stop symbol
nl: Geef de url op van een afbeelding voor het stop symbool

en: Supplying the price should be sufficient; supply a name only when it differs from the photo name.
nl: Het vermelden van de prijs is genoeg; geef alleen een naam op als die verschilt van de fotonaam.

en: Swap Namedesc
nl: Verwissel Naam en beschrijving

en: Swap the order sequence of name and description
nl: Verwissel de volgorde van naam en beschrijving

en: Switch to Collapsable table
nl: Schakel naar inklapbare tabel

en: Switch to Flat table
nl: Schakel naar platte tabel

en: Switching this off will affect the browsers behaviour.
nl: Dit uitschakelen beïnvloedt het gedrag van de browser.

en: Synchronize Cloudinary
nl: Synchroniseer Cloudinary

en: Syntax: [wppa_set name="any wppa setting" value="new value"][/wppa_set]
nl: Syntax: [wppa_set name="wppa instelling" value="nieuwe waarde"][/wppa_set]

en: System
nl: Systeem

en: System font can have size 1,2,3,4 or 5, in some stoneage fontsize units. Any value > 5 will be treated as 5.
nl: Het systeem font kan de groottes 1,2,3,4 of 5 hebben in onbekende eenheden. Elke waarde > 5 wordt behandeld als 5.

en: System related settings
nl: Systeem gerelateerde instellingen

en: TV subtitle style
nl: TV subtitelings stijl

en: Table I:
nl: Tabel I:

en: Table II:
nl: Tabel II:

en: Table III:
nl: Tabel III:

en: Table IV-A2 (Photo names in urls) must be UNchecked for this setting to work!
nl: Tabel IV-A2 (Foto namen in url's) mag NIET aangevinkt zijn voor deze instelling!

en: Table IV-A3 will be switched off.
nl: Table IV-A3 wordt uitgeschakeld.

en: Table IV-A4 will be switched off.
nl: Tabel IV-A4 wordt uitgeschakeld.

en: Table IV:
nl: Tabel IV:

en: Table IX:
nl: Tabel IX:

en: Table O:
nl: Tabel O:

en: Table V:
nl: Tabel V:

en: Table VI:
nl: Tabel VI:

en: Table VII:
nl: Tabel VII:

en: Table VIII:
nl: Tabel VIII:

en: Table X:
nl: Tabel X:

en: Table XI:
nl: Tabel XI:

en: Table XII:
nl: Tabel XII:

en: Tag all photos in this album with the default tags.
nl: Label alle foto's in dit album met de standaard tags.

en: Tag selection box
nl: Tag selectievak

en: Tagcloud Link
nl: Tagwolk Link

en: Tagcloud box background.
nl: Tagcloud box achtergrond.

en: Tagcloud max size
nl: Tagwolk maxi maat

en: Tagcloud min size
nl: Tagwolk mini maat

en: Tagged photos
nl: Tagged foto 's

en: Tagged photos:
nl: Getagde foto's:

en: Tags OR only
nl: Tags alleen OF

en: Tags add Inverse
nl: Tags voeg omkering toe

en: Tags box
nl: Tags vak

en: Text
nl: Tekst

en: Text (html):
nl: Tekst (html):

en: Text above photos:
nl: Tekst boven de foto's:

en: Text below photos:
nl: Tekst onder de foto's:

en: Text max length
nl: Tekst max lengte

en: Text:
nl: Tekst:

en: Textlink
nl: Tekstkoppeling

en: Textual watermark font
nl: Textuele watermerk lettertype

en: Textual watermark font size
nl: Textuele watermerk lettertype grootte

en: Textual watermark style
nl: Textuele watermerk stijl

en: Thank you!. The most important settings are done now. You can refine your settings, the behaviour and appearance of WPPA+ in the Tables below.
nl: Dank u!. De belangrijkste instellingen zijn nu gedaan. U kunt de instellingen verfijnen zowel als het gedrag en voorkomen van WPPA+ in de tabellen hieronder.

en: Thanx to E.S. Rosenberg for programming tips on security issues.
nl: Dank aan E.S. Rosenberg voor programmeer adviezen m.b.t. beveiliging.

en: Thanx to Pavel &#352;orejs for the Numbar code.
nl: Dank aan Pavel &#352;orejs voor de Numbar code.

en: Thanx to R.J. Kaplan for WP Photo Album 1.5.1.
nl: Dank aan R.J. Kaplan voor WP Photo Album 1.5.1.

en: Thanx to the users who reported bugs and asked for enhancements. Without them WPPA should not have been what it is now!
nl: Dank aan de gebruikers die fouten hebben gerapporteerd en om aanvullingen hebben verzocht. Zonder hen zou WPPA niet geworden zijn wat het nu is!

en: The <b style="color:#070" >Remark</b> fields keep you informed on the actions taken at the background.
nl: Het <b style="color:#070" >Opmerking</b> veld houdt u op de hoogte van de bewerkingen op de achtergrond.

en: The Album to be used:
nl: Het te gebruiken album:

en: The Album(s) to be used:
nl: De te gebruiken Album(s):

en: The Fotomoto toolbar will re-appear when the slidshow stops.
nl: De werkbalk Fotomoto zal opnieuw verschijnen wanneer de Slidshow stopt.

en: The PHP setting max_execution_time is set to %s.
nl: De PHP instelling max_execution_time is ingesteld op %s.

en: The Photo to be used:
nl: De Foto:

en: The Slide Frame
nl: De Foto frame

en: The album cat(s):
nl: De album cat(s):

en: The album is empty
nl: Het album is leeg

en: The album is empty.
nl: Het album is leeg.

en: The album linktype for new albums
nl: Het album linktype voor nieuwe albums

en: The album owner:
nl: De album eigenaar:

en: The album will be created if it does not exist
nl: Het album zal worden aangemaakt als het niet bestaat

en: The alignment of the descriptions under fullsize images and slideshows.
nl: De uitlijning van beschrijvingen onder volledige grootte foto's en diavoorstellingen.

en: The alternative size of the thumbnail images.
nl: De alt grootte van de miniatuur afbeeldingen.

en: The arguments are the same, the defaults are: name = photoname, price = 0.01.
nl: De argumenten zijn hetzelfde, de standaardwaarden zijn: naam = fotonaam, prijs = 0.01.

en: The authors album(s)
nl: De albums van de auteur

en: The background color of the qr code (light)
nl: De achtergrondkleur van de qr code (licht)

en: The border is made by the image background being larger than the image itsself (padding).
nl: De rand wordt gevormd zodra de achtergrond groter is dan de afbeelding zelf (padding).

en: The border radius
nl: De afrondingsstraal

en: The border radius if the symbol is round
nl: De afrondingsstraal als het symbool rond is

en: The caption above the tags input field.
nl: Het bijschrift boven het tags invoerveld.

en: The caption for field %s and visibility at frontend.
nl: De kop voor veld %s en zichtbaarheid op de site.

en: The color of the image border and text background.
nl: De kleur van de afbeeldingsrand en de tekst achtergrond.

en: The color of the outer background.
nl: De kleur van de buitenste achtergrond.

en: The color of the tag on the medal.
nl: De kleur van het lintje aan de medaille

en: The colors may be equal or "transparent"
nl: De kleuren mogen gelijk zijn of "transparent"

en: The content (html) of the custom box.
nl: De inhoud (html) van de speciale box.

en: The content must contain w#album
nl: De inhoud moet w#album bevatten

en: The content must contain w#lat and w#lon
nl: De inhoud moet w#lat en w#lon bevatten

en: The content of specific album(s)
nl: De inhoud van specifieke album(s)

en: The content of the Custom box has been changed to display maps.
nl: De inhoud (html) van de speciale box is gewijzigd om plattegronden te kunnen weergeven.

en: The content of the Custom box has been changed to display the Fotomoto toolbar.
nl: De inhoud (html) van de speciale box is gewijzigd om de Fotomoto toolbar te kunnen weergeven.

en: The content of the page. Must contain <b>w#album</b>
nl: De inhoud van de pagina. Moet <b>w#album</b> bevatten

en: The content of the page. Note: it must contain w#album. This will be replaced by the album number in the generated shortcode.
nl: De inhoud van de pagina. Let op: het moet w#album bevatten. Dit zal worden vervangen door albumnummer in de gegenereerde shortcode.

en: The cover of an album
nl: De omslag van een album

en: The cover(s) of specific album(s)
nl: Het (de) omslag(en) van specifieke album(s)

en: The covers of the subalbums of specific album(s)
nl: De omslagen van de subalbums van specifieke album(s)

en: The default cover type is the systems standard set in the <b>Photo Albums -> Settings</b> page <b>Table IV-D6</b>.
nl: Het standaard omslag type is de systeemstandaard zoals gezet in de <b>Foto Albums -> Instellingen</b> pagina in <b>Tabel IV-D6</b>.

en: The default for this setting is:
nl: De standaardwaarde voor deze instelling is:

en: The default maximum number of related photos to find.
nl: Geef het standaard aantal te vinden gerelateerde foto's op.

en: The default page will be created automaticly
nl: De standaard pagina wordt automatisch aangemaakt

en: The default setting can be changed in the <b>Photo Albums -> Settings</b> page <b>Table IV-C1</b>.
nl: De standaard instelling kan op de <b>Foto Albums -> Instellingen</b> pagina gewijzigd worden in <b>Tabel IV-C1</b>.

en: The default watermarkfile to be used.
nl: Het standaard watermerk bestand dat zal worden gebruikt.

en: The depot directory path.
nl: Het depot directory pad.

en: The depot directory url.
nl: De depot map url.

en: The description (template) to add to a new photo.
nl: De standaard beschrijving voor nieuwe fotos.

en: The directory itsself will be created if it does not exist yet.
nl: De map zelf wordt aangemaakt als deze nog niet bestaat.

en: The display color of the qr code (dark)
nl: De afbeeldingskleur van de qr code (donker)

en: The display of the Fotomoto Toolbar will be suppressed on smaller slideshows.
nl: De weergave van de Fotomoto Toolbar zal worden onderdrukt op kleinere slideshows.

en: The display of the custom box has been enabled
nl: Het tonen van de speciale box is aan gezet

en: The fade-in time of the lightbox images
nl: De fad-in tijd van lightbox afbeeldingen

en: The files will be kept in a separate directory with subdirectories for each album
nl: De bestanden worden in een aparte map bewaard met submappen voor elk album

en: The following albums are ---separate--- and do not show up in the generic album display
nl: De volgende albums zijn ---afzonderlijk--- en veschijnen niet in de generieke album lijst

en: The following submenus exist.
nl: De volgende submenu's zijn aanwezig.

en: The following text fields support qTranslate
nl: De volgende tekst velden ondersteunen qTranslate

en: The font to use with textusl watermarks.
nl: Het te gebruiken lettertype voor tekstuele watermerken.

en: The generic parent
nl: Het generieke moederalbum

en: The height of most videos
nl: De hoogte van de meeste video's

en: The height of the alternative thumbnail frame.
nl: De hoogte van de alt frames van de miniaturen.

en: The height of the map display.
nl: De hoogte van de kaartweergave.

en: The height of the thumbnail frame.
nl: De hoogte van de frames van de miniaturen.

en: The height starting with the album title up to and including the view- and the slideshow- links.
nl: De hoogte vanaf de album titel tot en met de Bekeijk- en Diavoorstelling- koppelingen.

en: The higher the number the better the quality but the larger the file
nl: Hoe hoger het getal, hoe beter de kwaliteit maar hoe groter het bestand

en: The higher the number, the intenser the watermark. Value must be > 0 and <= 100.
nl: Hoe hoger het getal, hoe intenser het watermerk. Waarde moet > 0 en <=100 zijn.

en: The identifier of lightbox.
nl: De identificatie van lightbox.

en: The image is too big. Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
nl: Het beeld is te groot. Max fotoformaat: %d x %d (% 2.1f MegaPixel)

en: The information can be displayed in slideshows and in photo descriptions.
nl: De informatie kan getoond worden in diavoorstellingen en foto beschrijvingen.

en: The jpg quality when photos are downsized
nl: De JPG Beeldkwaliteit wanneer foto's worden verkleind

en: The labeltext at the checkbox.
nl: De labeltekst in de checkbox.

en: The landing page for the Super View widget.
nl: De landingspagina voor de Super View widget.

en: The last album added is
nl: Het laatst toegevoegde album is

en: The link from the album title can be configured on the Edit Album page.
nl: De koppeling van de album titel kan geconfigureerd worden op de pagina Album informatie bewerken.

en: The link from the cover image of an album.
nl: De koppeling van de album omslagfoto.

en: The location for the pagelinks bar.
nl: De plaats voor de pagina koppelingen bar.

en: The location for the pagelinks.
nl: De positie van de pagina koppelingen.

en: The logged in visitor
nl: De ingelogde bezoeker

en: The max length of a photo file name excluding the extension.
nl: De maximale lengte van een foto bestandsnaam excl. de extensie.

en: The max length of a photo name.
nl: De maximale lengte van een fotonaam.

en: The max number of albums a user can create.
nl: Het maximale aantal albums dat een gebruiker kan aanmaken.

en: The max number of lides in a slideonly display
nl: Het maximale aantal dia's in een 'slideonly' dia voorstelling

en: The maximum height photos will be displayed in slideshows.
nl: De maximale hoogte waarop foto's in diavoorstellingen worden afgebeeld.

en: The maximum number of albums a user can create when he is not admin and owner only is active
nl: Het maximale aantal albums dat een gebruiker kan aanmaken wanneer hij geen administrator rechten heeft en Alleen Eigenaars actief is

en: The maximum number of albums to be displayed.
nl: Het maximaal aantal weer te geven albums.

en: The maximum number of pagelinks to be displayed.
nl: Het maximaal aantal te tonen pagina links.

en: The maximum number of photos to be displayed.
nl: Het maximale aantal weer te geven foto's.

en: The maximum number of slides in a certain view. 0 means no pagination
nl: Het maximale aantal dia's in een bepaalde show, 0 betekent geen paginering

en: The maximum width photos will be displayed in slideshows.
nl: De maximale breedte waarop foto's in diavoorstellingen worden afgebeeld.

en: The message to be displayed.
nl: De mededeling die getoond moet worden.

en: The minimal cover text frame height incl header.
nl: De minimale hoogte van een omslag tekst incl titel.

en: The minimal height of the album description text frame.
nl: De minimale hoogte van het beschrijvingsveld in een album omslag.

en: The minimal height of the description field in an album cover display.
nl: De minimale hoogte van het beschrijvingsveld in een album omslag.

en: The mode lightbox starts in.
nl: De modus waarin lightbox start.

en: The most often displayed colun width in responsive theme
nl: De meest gebruikte display breedte in het responsive thema

en: The most recently added album is <strong>%s</strong> (%d).
nl: Het meest recent toegevoegde album is <strong>%s</strong> (%d).

en: The most recently added photo is <strong>%s</strong> (%d)
nl: De meest recent toegevoegde foto is <strong>%s</strong> (%d)

en: The most recently commented photos
nl: De meest recent becommentarieerde foto's

en: The most recently modified album
nl: Het meest recent gewijzigde album

en: The most recently uploaded photo
nl: De meest recent geüploade foto

en: The most recently uploaded photos
nl: De meest recent geüploade foto's

en: The name of the root for the photofile ermalink structure.
nl: De naam van de basis voor de fotofile permalink structuur.

en: The name to be used for the album.
nl: De te gebruiken naam voor het album.

en: The number of comments per page on the Comments admin pages.
nl: Geef het aantal reacties per pagina op voor de Reacties beheren pagina.

en: The number of photos per page on the <br/>Edit Album -> Manage photos and Edit Photos admin pages.
nl: Het aantal foto's per pagina op de <br/>Bewerk Album -> Foto's bewerken en Bewerk foto's admin pagina's.

en: The number you enter here is exclusive the one pixel outline.
nl: Het getal wat u hier invult is exclusief de 1 pixel omlijning,

en: The opacity of the lightbox overlay background.
nl: De ondoorschijnbaarheid van de achtergrond van lightbox afbeeldingen.

en: The owner of the photo can moderate the photos comments.
nl: De eigenaar van de foto kan de foto reacties modereren.

en: The page will be reloaded after the action has taken place.
nl: De pagina zal worden herladen nadat de actie is uitgevoerd.

en: The page will be reloaded.
nl: De pagina wordt herladen.

en: The page will now be reloaded
nl: De pagina wordt nu herladen

en: The parent album of new albums is always the default, except for administrators.
nl: Het moeder album van nieuwe albums is altijd de standaard, behalve voor beheerders.

en: The parent album of new albums.
nl: Het moederalbum van nieuwe albums.

en: The parent album of the auto created albums.
nl: Het moederalbum van de zekere albums.

en: The parent of the directory that you enter here must exist and be writable.
nl: De bovenliggende map van de map die je hier opgeeft moet bestaan en beschrijfbaar zijn.

en: The path to the directory where the original photofiles will be saved.
nl: Het pad naar de map waar de originele fotobestanden worden opgeslagen.

en: The path to wp-content.
nl: Het pad naar wp-content.

en: The photo does no longer exist
nl: De foto bestaat niet meer

en: The photo of the day
nl: De foto van de dag

en: The photo tag(s):
nl: De foto tags(s):

en: The photos in the authors album(s)
nl: De foto's in de auteurs album(s)

en: The photos will be hold for moderation, the admin will get notified by email.
nl: De foto's zullen voor moderatie worden achtergehouden, de administrateur zal er via email bericht over krijgen.

en: The photos will never be stretched during upload if they are smaller.
nl: De foto's zullen nooit vergroot worden als ze kleiner zijn.

en: The position of the box can be defined in Table IX-E.
nl: De plaats van de box kan bepaald worden in Tabel IX-E.

en: The position of the medal on the image.
nl: De plaats van de medaille op de afbeelding.

en: The relative depot directory.
nl: De relatieve depot map.

en: The relative upload directory.
nl: De relatieve upload map.

en: The revision number consists of 3 parts, Major, minor and fix revision. The current version is:
nl: Het versienummer bestaat uit 3 delen, Major, minor en fix revisie. De huidige versie is:

en: The selection to be used:
nl: De te gebruiken selectie:

en: The server does not allow you to import from remote locations. ( The curl functions are not set up )
nl: De server staat niet toe om te importeren uit externe locaties. (De curl functies zijn niet ingesteld)

en: The server does not allow you to import from remote locations. ( The php directive allow_url_fopen is not set to 1 )
nl: De server staat niet toe om te importeren uit externe locaties. (De php instelling allow_url_fopen is niet ingesteld op 1)

en: The setting slugs that may be altered using [wppa_set] shortcode.
nl: De instellingen die kunnen worden gewijzigd met behulp van [wppa_set] shortcode.

en: The sharelink points to a page with a single image rather than to the page with the photo in the slideshow.
nl: De Delen koppeling verwijst naar een pagina met enkele foto op de manier van een diavoorstelling i.p.v. een foto in een diavoorstelling.

en: The shortcode for the check-out page is still [scabn]
nl: De shortcode voor de afrekeningspagina is nog steeds [scabn]

en: The shortcode may be used more than once in a single page or post.
nl: Bovenstaande shortcode kan meerdere keren in een bericht of pagina voorkomen.

en: The shortcode to be added to the posts.
nl: De shortcode die moet worden toegevoegd aan de berichten.

en: The shortcode to be used for the gpx feature.
nl: De shortcode die gebruikt moet worden voor de GPX Implementatie.

en: The shortcodes will be expanded in the descriptions of fullsize images.
nl: De shortcodes in fotobeschrijvingen zullen worden geïnterpreteerd bij volledige grootte afbeeldingen.

en: The shortcodes will be expanded in the descriptions of thumbnail images.
nl: De shortcodes in fotobeschrijvingen zullen worden geïnterpreteerd bij miniatuur afbeeldingen.

en: The size applies to the width or height, whatever is the largest.
nl: De grootte betreft de breedte of hoogte, welke de grootste is.

en: The size of coverphotos if more than one.
nl: De grootte van de omslagfoto's wanneer er meer dan één zijn.

en: The size of the QR code display.
nl: De grootte van de QR code display.

en: The size of the coverphoto is the height of it.
nl: De grootte van de omslagfoto is zijn hoogte.

en: The size of the coverphoto.
nl: De grootte van de omslagfoto.

en: The size of the display:
nl: De afbeeldings grootte:

en: The size of the filmstrip images.
nl: De grootte van de filmstrip afbeeldingen.

en: The size of the social media icons in the Share box
nl: De grootte van de sociale media icoontjes in de Share box

en: The size of the square avatar; must be > 0 and < 256
nl: De afmeting van de vierkante avatar; moet zijn > 0 en < 256

en: The size of the start/pause symbols.
nl: De afmeting van de start/pauze symbolen.

en: The size of the stop symbols.
nl: De afmeting van de stop symbolen.

en: The size of the thumbnail images.
nl: De grootte van de miniatuur afbeeldingen.

en: The size of the thumbnail popup images.
nl: De grootte van de popup afbeeldingen.

en: The slideshow wraps around the start and end
nl: De diavoorstelling loopt rond over begin en einde

en: The spacing between adjacent thumbnail frames.
nl: De tussenruimte van de frames van de miniaturen.

en: The status has been changed to 'pending'.
nl: Status gewijzigd naar wachtend op moderatie.

en: The sub-albums and/or thumbnails in an album
nl: De sub-albums en/of miniaturen in een album

en: The tags in the selection box.
nl: De tags in het selectievak.

en: The tags the photos should have:
nl: De tags die de foto zou moeten hebben:

en: The text at the top of the search box.
nl: De tekst bovenaan de zoekbalk.

en: The text on the voting button when voted.
nl: De tekst op de stemknop wanneer de huidige bezoeker heeft gestemd.

en: The text on the voting button.
nl: De tekst op de stemknop.

en: The text to use as "Home"
nl: De tekst voor "Home"

en: The text to use when --- pre-defined --- is selected.
nl: De te gebruiken tekst wanneer --- voorgedefinieerd --- is geselecteerd.

en: The thumbnails of specific album(s)
nl: De miniaturen van specifieke album(s)

en: The time the lightbox images stay
nl: De tijd dat de lightbox beelden zichtbaar blijven

en: The title of the tag selection box.
nl: De titel van het tag selectievak.

en: The top rated photos
nl: De best beoordeelde foto's

en: The top sort item used for topten results from shortcodes.
nl: Het TopTien sorteer item dat gebruikt wordt voor de resultaten van shortcodes.

en: The type of display on the autopage pages.
nl: Het soort display op auto pagina's.

en: The umber of coverphotos. Must be > 1 and < 25.
nl: Het aantal omslagfoto's. Moet > 1 en < 25 zijn.

en: The upload directory path.
nl: Het upload directory pad.

en: The upload directory url.
nl: De upload directory url.

en: The uploads directory does not exist or is not writable by the server. Please make sure that %s is writeable by the server.
nl: De map waar de foto's in moeten worden geüpload bestaat niet of kan niet beschreven worden door de server. Zorg er voor dat %s beschrijfbaar is door de server.

en: The uploads directory does not exist, please do a regular WP upload first.
nl: De uploads map bestaat niet, doe eerst een 'gewone' WP upload.

en: The use of 'auto' is required for responsive themes.
nl: Het gebruik van 'auto' is noodzakelijk voor responsive thema's.

en: The use of a non-default value is particularly usefull when you make use of lightbox functionality.
nl: Het gebruik van een niet standaard waarde is in het bijzonder handig wanneer u gebruik maakt van lightbox functionaliteit.

en: The useable width within widgets.
nl: De bruikbare breedte in widgets.

en: The visitor can browse through the photos in each album you decide to publish.
nl: De bezoeker kan door de foto's bladeren van elk album dat u gepubliceerd heeft.

en: The visitor can see an overview of thumbnail images of the photos in album.
nl: De bezoeker kan een overzicht van miniatuur afbeeldingen van de foto's in een album bekijken.

en: The visitor of your site can run a slideshow from the photos in an album by a single mouseclick.
nl: De bezoeker van uw site kan met een enkele muisklik een diavoorstelling afdraaien van de foto's in een album.

en: The visitor says his email address is: <a href="mailto:%s">%s</a>
nl: De bezoeker zegt dat zijn e-mailadres is: <a href="mailto:%s">%s</a>

en: The visitors email address is: <a href="mailto:%s">%s</a>
nl: Het e-mailadres van bezoeker is: <a href="mailto:%s">%s</a>

en: The way successive slides appear.
nl: De wijze waarop opvolgende dias verschijnen.

en: The way the maps are produced.
nl: De manier waarop de kaarten worden geproduceerd.

en: The way the textual watermarks look like
nl: De manier waarop de tekstuele watermerken er uit zien

en: The way the thumbnail images are displayed.
nl: De wijze waarop de miniaturen worden weergegeven.

en: The width of most videos
nl: De breedte van de meeste video's

en: The width of the alternative thumbnail frame.
nl: De breedte van de alt frames van de miniaturen.

en: The width of the border around slideshow images.
nl: De breedte van de rand om diavoorstellings afbeeldingen.

en: The width of the main column in your theme's display area.
nl: De breedte van de hoofdkolom van uw thema.

en: The width of the thumbnail frame.
nl: De breedte van de frames van de miniaturen.

en: The width of the thumbnail in the alt comment display.
nl: De breedte van de miniatuur in de alternatieve comtent afbeelding.

en: There are
nl: Er zijn

en: There are %s albums found. Only the first %s will be shown. Please refine your search criteria.
nl: Er zijn %s albums gevonden. Alleen de eerste %s worden getoond. Gelieve uw zoekcriteria te verfijnen.

en: There are <strong>%d</strong> albums and <strong>%d</strong> photos in the system.
nl: Er zijn <strong>%d</strong> albums en <strong>%d</strong> foto's in het systeem.

en: There are no active sessions
nl: Er zijn geen aktieve sessies

en: There are no albums yet
nl: Er zijn nog geen albums

en: There are no commented photos (yet)
nl: Er zijn (nog) geen foto's met reacties

en: There are no comments
nl: Er zijn geen reacties

en: There are no error log messages
nl: Er zijn geen logboek berichten

en: There are no featured photos (yet)
nl: Er zijn (nog) geen aanbevolen foto's

en: There are no importable files found in directory:
nl: Er zijn geen importeerbare bestanden gevonden in map:

en: There are no index items.
nl: Er zijn geen indexen.

en: There are no pages (yet) to link to.
nl: Er zijn (nog) geen pagina's om naar te linken.

en: There are no photos (yet)
nl: Er zijn (nog) geen foto's

en: There are no photos awaiting moderation at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen foto's die op goedkeuring wachten.

en: There are no photos found or left to process at url:
nl: Er zijn geen foto's gevonden of over om te verwerken op url:

en: There are no photos yet
nl: Er zijn nog geen foto's

en: There are no rated photos (yet)
nl: Er zijn (nog) geen gewaardeerde foto's

en: There are no ratings
nl: Er zijn geen waarderingen

en: There are no ratings between
nl: Er zijn geen beoordelingen tussen

en: There are no tags
nl: Er zijn geen tags

en: There are no uploaded photos (yet)
nl: Er zijn (nog) geen geüploade foto's

en: There are too many photos in the selection to show a preview ( %d )
nl: Er zij te veel foto's in de selectie om een voorbeeld te tonen ( %d )

en: There are too many registered users in the system for this widget
nl: Er zijn teveel geregistreerde gebruikers in het systeem voor deze widget

en: There is %d photo album | There are %d photo albums
nl[0]: Er is %d foto album
nl[1]: Er zijn %d foto albums

en: There is a serious misconfiguration in your servers PHP config. Function imagecreatefromjpeg() does not exist. You will encounter problems when uploading photos and not be able to generate thumbnail images. Ask your hosting provider to add GD support with a minimal version 1.8.
nl: Er is een ernstige mis-configuratie in uw servers PHP config. De functie imagecreatefromjpeg() is niet aanwezig. U zult problemen ondervinden bij het uploaden van foto's en u zult geen miniaturen kunnen aanmaken. Vraag uw hosting provider om GD support toe te voegen met minimale versie nummer 1.8.

en: There is no filetype available for your browser, or your browser does not support html5 audio
nl: Er is geen bestandstype beschikbaar voor uw browser, of uw browser ondersteunt geen html5 audio

en: There is no filetype available for your browser, or your browser does not support html5 video
nl: Er is geen bestandstype beschikbaar voor uw browser, of uw browser ondersteunt geen html5 video

en: There is no limitation to the nesting depth of sub-albums.
nl: Er is geen beperking in de nesting diepte van sub-albums.

en: There is no limitation to the number of albums and photos.
nl: Er is geen beperking van het aantal albums en foto's.

en: These buttons share the specific photo rather than the page where it is displayed on
nl: Deze knoppen delen de specifieke foto op de media in plaats van de pagina waarop deze te zien is

en: These files can be used to update the photos used in displaying in wppa+ and optionally for downloading original, un-downsized images.
nl: Deze bestanden kunnen worden gebruikt om de foto's die voor het weergeven in wppa+ worden gebruikt te updaten, en optioneel voor het downloaden van de originele, niet verkleinde afbeeldingen.

en: These sizes should be large enough for a thumbnail image and - optionally - the text under it.
nl: Deze maten moeten groot genoeg zijn om de miniatuur en - eventueel - de tekst er onder te kunnen omvatten.

en: These types of links will be interpreted and cause a redirection on entering.
nl: Deze soorten koppelingen zullen worden geïnterpreteerd en veroorzaken bij invoer een redirectie.

en: Thickness of wppa+ box borders.
nl: Randdikte van wppa+ 'boxes'.

en: This action may be required to setup blogs in a multiblog (network) site as well as in rare cases to correct initilization errors.
nl: Deze actie kan nodig zijn om multiblog (netwerk) sites op te zetten en in zeldzame gevallen om initialisatie fouten te corrigeren.

en: This action will attempt to find and register IPTC and EXIF data from photos in the WPPA+ system.
nl: Deze actie doet een poging om de IPTC en EXIF gegevens op te sporen en te registreren van de foto's in het WPPA+ systeem.

en: This action will remake the fullsize images, thumbnail images, and will refresh the iptc and exif data for all photos where the source is found in the corresponding album sub-directory of the source directory.
nl: Deze actie hermaakt de volledige grootte foto's, miniaturen, en zal de iptc en exif gegevens vernieuwen voor alle foto's waarvan het bronbestand gevonden wordt in de overeenkomstige album sub-map van de bronmap.

en: This album contains refound lost photos
nl: Dit album bevat teruggevonden verloren foto's

en: This album has been converted from ngg gallery %s
nl: Dit album is geconverteerd vanuit ngg gallery %s

en: This also applies for 'thumbnails as covers', and will NOT apply to single items.
nl: Dit is ook van toepassing op 'miniaturen als omslagen weergeve', maar NIET op enkele items.

en: This color MUST be given in hexadecimal format!
nl: Deze kleur MOET in hexadecimaal formaat worden gegeven!

en: This feature is highly discouraged.
nl: Deze mogelijkheid wordt sterk ontraden.

en: This feature is not enabled
nl: Deze functie is niet ingeschakeld

en: This feature is not enabled on this website
nl: Deze functie is niet beschikbaar op deze website

en: This function will attempt to find lost photos.
nl: Deze functie probeert verloren foto's terug te vinden.

en: This function will recalculate all mean photo ratings from the ratings table.
nl: Deze functie zal alle gemiddelde waarderingen herberekenen.

en: This gives the user all the administrator privileges within wppa.
nl: Dit geeft de gebruiker alle administrateur privileges binnen wppa.

en: This is a preview of the shortcode that is being generated. You may edit the comment
nl: Dit is het voorbeeld van de shortcode die wordt aangemaakt. U kunt het commentaar handmatig bewerken

en: This is required for certain mobile devices.
nl: Dit is vereist voor bepaalde mobiele apparaten.

en: This is the initial value on album creation only. It can be overruled on the edit album page.
nl: Dit is slechts de beginwaarde bij aanmaak album. Het kan worden overruled op de album bewerken pagina.

en: This is the recommended setting to line-up your covers!
nl: Dit is de aanbevolen instelling om de albumomslagen op gelijke hoogte te krijgen!

en: This is the time it takes a photo to fade in or out.
nl: Dit is de tijd benodigd om een foto in- of uit te faden.

en: This is usually the same as the Column Width (Table I-A1), but it may differ.
nl: Dit is meestal hetzelfde als de Kolom breedte (Tabel I-A1), maar het kan hiervan verschillen.

en: This item is required for using Google maps GPX viewer plugin only
nl: Dit item is alleen vereist voor het gebruik van Google Maps GPX viewer plugin

en: This limitation only applies to frontend create albums when the same userrole does not have the Album admin checkbox checked in Table VII-A.
nl: Deze beperking geldt alleen voor frontend albums maken wanneer dezelfde UserRole het Album admin selectievakje aangevinkt heeft in Tabel VII-A.

en: This limitation only applies to frontend uploads when the same userrole does not have the Upload checkbox checked in Table VII-A.
nl: Deze beperking geldt alleen voor frontend uploads wanneer voor de zelfde userrole de Upload box niet is aangevinkt Table VII-A.

en: This link will be used for the photo also if you select: same as title.
nl: Deze link wordt ook voor de foto gebruikt als u kiest voor: gelijk aan titel.

en: This makes it easyer to make the covers of equal height.
nl: Git maakt het gemakkelijker om omslagen even hoog te maken.

en: This may be required for old photos, uploaded when the option in Table IX-D3 was not yet available/selected.
nl: Dit kan nodig zijn voor oude foto's, die geupload zijn toen de optie in Tabel IX-D3 nog niet aanwezig of niet geselecteed was.

en: This message is automaticly generated at %s. It is useless to respond to it.
nl: Dit bericht werd automatisch gegenereerd op %s. Het is nutteloos om er op te reageren.

en: This month
nl: Deze maand

en: This option requires the plugin EWWW Image Optimizer to be activated
nl: Deze optie vereist dat de plugin EWWW Image Optimizer actief is

en: This photo is no longer awaiting moderation.
nl: De foto wacht niet langer op goedkeuring.

en: This plugin is designed to easily manage and display your photo albums within your WordPress site.
nl: Deze plugin is ontworpen om op een gemakkelijke wijze foto's te beheren en te tonen in uw WorPress site.

en: This setting also applies to film thumbnails if Table VI-11 is set to lightbox overlay.
nl: Deze instelling betreft tevens filmstrip miniaturen indien Tabel VI-11 op lightbox staat.

en: This setting applies for coverphoto position top or bottom only (Table IV-D3).
nl: Deze instelling geldt alleen voor omslagfoto positie boven of onder (Tabel IV-D3).

en: This setting applies to normal slideshows in widgets, not to the slideshowwidget as that is a slideonly display.
nl: Deze instelling betreft normale diavoorstellingen in widgets, niet de diavoorstelling widget omdat dat een 'slideonly' afbeelding is.

en: This setting applies to standard thumbnails, thumbnail-, comment-, topten- and lasten-widget.
nl: Deze instelling betreft standaard miniaturen, miniatuur-, reacties-, toptien- en lastien-widget.

en: This setting causes the Slideshow link to be displayed on the album cover.
nl: Deze instelling zorgt ervoor dat de Diavoorstelling koppeling wordt getoond op de album omslag.

en: This setting converts iso to utf8 in iptc text.
nl: Deze instelling converteert iso naar utf8 in iptc tekst.

en: This setting defines if the shortcode generator outputs old style script tags or new style shortcodes.
nl: Deze instelling bepaalt of de shortcode generator oude stijl scripts of nieuwe stijl shortcodes moet aanmaken.

en: This setting defines the height of the space reserved for photos in slideshows.
nl: Deze instelling bepaalt de hoogte van de ruimte die gereserveerd wordt voor foto's in diavoorstellingen.

en: This setting enables you to give the album covers the same height provided that the cover images are equally sized and the titles fit on one line.
nl: Deze instelling maakt het mogelijk om album omslagen even hoog te maken indien de omslagfoto's dezelfde grootte hebben en de titels op één regel passen.

en: This setting enables you to give the album covers the same height while the title does not need to fit on one line.
nl: Deze instelling maakt het mogelijk om album omslagen even hoog te maken terwijl de titel niet op één regel hoeft te passen.

en: This setting has only effect when Table IX-A7 (foreign shortcodes) is checked.
nl: Deze instelling heeft alleen effect wanneer Tabel IX-A7 (vreemde shortcodes) is aangevinkt.

en: This setting has only effect when Table VII-B2 is unchecked.
nl: Deze instelling heeft alleen effect wanneer Tabel VII-B2 niet is aangevinkt.

en: This setting is independant of the show name switches and is a global setting.
nl: Deze instelling is onafhankelijk van de toon naam vinkjes an is een algemene instelling.

en: This setting is meant to recover from deadlock situations only. Use with care!
nl: Deze instelling is slechts bedoeld om te herstellen van impasse situaties. Gebruik met zorg!

en: This setting is only usefull when the Column Width differs from the Maximum Width.
nl: Deze instelling is alleen zinvol als de Kolom breedte afwijkt van de Maximale Breedte.

en: This setting is required for certain themes like Gantry to prevent the display of wppa placeholders like [WPPA+ Photo display].
nl: Deze instelling is noodzakelijk voor sommige thema's zoals Gantry om het afbeelden van dummy's zoals [WPPA+ Photo display] te voorkomen.

en: This setting requires "Uploader edit" to be enabled also.
nl: Deze instelling vereist ook het inschakelen van "Uploader bewerken".

en: This setting requires the plugin myCRED or Cube Points
nl: Deze instelling vereist dat de plugin myCRED of Cube Points is geactiveerd

en: This setting speeds up page loading for small photos.
nl: Deze instelling versnelt de pagina opbouw aanzienlijk voor kleine foto's.

en: This shortcode handler will also work with Ajax enabled.
nl: Deze shortcode interpretatie werkt ook met Ajax aan.

en: This size applies to the width or height, whichever is the largest.
nl: Deze afmeting betreft de grootste van de breedte of de hoogte.

en: This size should also be at least the cover image size.
nl: Deze grootte dient ook minsens zo groot te zijn als de omslafoto grootte.

en: This table defines the EXIF configuration
nl: Deze tabel bepaalt de EXIF configuratie.

en: This table defines the IPTC configuration
nl: Deze tabel bepaalt de IPTC configuratie.

en: This table defines the link types and pages.
nl: Deze tabel bepaalt de soorten koppelingen en de pagina's.

en: This table describes all the sizes and size options (except fontsizes) for the generation and display of the WPPA+ elements.
nl: Deze tabel beschrijft alle groottes en grootte-opties (behalve lettertype groottes) die nodig zijn bij het maken en afbeelden van WPPA+ onderdelen.

en: This table describes the Fonts used for the wppa+ elements.
nl: Deze tabel beschrijft de lettertypen die gebruikt worden in de wppa+ onderdelen.

en: This table describes the access settings for admin and front-end activities.
nl: Deze tabel beschrijft de toegangs instellingen voor admin en front-end acties.

en: This table describes the backgrounds of wppa+ elements.
nl: Deze tabel beschrijft de achtergronden van wppa+ onderdelen.

en: This table describes the dynamic behaviour of certain wppa+ elements.
nl: Deze tabel beschrijft het dynamische gedrag van bepaalde wppa+ onderdelen.

en: This table describes the visibility of certain wppa+ elements.
nl: Deze tabel beschrijft de zichtbaarheid van verschillende wppa+ onderdelen.

en: This table enables you to quickly do an inital setup.
nl: Met deze tabel kunt u een snelle eerste setup uitvoeren.

en: This table lists all WPPA+ constants and PHP server configuration parameters and is read only
nl: Deze tabel beschrijft alle WPPA+ konstanten en de PHP server instellingen en is alleen lezen

en: This table lists all actions that can be taken to the wppa+ system
nl: Deze tabel bevat alle acties die kunnen worden ondernomen op het wppa+ systeem.

en: This table lists all settings that do not fit into an other table
nl: Deze tabel bevat alle instellingen die in geen enkele andere tabel passen.

en: This text may contain qTranslate compatible language tags.
nl: Deze tekst mag meertalig zijn overeenkomstig de qTranslate tags specificaties.

en: This upload requires moderation
nl: Deze upload vereist goedkeuring

en: This value can not be empty
nl: Deze waarde mag niet leeg zijn

en: This value counts dislike rating.
nl: Deze waarde telt als afkeur waarde.

en: This value will be used for a dislike rating on calculation of avarage ratings.
nl: Deze waarde wordt gebruikt als afkeur waarde bij het berekenen van gemiddelde waarderingen.

en: This week
nl: Deze week

en: This will only work on browsers that support history.pushState() and therefor NOT in IE
nl: Dit werkt alleen in browsers die history.pushState() ondersteunen en dus niet in Internet Eplorer

en: This will require considerable disk space on the server.
nl: Dit zal aanzienlijke schijfruimte vereisen op de server.

en: This will result in a gallery of all Albums that have their parent set to "--- none ---".
nl: Dit resulteert in een gallerij van albums die hun "Moederalbum" op "--- geen ---" hebben staan.

en: This will result in the display of the <b>contents</b> of album nr 19.
nl: Dit resulteert in het afbeelden van de <b>inhoud</b> van album nummer 19.

en: This will skip the check on proper initialisation.
nl: Dit slaat de controle op juiste installatie over.

en: This works in indexed search only!
nl: Dit werkt alleen in geïndexeerd zoeken!

en: This works only in single vote mode: Table I-E1 set to "one button vote"
nl: Dit werkt alleen in enkele stem modus: Table I-E1 gezet op "Enkele stem knop"

en: This year
nl: Dit jaar

en: Thumb mouseover
nl: Miniatuur muis-over

en: Thumb opacity
nl: Miniaturen ondoorschijnbaarheid

en: Thumb page size.
nl: Miniaturen pagina grootte.

en: Thumb popup
nl: Miniatuur pop-up

en: Thumbframe height
nl: Miniaturen frame hoogte

en: Thumbframe height Alt
nl: Miniaturen frame alt hoogte

en: Thumbframe width
nl: Miniaturen frame breedte

en: Thumbframe width Alt
nl: Miniaturen frame breedte alt

en: Thumblink on slideshow
nl: Miniatuurkoppeling op diavoorstelling

en: Thumbnail
nl: Miniatuur afbeelding

en: Thumbnail Albums
nl: Miniatuur Albums

en: Thumbnail Aspect
nl: Miniatuur Verhouding

en: Thumbnail Photos
nl: Miniatuur Foto's

en: Thumbnail Size
nl: Miniatuur grootte

en: Thumbnail Size Alt
nl: Miniatuur grootte alt

en: Thumbnail Spacing
nl: Miniaturen tussenruimte

en: Thumbnail audio
nl: Miniatuur audio

en: Thumbnail comcount
nl: Miniatuur comcount

en: Thumbnail count
nl: Miniaturen aantal

en: Thumbnail desc
nl: Miniatuur beschrijving

en: Thumbnail display related visibility settings
nl: Miniatuur gerelateerde instellingen

en: Thumbnail file url
nl: Miniatuur bestand url

en: Thumbnail file:
nl: Miniatuur bestand:

en: Thumbnail frame height
nl: Miniaturen frame hoogte

en: Thumbnail frame width
nl: Miniaturen frame breedte

en: Thumbnail image left or right.
nl: Miniatuur afbeelding links of rechts.

en: Thumbnail link.
nl: Miniatuur koppeling.

en: Thumbnail name
nl: Miniatuur naam

en: Thumbnail padding
nl: Miniaturen opvulling

en: Thumbnail padding color if thumbnail aspect is a padded setting.
nl: Achtergrondkleur voor miniaturen met een aangevulde aspect instelling.

en: Thumbnail photos
nl: Miniatuur foto's

en: Thumbnail photos related size settings
nl: Miniaturen gerelateerde grootte instellingen

en: Thumbnail rating
nl: Miniaturen waarde

en: Thumbnail related settings
nl: Miniatuur gerelateerde instellingen

en: Thumbnail remade
nl: Miniatuur opnieuw gemaakt

en: Thumbnail size.
nl: Miniatuur grootte.

en: Thumbnail spacing
nl: Miniaturen tussenruimte

en: Thumbnail type
nl: Type miniaturen

en: Thumbnail video
nl: Miniatuur video

en: Thumbnail view
nl: Miniatuurweergave

en: Thumbnail viewcount
nl: Miniatuur keren bekeken

en: Thumbnail widget photo link.
nl: Miniaturen Widget foto koppeling.

en: Thumbnail widget size
nl: Miniatuur grootte van de miniaturen widget

en: ThumbnailWidget
nl: Miniaturen widget

en: Thumbnails
nl: Miniatuur afbeeldingen

en: Thumbnails and covers
nl: Miniaturen en omslagen

en: Thumbnails pop-up to a larger image when hovered.
nl: Miniaturen worden groter afgebeeld wanneer de muis er overheen bewogen wordt.

en: Thumbs
nl: Miniaturen

en: Thumbs first
nl: Miniaturen eerst

en: Tick this box when you use lazy load or html compression.
nl: Vink aan als u 'Lazy load' of HTML compressie gebruikt.

en: Ticking this box is recommended for lightbox fullscreen modes.
nl: Aanbevolen voor lightbox volledig scherm modi.

en: Time is out after %d photo deletes. Please redo this operation
nl: Tijd is op na %d foto's verwijderd. Gelieve deze bewerking opnieuw te doen

en: Time is out after processing %d out of %d items.
nl: Tijd is op na het verwerken van %d van %d items.

en: Time out after processing %s items.
nl: Tijd op na het verwerken van %s items.

en: Time out after processing %s items. Please restart this operation
nl: Tijd op na het verwerken van %s items. Herstart a.u.b. deze bewerking

en: Time out. %s photos imported. Please restart this operation.
nl: Time Out. %s foto's geïmporteerd. Herstart deze operatie.

en: Time out. %s photos uploaded in album nr %s.
nl: Time Out. %s foto's geüpload in album nr%s.

en: Time since
nl: Tijd sinds

en: Timestamp
nl: Tijdstempel

en: Timestamp desc
nl: Tijdstempel aflopend

en: Timestamp reverse
nl: Tijdstempel aflopend

en: Title:
nl: Titel:

en: To Go
nl: Te gaan

en: To force the coverphotos have equal heights, tick the box in Table I-D7.
nl: Om de omslagfoto's op gelijke hoogte te krijgen, vink dan Tabel I-D7 aan.

en: To limit the length of the selectionlist, enter the number of characters to show.
nl: Om de lengte van de selectielijst te beperken, voert u in het aantal tekens om te laten zien.

en: To prevent out of memory crashes during upload and possible database inconsistencies, uploads can be prevented if the photos are too big.
nl: Om 'Out of memory' fouten gedurende het uploaden en mogelijke database inconsistenties te voorkomen, kunnen uploads worden tegen gehouden als de foto's te groot zijn.

en: To quickly setup WPPA+ please answer the following questions. You can alway change any setting later. <span style="color:#700">Click on me!</span>
nl: Om WPPA+ snel op te zetten, beantwoord de volgende vragen. U kunt elke instelling later wijzigen.<span style="color:#700">Klik op mij!</span>

en: To see the full size images, you need to enable javascript in your browser.
nl: Om de volledige grootte foto's te bekijken, moet je JavaScript in de browser aanzetten.

en: Todays photo order# = %s.
nl: Foto nr vandaag = %s.

en: Toggle fullscreen
nl: Schakel volledig scherm

en: Too big
nl: Te groot

en: Too big!
nl: Te groot!

en: Too many users, edit manually
nl: Te veel gebruikers, voer handmatig in

en: Too many!
nl: Te veel!

en: Too small
nl: Te klein

en: Tooltip text:
nl: Ballon tekst:

en: Top
nl: Boven

en: Top Ten Photo album
nl: Top Tien foto album

en: Top Ten Photos
nl: Top Tien foto's

en: Top left
nl: Boven links

en: Top of page
nl: Boven aan de pagina

en: Top rated photos
nl: Best beoordeelde foto's

en: Top right
nl: Boven rechts

en: TopTen count
nl: Top Tien aantal

en: TopTen size
nl: TopTien grootte

en: TopTen widget photo link.
nl: TopTien Widget foto koppeling.

en: TopTenWidget
nl: TopTien Widget

en: Topscores
nl: Top scores

en: Total
nl: Totaal

en: Total chars
nl: Totaal karakters

en: Total:
nl: Totaal:

en: Track viewcounts
nl: Registreer kijk aantallen

en: Trash
nl: Troep

en: Treat the other images as a set.
nl: Behandel de overige afbeeldingen als een set.

en: Treecount
nl: Totalen

en: True anaglyph
nl: Ware anaglyph

en: Truetype fonts can have any positive integer size, if your PHPs GD version is 1, in pixels, in GD2 in points.
nl: Truetype fonts kunnen elke gewenste grootte hebben ( geheel getal); als uw PHP's GD versie 1 is, in pixels, in GD2 in punten.

en: Truncate array tags to ...
nl: Breek array tags af tot ...

en: Try again!
nl: Probeer opnieuw!

en: Trying to continue...
nl: Probeen door te gaan...

en: Turn over
nl: Omdraaien

en: Turning this off may affect the functionality of social media items in the share box that rely on open graph tags information.
nl: Dit uitschakelen kan de werking van social media items die met openg graph tags werken nadelig beïnvloeden.

en: Tweet %s on Twitter
nl: Tweet %s op Twitter

en: Type miscellaneous:
nl: Type diversen:

en: Type of Gallery display:
nl: Het type afbeelding:

en: Type of WPPA display:
nl: Type WPPA afbeelding:

en: Type of gallery display:
nl: Type gallery weergave:

en: Type of search:
nl: Soort zoeksysteem:

en: Type of single image:
nl: Type enkele afbeelding:

en: Type of slideshow:
nl: Soort diavoorstelling:

en: Type the name of the album. Do not leave this empty.
nl: Typ de naam van het album. Laat dit veld niet leeg.

en: Type the title here
nl: Typ hier de titel

en: Type your custom url here
nl: Typ hier de eigen url

en: Types with the addition mcr are suitable for Multi Column in a Responsive theme
nl: Types met de toevoeging mcr zijn geschikt voor meerdere kolommen in responsive thema's

en: Ugly Browse Buttons
nl: Lelijke blader knoppen

en: Ugly Browse Buttons in widget
nl: Lelijke bladerknoppen in widget

en: Unable to backup settings
nl: Kan geen backup maken

en: Unable to create depot directory.
nl: Kan de depot map niet aanmaken.

en: Unable to create or write to %s
nl: Kan %s niet aanmaken of beschrijven

en: Unable to create temp directory
nl: Kan de tijdelijke map niet aanmaken

en: Unable to create tempdir
nl: Kan de tijdelijke map niet aanmaken

en: Unable to create user depot directory
nl: Kan de gebruikers depot map niet aanmaken

en: Unable to create zip archive
nl: Kan gecomprimeerd bestand niet aanmaken

en: Unable to create zip archive. code = %s
nl: Kan gecomprimeerd bestand niet aanmaken. code = %s

en: Unable to create zipsdir
nl: Kan de zipfile map niet aanmaken

en: Unable to move photos to album %s. Album not deleted.
nl: Kan geen foto's naar album %s verplaatsen. Album niet verwijderd.

en: Unable to move photos. Album not deleted.
nl: Kan geen foto's verplaatsen. Album niet verwijderd.

en: Unable to restore saved settings
nl: Kan de backup niet terugzetten

en: Unable to set defaults
nl: Kan de standaardinstellingen niet terugzetten

en: Unable to update comment. Err =
nl: Kan de reactie niet wijzigen, foutcode =

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Unbalanced tags in album description!
nl: HTML tags zijn niet in balans in de album beschrijving!

en: Unbalanced tags in photo description!
nl: Tags niet in balans in foto beschrijving!

en: Unblacklist user
nl: Haal gebruiker van zwarte lijst

en: Uncheck this box only when there is a conflict with an other plugin that also loads the Facebook js SDK.
nl: Vinkje uit alléén indien er een conflict is met een andere plugin die de Facebook SDK ook laadt.

en: Unchecked
nl: Niet aangevinkt

en: Unexpected error
nl: Onverwachte fout

en: Unexpected error:
nl: Onverwachte fout:

en: Unit Price: %s each
nl: Prijs per eenheid: %s

en: Unknown album
nl: Onbekend album

en: Unknown parent album:
nl: Onbekend moederalbum:

en: Unknown source of request
nl: Afkomst van het verzoek is onbekend

en: Unknown type
nl: Onbekend type

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

en: Unsuper user
nl: Onsuper gebruiker

en: Unsupported mime type encountered:
nl: Niet ondersteund mime type gevonden:

en: Untick if you have funny characters in iptc data
nl: Uitvinken als u rare letters in iptc gegevens heeft

en: Untick only if all your albums have unique names. Then: additional photos may be ftp'd to toplevel depot subdirs.
nl: Alleen uitvinken wanneer al uw albums unieke namen hebben, Dan: extra foto's mogen worden ge-ftp'd naar topleven depot folder sub-folders.

en: Unzip and upload the wppa plugin folder to
nl: Unzip de plugin en upload de map naar

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Album description
nl: Album beschrijving bijwerken

en: Update Album name
nl: Album Naam bijwerken

en: Update Photo description
nl: Foto beschrijving bijwerken

en: Update Photo name
nl: Foto Naam bijwerken

en: Update addressline
nl: Update adres regel

en: Update album
nl: Album bijwerken

en: Update existing photos
nl: Bestaande foto's bijwerken

en: Update failed
nl: Wijziging mislukt

en: Update file
nl: Bestand bijwerken

en: Update in progress
nl: Wijziging wordt uitgevoerd

en: Update photofiles restricted
nl: Foto beschrijving bijwerken beperkt

en: Update the addressline after an ajax action or next slide.
nl: Update de browser adres regel na een ajax actie of andere dia.

en: Update thumbnails
nl: Miniaturen bijwerken

en: Upgrading WP Photo Album Plus
nl: Upgraden van WP Photo Album Plus

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload Multiple Photos
nl: Meerdere Foto's Uploaden

en: Upload Owners only
nl: Alleen uploaden Eigenaren

en: Upload Photo
nl: Foto Uploaden

en: Upload Photos
nl: Foto's Uploaden

en: Upload Single Photos
nl: Losse foto's uploaden

en: Upload Zipped Photos
nl: Gezipte foto's uploaden

en: Upload a new audio stub file
nl: Upload een nieuw audio dummy bestand

en: Upload a new watermark file
nl: Upload een nieuw watermerk bestand

en: Upload a new watermark font file
nl: Upload een nieuw watermerk lettertype bestand

en: Upload a single photo
nl: Een losse foto uploaden

en: Upload at least %d photos to this album!
nl: Upload ten minste %d foto's naar dit album!

en: Upload audio stub image
nl: Upload audio dummy afbeelding

en: Upload audiostub
nl: Upload audio dummy afbeelding

en: Upload backend notify
nl: Upload admin bericht

en: Upload box background.
nl: Upload box achtergrond.

en: Upload error %s
nl: Upload fout %s

en: Upload failed
nl: Upload mislukt

en: Upload limit
nl: Upload limiet

en: Upload limit %s
nl: Upload limiet %s

en: Upload limit count
nl: Upload limiet aantal

en: Upload limit time
nl: Upload limiet tijd

en: Upload limit:
nl: Upload limiet:

en: Upload memory check admin
nl: Geheugencontrole admin upload

en: Upload memory check frontend
nl: Geheugencontrole user upload

en: Upload moderation
nl: Upload moderatie

en: Upload notify
nl: Meld upload

en: Upload of %s done
nl: Upload van %s klaar

en: Upload one only
nl: Upload één voor één

en: Upload photo
nl: Foto uploaden

en: Upload photos: To upload photos to an album you created.
nl: Foto's uploaden: Om foto's te uploaden naar de albums die u heeft aangemaakt.

en: Upload to this album
nl: Upload naar dit album

en: Upload truetype fonts (.ttf) only, and test if they work on your server platform.
nl: Alleen truetype fonts uploaden (.ttf), en test om te zien of ze op uw server werken.

en: Upload watermark
nl: Upload watermerk

en: Upload watermark font
nl: Upload watermerk lettertype

en: Upload watermark image
nl: Upload watermerk beeld

en: Uploaded file %s already exists in this album.
nl: Ge-uploade bestand %s bestaat al in dit album.

en: Uploaded file %s is not a .png file
nl: Het geüploade bestand %s is niet van het type .png

en: Uploaded file %s is not a .ttf file
nl: Het geüploade bestand %s is geen .ttf bestand

en: Uploaded file %s is not a valid image file
nl: Geüploade bestand%s is geen geldig beeldbestand

en: Uploaded file is larger than the allowed maximum of %d x %d pixels.
nl: Geuploade bestand is groter dan het toegestane maximum van %d x %d pixels.

en: Uploaded file is not an image
nl: Ge-uploade bestand is geen beeld bestand

en: Uploaded photos need moderation.
nl: Ge-uploade fotos behoeven goedkeuring.

en: Uploader Edit
nl: Uploader Bewerk

en: Uploader Moderate Comment
nl: Uploader kan reacties modereren

en: Uploader Photos
nl: Uploader Foto's

en: Uploading is temporary diabled for you
nl: Het uploaden is tijdelijk uitgeschakeld voor u.

en: Uploading users may overrule the default description.
nl: Gebruikers kunnen de standaard beschrijving overschrijven.

en: Uploading users may overrule the default name.
nl: Gebruikers kunnen de standaard naam overschrijven.

en: Uploading users may select watermark settings
nl: Gebruikers die kunnen uploaden kunnen een watermerk kiezen

en: Urls to wppa+ displays will contain &album=... &photo=... in stead of &wppa-album=... &wppa-photo=...
nl: Koppelingen naar wppa+ afbeeldingen bevatten &album=... &photo=... in plaats van &wppa-album=... &wppa-photo=...

en: Urls to wppa+ displays will contain albumnames in stead of numbers.
nl: Koppelingen naar wppa+ afbeeldingen bevatten albumnamen i.p.v. nummers.

en: Urls to wppa+ displays will contain photonames in stead of numbers.
nl: Urls naar wppa+ afbeeldingen zullen fotonamen i.p.v. nummers bevatten.

en: Use &album=... &photo=...
nl: Gebruik &album=... &photo=...

en: Use Ajax
nl: Gebruik Ajax

en: Use Ajax as much as is possible and implemented.
nl: Gebruik Ajax waar mogelijk en geïmplementeerd.

en: Use Alt thumbsize
nl: Gebruik alt. miniatuur grootte

en: Use CM Tooltip Glossary
nl: Gebruik CM Tooltip Glossary

en: Use SCABN
nl: Gebruik SCABN

en: Use Source file for album download link if available.
nl: Gebruik de Bronbestanden voor de album download link indien aanwezig.

en: Use Source file for art monkey link if available.
nl: Gebruik de Bronbestanden voor de Art Monkey Koppeling indien aanwezig.

en: Use WP editor
nl: Gebruik WP editor

en: Use a simple calculate captcha on comments form.
nl: Gebruik een eenvoudige reken captche op het foto reactie formulier.

en: Use album(s):
nl: Gebruik album(s):

en: Use alt thumbsize:
nl: Gebruik alt miniatuurgrootte:

en: Use backup if available
nl: Gebruik back-up indien beschikbaar

en: Use customized style file
nl: Gebruik aangepast style bestand

en: Use customized theme file
nl: Gebruik aangepast thema bestand

en: Use editable text for the New and Modified labels
nl: Gebruik bewerkbare tekst voor de Nieuw en Gewijzigd labels

en: Use hires files
nl: Gebruik hoge resolute bestanden

en: Use plugin CM Tooltip Glossary on photo and album descriptions.
nl: Gebruik plugin CM Tooltip Glossary op foto en albumbeschrijvingen.

en: Use popup effect on thumbnail images.
nl: Pas het 'pop-up' effect toe op miniatuur afbeeldingen.

en: Use relative urls only.
nl: Gebruik alleen relatieve URL's.

en: Use scripting syntax in shortcode generator.
nl: Gebruik scripts in de shortcode generator.

en: Use short query args
nl: Gebruik korte argumenten

en: Use text labels
nl: Gebruik tekst labels

en: Use the highest resolution available for lightbox.
nl: Gebruik de hoogste resolutie bestanden vood lightbox.

en: Use the thumbnail image files if they are large enough.
nl: Gebruik de miniatuur afbeeldingsbestanden indien ze groot genoeg zijn.

en: Use the time modified rather than time upload for LasTen widget/shortcode.
nl: Gebruik de datum/tijd gewijzigd i.p.v ge-upload voor de LaatsteTien widget/shortcode.

en: Use the wp editor for multiline text fields.
nl: Gebruik de wp editor voor meeerregelige tekstvelden.

en: Use the wppa interface to Simple Cart & Buy Now plugin.
nl: Gebruik de wppa interface met Simple Cart & Buy Now plugin.

en: Use the wppa+ lightbox also for non-wppa images.
nl: Gebruik de wppa+ lightbox ook voor niet-wppa afbeeldingen.

en: Use this gallerytype to display all the top-level album covers.
nl: Gebruik dit type om alle top-leven album omslagen te tonen.

en: Use this option to prevent the display of links that cannot be activated.
nl: Gebruik deze optie om de koppelingen te verbergen die niet bereikbaar zijn.

en: Use this setting only when there are no conflicts with other plugins that may interprete arguments like &album= etc.
nl: Gebruik deze instellig alleen indien er geen conflicten zijn met andere plugins die argumenten kunnen interpreteren als &album= etc.

en: Use thumbs if fit
nl: Gebruik miniaturen waar mogelijk

en: Use to fix certain layout problems
nl: Gebruik bepaalde lay-outproblemen op te lossen

en: Use translations
nl: Vertalingen gebruiken

en: Use with great care! There is no check on validity of values!
nl: Gebruik met grote zorg! Er is geen controle op geldigheid van waarden!

en: Used to bypass the loading of any language file for wppa.
nl: Wordt gebruikt om het laden over te slaan van welke vertaling voor wppa dan ook.

en: User
nl: Gebruiker

en: User %1$s uploaded photo %2$s into album %3$s
nl: Gebruiker %1$s heeft foto %2$s geüpload in album %3$s

en: User %s does not exist
nl: Gebruiker %s bestaat niet

en: User %s does not exist.
nl: Gebruiker %s bestaat.

en: User %s does not exists
nl: Gebruiker %s bestaat niet

en: User %s has been blacklisted.
nl: Gebruiker %s staat op de zwarte lijst.

en: User %s is now superuser.
nl: Gebruiker %s is nu supergebruiker.

en: User Photos
nl: User foto's

en: User Watermark
nl: Gebruikers watermerk

en: User create Albums
nl: Gebruiker maak Album

en: User create Albums login
nl: Gebruiker maak album Login

en: User delete Albums
nl: Gebruiker verwijder Album

en: User desc
nl: Gebruiker beschr

en: User edit album
nl: Gebruiker bewerk album

en: User login name <b>( case sensitive! )</b>:
nl: Gebruikers login naam <b>( hoofdletter gevoelig! )</b>

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User upload Ajax
nl: Gebruiker upload Ajax

en: User upload Photos
nl: Bezoeker upload foto's

en: User upload Photos login
nl: Gebruikers upload login

en: User upload custom
nl: Bezoeker upload foto's

en: User upload tags
nl: Gebruiker upload tags

en: User uploaded photos
nl: Gebruiker geüploade foto's

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Users may change their ratings.
nl: Bezoekers mogen hun waarderingen wijzigen.

en: Users may give multiple votes.
nl: Bezoekers mogen meerdere waarderingen geven.

en: Users may give multiple votes. (This has no effect when users may change their votes.)
nl: Bezoekers mogen meerdere keren stemmen. (Dit heeft geen effect als ze mogen wijzigen.)

en: Users must be logged in to comment on photos.
nl: Bezoekers moeten ingelogd zijn om te reageren op foto's.

en: Users must be logged in to see comments on photos.
nl: Bezoekers moeten ingelogd zijn om reakties op foto's te kunnen zien.

en: Users must clarify their vote in a comment.
nl: Bezoekers moeten hun stem toelichten in een reactie.

en: Users must login to rate photos.
nl: Bezoekers moeten ingelogd zijn om foto's te kunnen waaderen.

en: Users who have photo album admin access rights can change the photo status to publish or featured.
nl: Gebruikers die album admin rechten hebben kunnen de foto status wijzigen in gepubliceerd of aanbevolen.

en: Using <b>Link to</b> is a restricted action.
nl: Gebruik van <b>Link naar</b> is een beperkte actie.

en: Using <b>alt thumbsize</b> is a restricted action.
nl: Gebruik <b>Alternatieve miniatuurgrootte</b> is een beperkte actie.

en: Using this interface makes sure that the item urls and callback action urls are correct.
nl: Als je deze interface gebruikt zijn de item urls an de actie urls correct.

en: V align
nl: V uitlijning

en: Value
nl: Waarde

en: Value =
nl: Waarde =

en: Values =
nl: Waarden =

en: Values = yes, no
nl: Waarden = yes, no

en: Various albums
nl: Verschillende albums

en: Various albums by %s
nl: Verschillende albums van %s

en: Vertical alignment
nl: Verticale uitlijning

en: Vertical alignment of slideshow images.
nl: Verticale uitlijning van diavoorstelling afbeeldingen.

en: Vertical alignment of thumbnails.
nl: Verticale uitlijning van miniaturen.

en: Vertical alignment:
nl: Verticale uitlijning:

en: Video %s is not modified yet
nl: Video %s is nog niet gewijzigd

en: Video file types:
nl: Video bestandstypen:

en: Video height
nl: Video hoogte

en: Video related size settings
nl: Video gerelateerde afmetingen instellingen

en: Video size:
nl: Video grootte:

en: Video width
nl: Video breedte

en: Videos imported.
nl: Video's geïmporteerd.

en: Videos on lightbox start automaticly.
nl: Video's op lightbox starten automatisch.

en: View
nl: Bekijk

en: View ...
nl: Bekijk ...

en: View count:
nl: Aantal bekeken:

en: View fullsize slideshow
nl: Bekijk grote diavoorstelling

en: View the album
nl: Bekijk het album

en: View the cover photo | View the cover photos
nl[0]: Bekijk de coverfoto
nl[1]: Bekijk de coverfoto's

en: View the featured photos
nl: Bekijk de aanbevolen foto's

en: View the most recent uploaded photos
nl: De meest recente geüploade foto's bekijken

en: View the thumbnails
nl: Bekijk de miniaturen

en: View the top rated photos
nl: Bekijk de best beoordeelde foto's

en: View thumbnails
nl: Bekijk miniaturen

en: Viewcount
nl: Aantal keren bekeken

en: Viewcounts cleared
nl: Bezichtigings aantallen leeggemaakt

en: Views
nl: Bekeken

en: Views:
nl: Bekeken:

en: Visibility:
nl: Zichtbaarheid:

en: Vote for me!
nl: Stem op mij!

en: Voted for me
nl: Op mij gestemd heeft

en: WARNING If you change the owner, you will no longer be able to modify this album and upload or import photos to it!
nl: WAARSCHUWING Als u de eigenaar wijzigt, kunt u dit album niet langer wijzigen of er foto's naar uploaden of importeren!

en: WARNING: If checked, this will clear all EXIF data in the system!
nl: WAARSCHUWING: Indien aangevinkt worden alle EXIF gegevens uit het systeem gewist!

en: WARNING: If checked, this will clear all IPTC data in the system!
nl: WAARSCHUWING: Indien aangevinkt worden alle IPTC gegevens uit het systeem gewist!

en: WARNING: If checked, this will clear all ratings in the system!
nl: WAARSCHUWING: Indien aangevinkt worden alle waarderingen uit het systeem gewist!

en: WARNING: If checked, this will clear all viewcounts in the system!
nl: WAARSCHUWING: Indien aangevinkt worden alle waarderingen uit het systeem gewist!

en: WARNING: You are uploading photos that are too small. Photos must be larger than the thumbnail size and larger than the coverphotosize.
nl: WAARSCHUWING: U bent te kleine goto's aan het uploaden. Foto's moeten groter zijn dan de miniatuurgrootte en groter dan de omslagfoto's.

en: WP Base upload dir.
nl: WP Base uploaden dir.

en: WP Charset:
nl: WP Karakterset:

en: WP Photo Album Plus Settings
nl: WP Photo Album Plus Instellingen

en: WP Photo Album Plus is extended with many new features and is maintained by J.N. Breetvelt, a.k.a. (<a href="http://www.opajaap.nl/">OpaJaap</a>)
nl: WP Photo Album Plus is met vele nieuwe functies uitgebreid en wordt onderhouden door J.N. Breetvelt, alias (<a href="http://www.opajaap.nl/">OpaJaap</a>)

en: WP Photo Album is released under the
nl: WP Photo Album Plus wordt beschikbaar gesteld onder de

en: WPPA shortcode at Filter priority
nl: WPPA shortcode op Filter prioriteit

en: WPPA shortcode at Filter priority widget
nl: WPPA shortcode op Filter prioriteit widget

en: WPPA+ Admin related miscellaneous settings
nl: WPPA+ Admin gerelateerde overige instellingen

en: WPPA+ Best Of Rated Photos
nl: WPPA+ Best gewaardeerde foto's

en: WPPA+ Comments on Photos
nl: WPPA+ Reacties op foto's

en: WPPA+ Featured Photos
nl: WPPA+ Featured foto's

en: WPPA+ Filter priority
nl: WPPA+ Filter prioriteit

en: WPPA+ General purpose widget
nl: WPPA+ Widget voor algemene toepassing

en: WPPA+ Last Ten Uploaded Photos
nl: WPPA+ Laatste Tien geuploade foto's

en: WPPA+ Lightbox global
nl: WPPA+ Lightbox overal

en: WPPA+ Lightbox global is a set
nl: WPPA+ Lightbox global is een set

en: WPPA+ Photo Of The Day
nl: WPPA+ Foto van de dag

en: WPPA+ Photo Tags
nl: WPPA+ Foto Tags

en: WPPA+ Search Photos
nl: WPPA+ Foto's zoeken

en: WPPA+ Selectable display
nl: WPPA+ Selecteerbare weergave

en: WPPA+ Sidebar Slideshow
nl: WPPA+ Zijkolom Diavoorstelling

en: WPPA+ Stereo settings
nl: WPPA+ Stereo instellingen

en: WPPA+ Text
nl: WPPA+ Tekst

en: WPPA+ Thumbnails
nl: WPPA+ Miniaturen

en: WPPA+ Top Ten Rated Photos
nl: WPPA+ Top Tien gewaardeerde foto's

en: WPPA+ Upload photos widget
nl: WPPA+ Widget voor uploads

en: WPPA+ Uploader Photos
nl: WPPA+ Uploader Foto's

en: WPPA+ and PHP Configuration:
nl: WPPA+ en PHP Configuratie:

en: WPPA+ boxes are: the navigation bars and the filmstrip.
nl: WPPA+ 'boxes' zijn: de navigatie balken en de filmstrip.

en: WPPA+ file types: .amf .pmf
nl: WPPA+  bestandstypen: .amf .pmf

en: WPPA+ global system related size settings
nl: WPPA+ systeem gerelateerde grootte instellingen

en: WPPA+ needs to know this to automaticly adept the width of the display to the available width on the page.
nl: WPPA+ moet dit weten teneinde de breedte van de afbeeldingen aan te passen aan de beschikbare breedte op de pagina.

en: WPPA+ successfully updated in multi site mode to db version %s.
nl: WPPA+ is succesvol geupdate in multi site modus naar db versie %s.

en: WPPA+ successfully updated in single site mode to db version %s.
nl: WPPA+ is succesvol geupdate in enkele site modus naar db versie %s.

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: Warning. No page defined for search results!
nl: Waarschuwing. Geen pagina aangewezen voor de zoekresultaten!

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Watermark
nl: Watermerk

en: Watermark all
nl: Watermerk alles

en: Watermark also the thumbnail image files.
nl: Watermerk ook de miniatuur afbeeldings bestanden.

en: Watermark applied
nl: Watermerk aangebracht

en: Watermark file
nl: Watermerk bestand

en: Watermark files are of type png and reside in
nl: Watermerk bestanden zijn van het type png en bevinden zich in

en: Watermark opacity
nl: Watermerk ondooschijnbaarheid

en: Watermark opacity image
nl: Watermerk ondooschijnbaarheid beeld

en: Watermark opacity text
nl: Watermerk ondooschijnbaarheid text

en: Watermark related settings
nl: Watermerk gerelateerde instellingen

en: Watermark thumbnails
nl: Watermerk miniaturen

en: Watermark:
nl: Watermerk:

en: We use Scripts
nl: Wij gebruiken scripts

en: What would you like to do with photos currently in the album?
nl: Wat wilt u doen met foto's in dit album?

en: When an update implies a major or minor version change and you have copied wppa-theme.php or wppa-style.css to your themes directory, you will have to remove them and make new copies and/or alterations if that should still be needed.
nl: Indien een update een verandering van Major of minor revisie inhoudt en u wppa-theme.php of wppa-style.css heeft gekopiëerd naar uw thema directory, zult u die moeten verwijderen en nieuwe kopieën moeten maken en eventueel aanpassen indien dat nog steeds noodzakelijk is.

en: When checked, albums (and photos in them) that have the parent set to --- separate --- will be excluded from being searched.
nl: Indien aangevinkt, dan worden albums (en de foto's er in) uitgesloten die hun moeder op --- afzonderlijk --- hebeen staan.

en: When checked, only photos will be searched for.
nl: Indien aangevinkt, worden alleen foto's gezocht, geen albums.

en: When checked, the categories of the album will also be searched.
nl: Indien aangevinkt worden de album categorieën ook doorzocht.

en: When checked, the comments of the photos will also be searched.
nl: Indien aangevinkt wrden ook de reakties op foto's doorzocht.

en: When checked, the tags of the photo will also be searched.
nl: Indien aangevinkt, worden ook de foto tags doorzocht.

en: When checked, you can use shortcodes from other plugins in the description of photos.
nl: Indien aangevinkt: je kunt shortcodes van andere plugins gebruiken in de foto beschrijvingen.

en: When displaying album content: thumbnails before subalbums.
nl: Bij het weergeven van album inhoud: miniaturen vóór subalbums.

en: When encrypted is enabled, refuse unencrypted urls.
nl: Als versleuteling is aangezet, weiger onversleutelde urls.

en: When the photo has this number of topscores ( 5 or 10 stars ), it will get a bronze medal. A value of 0 indicates that you do not want this feature.
nl: Wanneer de foto dit aantal topscores heeft ( 5 of 10 sterren ), krijgt het een bronzen medaille. Waarde 0 betekent dat u deze feature niet wenst.

en: When the photo has this number of topscores ( 5 or 10 stars ), it will get a silver medal. A value of 0 indicates that you do not want this feature.
nl: Wanneer de foto dit aantal topscores heeft ( 5 of 10 sterren ), krijgt het een zilveren medaille. Waarde 0 betekent dat u deze feature niet wenst.

en: When upgrading WP Photo Album Plus be aware of:
nl: Als u WP Photo Album Plus gaat upgraden, moet u op het volgende letten:

en: When using Google maps GPX viewer plugin, you can not use Ajax (Table IV-A1)
nl: Bij het gebruik van Google Maps GPX-viewer plugin, kunt u geen gebruik maken van Ajax (Tabel IV-A1)

en: When using WPPA+ Embedded code, you can use Ajax, but there are less display options.
nl: Bij het gebruik van WPPA+  Embedded code, kunt u gebruik maken van Ajax, maar er zijn minder weergave-opties.

en: When using shortcodes like [wppa type="album" album="#related,desc,23"][/wppa], the maximum number is 23. Omitting the number gives the maximum of this setting.
nl: Bij het gebruik van een shortcode zoals [wppa type="album" album="#related,desc,23"][/wppa], is het maximum 23. Als u het aantal weglaat geldt deze instelling als het maximum.

en: When you use album="#cat,...", in a shortcode, the child albums will be included.
nl: Wanneer u album="#cat,...", in een shortcode gebruikt, wekt dit inclusief de dochter albums.

en: White
nl: Wit

en: White on transparent background
nl: Wit op transparante achtergrond

en: White text on black background
nl: Witte tekst op zwarte achtergrond

en: Widget Photo Width.
nl: Widget foto breedte.

en: Widget Photo Width:
nl: Widget foto breedte:

en: Widget Title:
nl: Wiget Titel:

en: Widget image thumbnail size
nl: Widget foto grootte

en: Widget landing page
nl: Widget landing pagina

en: Widget related size settings
nl: Widget gerelateerde afmetingen instellingen

en: Widget related visibility settings
nl: Widget gerelateerde instellingen

en: Widget thumbs fontsize
nl: Lettergrootte bij miniaturen in widgets

en: Widget width
nl: Widget breedte

en: Widget width for photo of the day, general purpose (default), slideshow (default) and upload widgets.
nl: Widget breedte voor foto van de dag, algemeen, diavoorstelling en upload widgets.

en: Width:
nl: Breedte:

en: With total %s photos.
nl: Met totaal %s foto's.

en: Word
nl: Woord

en: Working, please wait...
nl: Bezig, even geduld a.u.b....

en: Working...
nl: Bezig…

en: Works on default thumbnail type only.
nl: Werkt allen op type miniaturen standaard.

en: Works on default thumbnail type only. You can play the video only when the link is set to no link at all.
nl: Werkt op standaard miniaturen type alleen. U kunt de video alleen afspelen wanneer de koppeling is ingesteld op helemaal geen koppeling.

en: Wrong captcha, please try again
nl: Verkeerde captcha, probeer het a.u.b. opnieuw

en: Yellow
nl: Geel

en: Yes, we use Fotomoto on this site. Read the help text!
nl: Ja, we gebruiken Fotomoto op deze site. Lees de Help-tekst!

en: You MUST set Table IV-A13: Defer javascript, also if you do not want this plugin to act on album and photo descriptions!
nl: Je moet Tabel IV-A13 aanvinken: Uitstellen javascript, ook als je niet wilt dat deze plugin werkt op album en foto beschrijvingen!

en: You can add a Sidebar Search Widget, a Tagcloud widget and many others. See the WP Widgets admin page.
nl: U kunt een Zoek widget, en Tagwolk widget en vele andere widgets toevoegen. Zie de WP Widgets admin pagina.

en: You can add a Sidebar Widget that displays a photo which can be changed every hour, day or week.
nl: U kunt een zijkolom widget toevoegen die desgewenst elk uur, dag of week een andere foto laat zien.

en: You can add a third argument if you want the photos to be displayed at a different size than normal. You can "overrule" the "Full size" setting by adding the line (for e.g. 300px):
nl: U kunt nog een derde argument toevoegen als u de foto's met een andere grootte dan normaal wilt weergeven. U kunt de "Volledige grootte"overrulen met de volgende regel (voor bijv. 300pixels):

en: You can add audio to photos in any album.
nl: U kunt geluid toevoegen aan foto's in elk album.

en: You can add l-r and r-l stereo photo pairs.
nl: Ukunt l-r en r-l stereo foto paren toevoegen.

en: You can also create a custom page template by dropping the following code into a page template:
nl: U kunt ook zelf een speciale pagina sjabloon maken door de volgende code in een pagina sjabloon op te nemen:

en: You can change any setting later, and be more specific and add a lot of settings. For now it is enough, go create albums and upload photos!
nl: U kunt alle instellingen later veranderen, ze meer specificeren en meer toevoegen. Voor nu is het genoeg, ga albums aanmaken en foto's uploaden!

en: You can configure the details later
nl: U kunt de details later configureren

en: You can configure the details of tag addition in Table IX-D18.x
nl: U kunt de gegevens van de tag toevoeging in Tabel IX-D18.x configureren

en: You can configure the details of the comment system later
nl: U kunt de details van het reactie systeem later instellen

en: You can configure the details of the rating system later
nl: U kunt de details van het waarderings systeem later instellen

en: You can create various albums that contain photos as well as sub albums at the same time.
nl: U kunt verschillende albums maken die tegelijkertijd zowel foto's als sub-albums kunnen bevatten.

en: You can edit sub-album sequence order here when you set the album order to "Order #" or "Order # desc" in the "Sub album sort order:" selection box above.
nl: U kunt de volgorde van sub-albums hier wijzigen wanneer u de album volgorde op "Volgorde nummer" of "Volgorde nr aflopend" zet in de "Sub album sorteer volgorde" selectie box.

en: You can edit top-level album sequence order here when you set the album order to "Order #" or "Order # desc" in Table IV-D1.
nl: U kunt de volgorde van top-level albums hier wijzigen wanneer u de album sorteer volgorde op "Volgorde nummer" of "Volgorde nr aflopend" zet in Table IV-D1.

en: You can extend the name with leading zeros, so alphabetic sort becomes equal to numeric sort order.
nl: U kunt de naam met voorloopnummen verlengen zodat alfabetisch sorteren gelijk wordt aan numeriek sorteren.

en: You can fill the custom box with any html you like. It will not be checked, so it is your own responsability to close tags properly.
nl: U kunt de speciale box vullen met elke html die u wenst. Het wordt niet gecontroleerd, dus het is uw eigen verantwoordelijkheid om tags correct te sluiten.

en: You can find the plugin admin section under Menu Photo Albums on the admin screen.
nl: U vindt de plugin administratie onder het Menu Foto Albums op het administratie scherm.

en: You can import the following file types:
nl: Je kunt de volgende bestandstypen importeren:

en: You can install the plugin via the standard WP plugins admin page.
nl: U kunt de plugin via de standaard WP Plugin admin pagina installeren.

en: You can mix videos and photos in any album.
nl: U kunt video's en foto's te mengen in elk album.

en: You can not have popup and lightbox on thumbnails at the same time. Uncheck either Table IV-C8 or choose a different linktype in Table VI-2.
nl: U kunt niet popup en lightbox tegelijkertijd actief hebben. Haal danwel het vinkje weg bij Table IV-C8, of kies een ander linktype in Tabel VI-2.

en: You can overrule lightbox but not big browse buttons with the photo specifc link.
nl: U kunt lightbox overrulen maar niet de Big Browse Buttons men een foto specifieke koppeling.

en: You can remove the plugin and re-install the latest version always. This will not affect your photos or albums.
nl: U kunt te allen tijde de plugin verwijderen en opnieuw installeren. Dit heeft geen gevolgen voor uw albums en foto's.

en: You can run only one maintenance procedure at a time
nl: U kunt niet meerdere onderhoudsprocedures tegelijkertijd uitvoeren

en: You can see the photo and all its comments on the selected page by clicking on the thumbnail image
nl: U kunt de foto en alle reakties op de geselecteerde pagina zien door op de miniatuur afbeelding te klikken

en: You can select from a maximum of 100 most recently added photos
nl: Je kunt kiezen uit één van de maximaal 100 meest recente foto's

en: You can select up to %s photos in one selection and upload them.
nl: Je kunt maximaal %s foto's in één keer selecteren en ze dan uploaden.

en: You can select up to %s photos one by one and upload them at once.
nl: Je kunt maximaal %s foto's één voor één selecteren en ze dan in één keer uploaden.

en: You can set the album admin access rights in Table VII-A.
nl: U kunt de album admin rechten instellen in Tabel VII-A.

en: You can set the content and the sizes in this widget in the <b>Photo Albums -> Sidebar Widget</b> admin page.
nl: U kunt de inhoud en de groottes in deze widget bepalen in de <b>Foto Albums -> Zijkolom Widget</b> admin pagina.

en: You can set the intensity of a text watermarks here.
nl: U kunt hier de intensiteit van de text watermerken instellen.

en: You can set the intensity of image watermarks here.
nl: U kunt hier de intensiteit van de beeldwatermerken instellen.

en: You can set the size of the truetype fonts only.
nl: U kunt alleen de afmeting van truetype bestanden instellen.

en: You can set the sizes and colors in this widget in the <b>Photo Albums -> Settings</b> admin page.
nl: U kunt de groottes en kleuren in deze widget bepalen in de <b>Foto Albums -> Instellingen</b> admin pagina.

en: You can set the sizes in this widget in the <b>Photo Albums -> Settings</b> admin page.
nl: U kunt de groottes in deze widget bepalen in de <b>Foto Albums -> Instellingen</b> admin pagina.

en: You can specify the way the albums are ordered.
nl: U kunt de sorteer methode voor albums bepalen.

en: You can specify the way the photos are ordered within the albums, both on a system-wide as well as an per album basis.
nl: U kunt de methode instellen waarop de volgorde van de foto's moet worden bepaald. Dit kan zowel voor het gehele systeem als op een per album basis.

en: You can upload after
nl: U kunt uploaden na

en: You can upload one zipfile. It will be placed in your personal wppa-depot: <b>.../%s</b><br/>Once uploaded, use <b>Import Photos</b> to unzip the file and place the photos in any album.
nl: Je kunt één zip bestand per keer uploaden. Het wordt in je persoonlijk depot: <b>.../%s</b> geplaatst.<br/>Als ze geüpload zijn, gebruik dan <b>Foto's importeren</b> om het bestand uit te pakken en de foto's in een album te plaatsen.

en: You do not have the rights to change photos
nl: U heeft onvoldoende rechten om een foto's te wijzigen

en: You do not have the rights to delete a photo
nl: U heeft onvoldoende rechten om een foto te verwijderen

en: You do not have the rights to delete this album
nl: U hebt niet de rechten om dit album te verwijderen

en: You do not have the rights to do this
nl: U heeft geen rechten om dit te doen

en: You do not have the rights to moderate photos this way
nl: U heeft onvoldoende rechten om foto's op deze wijze te modereren

en: You do not have the rights to update album information
nl: U heeft geen rechten om album informatie te wijzigen

en: You do not have the rights to update comment status
nl: U heeft geen rechten om reactie status te wijzigen

en: You do not have the rights to update photo information
nl: U heeft geen rechten om foto informatie te wijzigen

en: You do not have the rights to update settings
nl: U heeft geen rechten om instellingen te wijzigen

en: You have full control over the display sizes of the photos.
nl: U heeft volledige controle over de afbeeldingsgrootte van de foto's.

en: You just changed a setting that requires the recalculation of ratings.
nl: U heeft zojuist een instelling gewijzigd die het noodzakelijk maakt de waarderingsscores te herberekenen.

en: You just changed a setting that requires the regeneration of thumbnails.
nl: U heeft zojuist een instelling gewijzigd die het noodzakelijk maakt de miniatuurafbeeldingen opnieuw aan te maken.

en: You marked this image as inappropriate.
nl: U hebt deze afbeelding als ongepast gemarkeerd.

en: You may also enter:
nl: U kunt ook invoeren:

en: You may also leave/set this blank
nl: U kunt dit ook leeg laten/maken

en: You may also select one of the textual watermark types at the bottom of the selection list.
nl: U kunt ook één van de tekstuele watermerk types aan het einde van de lijst selecteren.

en: You may also visit the <a href="http://wppa.opajaap.nl/" target="_blank">WPPA+ Docs & Demos site</a> that also contains the <a href="http://wppa.opajaap.nl/?page_id=39" target="_blank">WPPA+ Tutorial</a>.
nl: U kunt ook de <a href="http://wppa.opajaap.nl/" target="_blank">WPPA+ Docs & Demos site</a> bezoeken die ook de <a href="http://wppa.opajaap.nl/?page_id=39" target="_blank">WPPA+ Tutorial</a> bevat.

en: You may change the directory path, but it can not be an url.
nl: Je kunt het pad te veranderen, maar het kan geen URL zijn.

en: You may enter 'auto' for use in themes that have a floating content column.
nl: U kunt 'auto' invullen voor gebruik in thema's die een variabele hoofdkolom hebben.

en: You may give it the title "Search results" or something alike.
nl: U kunt het de titel "Zoekresultaten" of iets dergelijks geven.

en: You may need this function after the re-import of previously exported photos
nl: U kunt dit nodig hebben bij het her-importeren van eerder geëxporteerde foto's

en: You may need this setting if changing the previous setting is not sufficient to line-up the covers.
nl: U heeft deze instelling nodig als het wijzigen van de vorige instelling niet voldoende is om de omslagen uit te lijnen.

en: You may refresh the page and try again.
nl: U kunt de pagina vernieuwen en het opnieuw proberen.

en: You may select an altenative display method for thumbnails. Note that some of the thumbnail settings do not apply to all available display methods.
nl: U kunt een alternatieve weergavemethode voor miniatuur afbeeldingen kiezen. Merk op dat niet alle instellingen op alle weergave methodes van toepassing zijn.

en: You may upload %d photo | You may upload up to %d photos at once if your browser supports HTML-5 multiple file upload
nl[0]: U kunt %d foto uploaden
nl[1]: U kunt in één keer %d foto's uploaden als uw browser HTML-5 multi-file upload ondersteunt

en: You may use the following keywords:
nl: U kunt de volgende sleutelwoorden gebruiken:

en: You must <a href="%s">login</a> to enter a comment
nl: U moet <a href="%s">inloggen</a> om een commentaar in te voeren

en: You must <a href="%s">login</a> to vote
nl: Je moet <a href="%s">inloggen</a> om te stemmen

en: You must login to enter a comment
nl: U moet inloggen om een reactie te geven

en: You must login to vote
nl: Je moet inloggen om te stemmen

en: You must login to... links to login page.
nl: Je dient ingelogd te zijn ... linkt naar login pagina.

en: You must run Table VIII-A13 and VIII-A14 first before you can switch to encrypted urls.
nl: U dient eerst Tabel VIII-A13 en VIII-A14 draaien voordat u gecodeerde urls aan kunt zetten.

en: You need a modern browser that supports HTML-5 to select multiple files
nl: Je hebt een moderne browser nodig die HTML-5 multi-file upload understeunt

en: You receive this email as administrator of the site
nl: U ontvangt deze e-mail als beheerder van de site

en: You receive this email as owner of the album
nl: U ontvangt deze e-mail als eigenaar van het album

en: You receive this email as uploader of the photo
nl: U ontvangt deze e-mail als de uploader van de foto

en: You receive this email as you are assigned to moderate
nl: U ontvangt deze e-mail omdat u bent aangewezen om te modereren

en: You receive this email because you commented this photo earlier.
nl: U ontvangt deze e-mail omdat u op deze foto eerder heeft gereageerd.

en: You should set this value correctly to make sure the fullsize images are properly aligned horizontally.
nl: U dient de waarde juist op te geven om er zeker van te zijn dat de foto's correct horizontaal worden uitgelijnd.

en: You will get a one-time reminder after upgrading, the first time you open a wppa admin page.
nl: U krijgt - indien van toepassing - éénmalig een herinnering na een upgrade zodra u een wppa admin pagina opent.

en: You will most likely need also to check Table IX-A1 (Allow HTML).
nl: Je zult hoogstwaarschijnlijk ook Tabel IX-A1 (Sta HTML toe) moeten aanvinken.

en: You will need this if you enabled the display of exif data in Table II-B18 or if you use it in the photo descriptions.
nl: Je hebt dit nodig als je de weergave van exif-gegevens in tabel II-B18 heeft ingeschakeld of als je het gebruikt in de foto beschrijvingen.

en: You will need this if you enabled the display of iptc data in Table II-B17 or if you use it in the photo descriptions.
nl: Je hebt dit nodig als je de weergave van IPTC-gegevens in tabel II-B17 heeft ingeschakeld of als je het gebruikt in de foto beschrijvingen.

en: Your comment:
nl: Uw reactie:

en: Your depot directory is:
nl: Uw depot map is:

en: Your email:
nl: Uw email:

en: Your name:
nl: Uw naam:

en: Zipfile
nl: Zip bestand

en: Zipfile %s processed. %s files extracted, %s files skipped.
nl: Gecomprimeerd bestand %s verwerkt. %s bestanden uitgepakt, %s bestanden overgeslagen.

en: Zipfiles extracted.
nl: Zip bestanden uitgepakt.

en: Zipped Photos in one selection
nl: Gezipte foto's in één selectie

en: a plain page without a querystring.
nl: een gewone pagina zonder querystring.

en: a slideshow starting at the photo
nl: een diavoorstelling die start bij de foto

en: action that causes page reload.
nl: actie die het herladen van de pagina veroorzaakt.

en: action that does not cause page reload.
nl: actie die het herladen van de pagina niet veroorzaakt.

en: albumdefinitions in the depot.
nl: albumdefinities in het depot.

en: albumdirectories in the depot.
nl: albummappen in het depot.

en: all
nl: alle

en: and
nl: en

en: and ( optionally ) to:
nl: en (optioneel) tot:

en: and less than or equal to
nl: en kleiner of gelijk aan

en: approved
nl: goedgekeurd

en: as opposed to [scabn ...] for the original scabn "add to cart" button.
nl: in tegenstelling tot [scabn ...] voor de originele "in het mandje" knop.

en: audios in the depot.
nl: audio's in het depot.

en: auto select max %s featured
nl: auto selecteer max %s featured

en: auto select max %s random
nl: auto selcteer max %s willekeurig

en: average
nl: gemiddeld

en: beofre you can upload your photos.
nl: voordat je foto's kunt uploaden.

en: bold
nl: vet

en: bolder
nl: vetter

en: bottom
nl: onder

en: bottom - center
nl: onder - midden

en: bottom - left
nl: onder - links

en: bottom - right
nl: onder - rechts

en: center
nl: midden

en: center - center
nl: midden - midden

en: center - left
nl: midden - links

en: center - right
nl: midden - rechts

en: chars
nl: karakters

en: covers
nl: omslagen

en: create 'all access' .htaccess files
nl: maak 'alle toegang' .htaccess bestanden

en: create 'no hotlinking' .htaccess files
nl: maak 'geen hotlinking' .htaccess bestanden

en: create one
nl: er een aanmaken

en: csv files in the depot.
nl: csv files in het depot.

en: day of month is order#
nl: dag vd maand is volgorde nr

en: day of week is order#
nl: dag vd week is volgorde nr

en: day of year is order#
nl: dag van het jaar is volgorde nr

en: day.
nl: dag.

en: decimal places
nl: cyfers achter de komma

en: defined at widget activation.
nl: bepaald bij de widget activering.

en: defined on widget admin page.
nl: bepaald op de widget admin pagina.

en: do not change existing .htaccess file(s)
nl: verander niets aan bestaande .htaccess bestanden

en: done.
nl: klaar.

en: during upload.
nl: tijdens het uploaden.

en: elements
nl: elementen

en: entries
nl: stuks

en: except when Ajax is activated on Table IV-A1.
nl: behalve wanneer Ajax is geactiveerd in Table IV-A1.

en: exists and is writable by the server (CHMOD 755)
nl: bestaat en beschrijfbaar is door de server (CHMOD 755).

en: extremely slow (2 s.)
nl: extreem langzaam (2 s.)

en: extremely slow (20 s.)
nl: extreem langzaam (20 s.)

en: extremely slow (4 s.)
nl: extreem langzaam (4 s.)

en: failed<br/>
nl: mislukt<br/>

en: fast (200 ms.)
nl: snel (200 ms.)

en: fast (3 s.)
nl: snel(3 s.)

en: fast (400 ms.)
nl: snel (400 ms.)

en: fit
nl: passend

en: for
nl: voor

en: for ever
nl: voor altijd

en: fullsize slideshow
nl: dia's op volle grootte

en: fullsize slideshow can only be set by the WPPA_SET shortcode.
nl: vollle groote diavoorstelling kan alleen ingesteld worden door een WPPA_SET shortcode.

en: here
nl: hier

en: here.
nl: hier.

en: hidden
nl: verborgen

en: high
nl: hoog

en: hour.
nl: uur.

en: image file
nl: afbeeldings bestand

en: including mine
nl: inclusief de mijne

en: insert Gallery
nl: Code Invoegen

en: large
nl: groot

en: left
nl: links

en: licence.
nl: licentie.

en: lightbox single photos.
nl: lightbox enkele fotos.

en: lighter
nl: lichter

en: like album covers
nl: als album omslagen

en: like album covers mcr
nl: als album omslagen mcr

en: lines
nl: regels

en: local time
nl: plaatselijke tijd

en: low
nl: laag

en: masonry style columns
nl: metselwerk stijl kolommen

en: masonry style rows
nl: metselwerk stijl rijen

en: max %s from (grand)child albums
nl: max %s van (klein)kind albums

en: max %s most recent added
nl: max %s meest recent toegevoegd

en: max %s most recent from (grand)child albums
nl: max %s meest recente uit (sub)sub albums

en: medium
nl: gemiddeld

en: month.
nl: maand.

en: myCRED / Cube Points: Comment
nl: myCRED / Cube Punten: Reaktie

en: myCRED / Cube Points: Rating
nl: myCRED / Cube Punten: Waardering

en: myCRED / Cube Points: Upload
nl: myCRED / Cube Punten: Upload

en: n.a.
nl: nvt

en: name without file-ext
nl: naam zonder bestandsextensie

en: no
nl: nee

en: no link at all
nl: helemaal geen link

en: no link at all.
nl: helemaal geen link.

en: no stereo image or ready anaglyph
nl: Geen stereobeeld of gereed anaglyph

en: no, use album sort method
nl: nee, gebruik album sorteer methode

en: no.
nl: nee.

en: none
nl: geen

en: normal
nl: normaal

en: normal (300 ms.)
nl: normaal (300 ms.)

en: normal (5 s.)
nl: normaal (2,5 s.)

en: normal (800 ms.)
nl: normaal (800 ms.)

en: numbers
nl: nummers

en: of
nl: van

en: of owner:
nl: van eigenaar:

en: ok, <br/>Filling
nl: ok, <br/>Vullen

en: or
nl: of

en: or have a feature request, please check the <a href="http://wordpress.org/tags/wp-photo-album-plus">forum</a> for this plugin and/or leave a question there.
nl: of u heeft een verzoek voor verbetering, raadpleeg dan het <a href="http://wordpress.org/tags/wp-photo-album-plus">forum</a> alwaar u een vraag of opmerking kunt achterlaten.

en: out of various albums
nl: uit verschillende albums

en: pages
nl: pagina's

en: pageview.
nl: pagina.

en: pending
nl: in wachtrij

en: per day
nl: per dag

en: per hour
nl: per uur

en: per month
nl: per maand

en: per year
nl: per jaar

en: photo
nl: foto

en: photo name
nl: foto naam

en: photo names
nl: foto namen

en: photos
nl: foto's

en: photos in the depot.
nl: foto's in het depot

en: photos in the ngg gallery.
nl: foto's in de NGG galerie.

en: photos processed.
nl: foto's verwerkt.

en: photos skipped.
nl: foto's overgeslagen.

en: pix, (0=default:%s)
nl: pix, (0=standaard:%s)

en: pixels high
nl: pixels hoog

en: pixels wide
nl: pixels breed

en: points
nl: punten

en: points per comment
nl: punten per reactie

en: points per upload
nl: punten per upload

en: points per vote
nl: punten per stem

en: position:
nl: positie:

en: possible photos found remote.
nl: mogelijke foto's op afstand gevonden.

en: remove .htaccess files
nl: verwijder .htaccess bestanden

en: reports
nl: meldingen

en: right
nl: rechts

en: running
nl: draaiend

en: same as title.
nl: gelijk aan titel.

en: set in album admin
nl: gezet in album admin

en: single photos imported.
nl: losse foto's geïmporteerd.

en: slides
nl: dia's

en: slideshow
nl: diavoorstelling

en: slideshow window
nl: diavoorstelling venster

en: slideshow.
nl: diavoorstelling.

en: slow (1.2 s.)
nl: langzaam (1.2 s.)

en: slow (500 ms.)
nl: langzaam (500 ms.)

en: slow (8 s.)
nl: langzaam (8 s.)

en: small
nl: klein

en: still at first norated
nl: stil bij de eerste zonder waardering

en: still at first photo
nl: stil bij de eerste foto

en: subalbums and thumbnails.
nl: sub-albums en miniaturen.

en: sucessfully uploaded.
nl: succesvol geüpload.

en: the album photos as slideshow
nl: de albumfoto's als diavoorstelling

en: the content of the album.
nl: de inhoud van het album.

en: the content of the thumbnails album.
nl: de inhoud van het miniaturen album.

en: the content of the virtual comten album.
nl: de inhoud van het virtuele comten album.

en: the content of the virtual featen album.
nl: de inhoud van het virtuele featen album.

en: the content of the virtual lasten album.
nl: de inhoud van het virtuele lasten album.

en: the content of the virtual topten album.
nl: de inhoud van het virtuele topten album.

en: the fs photo with download and print buttons.
nl: de grote foto met een afdruk en download knoppen.

en: the full size photo in a slideshow.
nl: de grote foto in de bladermodus.

en: the fullsize photo on its own.
nl: de grote foto alleen.

en: the link page with a clean url
nl: de koppeling pagina met een schone url

en: the photo specific link.
nl: de foto specifieke koppeling.

en: the plain photo (file).
nl: de foto alleen (bestand).

en: the single photo in the style of a slideshow.
nl: Een enkele foto in de stijl van een diavoorstelling.

en: the sub-albums
nl: de sub-albums

en: the sub-albums and thumbnails
nl: de sub-albums en miniaturen

en: the thumbnails
nl: de miniaturen

en: the thumbnails.
nl: de miniaturen.

en: the value must be right as it is the physical size of the thumbnail and coverphoto images.
nl: dient de waarde juist te zijn daar het de fysieke grootte van de afbeeldingen voor miniaturen en omslagfoto's is.

en: thumbnail images
nl: miniatuur afbeeldingen

en: thumbnails
nl: miniaturen

en: timestamp
nl: tijdstempel

en: to %s locations
nl: naar %s locaties

en: top
nl: boven

en: top - center
nl: boven - midden

en: top - left
nl: boven - links

en: top - right
nl: boven - rechts

en: unknown
nl: onbekend

en: very fast (100 ms.)
nl: zeer snel (100 ms.)

en: very fast (200 ms.)
nl: zeer snel (200 ms.)

en: very high
nl: zeer hoog

en: very low
nl: zeer laag

en: very slow (1 s.)
nl: zeer langzaam (1 s.)

en: very slow (13 s.)
nl: zeer langzaam (13 s.)

en: very slow (2 s.)
nl: zeer langzaam (2 s.)

en: videos in the depot.
nl: video's in het depot.

en: with category:
nl: met categorie:

en: with content:
nl: met de inhoud:

en: with exif tag:
nl: met exif tag:

en: with iptc tag:
nl: met iptc tag:

en: with name:
nl: met naam:

en: with tag:
nl: met tag:

en: with words:
nl: met de woorden:

en: wrote
nl: schreef

en: wrote on photo
nl: schreef op foto

en: wrote:
nl: schreef:

en: yes
nl: ja

en: yes.
nl: ja.

en: zipfiles in the depot.
nl: zipfiles in het depot

en: zipped image
nl: gecomprimeerde afbeelding
